Profile cover photo
Profile photo
David Kirš
5 followers -
Pomáhám lidem rozjíždět jejich podnikání.
Pomáhám lidem rozjíždět jejich podnikání.

5 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
DALŠÍ ROČNÍK EMAIL ACADEMY JE OTEVŘEN!
Nyní za speciální cenu a včetně spousty bonusů!
http://goo.gl/SWnvsR
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Životem nás provází tři síly. První silou je naše fyzická síla. Tato síla má určité limity a je potřeba ji obnovovat.

Druhou silou je síla vůle. Tato síla má o něco vyšší moc než síla fyzická. Čím silnější vůli máme, tím jsme často úspěšnější v životě.

A potom je zde ještě třetí síla, která je možná nad oběma předešlými silami. Je to síla spiritu, síla ducha, nějaká vyšší síla. Tato síla umí přímo zázračně aktivovat tajné zdroje v našem těle.

My v našem životě občas využíváme více či méně vždy jednu z těchto sil. Ideální by ovšem bylo používat všechny tyto tři síly dohromady. Více nejen o síle vůle, ale i o dalších dvou silách si můžete přečíst v dnešním článku zde https://davidkirs.cz/sila-vule/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
V dnešním videu se spolu blíže podíváme na zimu. Především vám chci připomenout, že zima má svůj účel. Příroda v zimě odpočívá, vše ztichne, utlumí se a zpomalí. My lidé jsme nedílnou součástí přírody, a tak bychom se jí měli nechat inspirovat, abychom na jaře byli plní síly a elánu.

Většinou totiž děláme pravý opak, stále se za něčím honíme, místo abychom alespoň v zimě odpočívali, a na jaře se pak divíme, že nás přemůže jarní únava a nemůžeme se pořádně nastartovat. Více už v dnešním malém zimním poselství na https://davidkirs.cz/zima-se-blizi/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Známe to všichni, naše nálada se mění každou chvíli. V jeden okamžik je všechno úžasné a skvělé a za chvíli všechno vidíme černě a jsme naštvaní na celý svět, přitom kolem nás se nic nezměnilo.
Co se to děje? Jsme my naší náladou, nebo má naše nálada spíš něco společného s tím, co se nám právě honí v hlavě? A pokud má něco společného s myšlenkami, dá se s nimi něco dělat?
Odpovědi na tyto i další otázky, které vás možná napadly, najdete v dnešním krátkém zamyšlení na téma nálady zde https://davidkirs.cz/nalada-a-co-to-vubec-je/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Nedávno se mi znovu dostala do rukou jedna úžasná kniha, která byla napsána v Americe již v roce 1960 a prodalo se jí miliony kusů po celém světě.

Je to kniha, která pojednává o síle našich myšlenek, o schopnosti naším myšlením měnit naše chování a konání a tím skrz naše myšlení měnit prožívanou realitu i to, co potom v té své realitě vidíme.

O jakou knížku se jedná? To zjistíte v dnešním videu. Možná ji znáte, možná ji zatím neznáte, ale rozhodně stojí za přečtení.
Více na blogu https://davidkirs.cz/myslenim-k-bohatstvi/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Všude kolem nás je spousta citátů a mouder. Často jsme jimi až přehlcení, ale některé stojí za naši pozornost.

A právě nedávno mi moje žena poslala jeden citát, o který bych se s vámi dnes rád podělil.

Tento citát ukazuje na podstatu, jak věci v životě skutečně fungují. Většinou se staráme o všechno a o všechny okolo, snažíme se všechno dát na místo a ve všem udělat pořádek a doufáme, že až to uděláme, pocítíme toužebně očekávaný klid. Jenže v životě to funguje úplně naopak, než si myslíme.

Pokud chcete vědět víc a zajímá vás, jak zní onen citát, přečtěte si mé dnešní krátké zamyšlení nad životem tady: https://davidkirs.cz/citat-vsech-citatu/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
V partnerství je síla. O tom jistě není pochyb. Vztahy jsou vlastně základním kamenem našeho života. A mezi nejdůležitější vztahy patří vztah mezi námi a naším nejbližším partnerem nebo partnerkou.
Někdy si to ani neuvědomujeme, ale tento náš vztah nás velice ovlivňuje v našem myšlení a vnímání. Naše světy jsou svým způsobem propojené a ovlivňují se navzájem. Občas se stane, že si nevšimneme, že v našem vztahu něco nefunguje a ztrácíme v něm sílu, která nám potom chybí jinde.
A tak pečujte o váš vztah s vaším mužem či ženou. Má to následně vliv na kvalitu celého vašeho bytí tady na světě. Více už v dnešním článku na adrese https://davidkirs.cz/muz-a-zena-sila-partnerstvi/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Pojďme se společně podívat na pojem toxické myšlení. Jedná se vlastně o naše černé myšlenky, nekvalitní myšlenky, které nám nijak neslouží. A díky těmto myšlenkám zažíváme špatné pocity.
Ovšem pocity jsou jediná zpráva, kterou od života potřebujeme. Když máme dobrý pocit, tak naše myšlenky jsou zdravé, máme jasné myšlení a jsme schopní věci dělat a konat.
Pokud je naše myšlení toxické, tak se cítíme ve stresu, jsme zatížení, a v takovém stavu je lepší raději nic nedělat a o ničem nerozhodovat.
Jak z toxického myšlení ven? To se dočtete v dnešním článku na https://davidkirs.cz/toxicke-mysleni/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Dnes se spolu podíváme na pomalost. Pomalost je něco, čeho je dobré si v dnešním uspěchaném světě všimnout a co bychom měli nainstalovat do svého života. Díky pomalosti si života mnohem více všímáme a jsme s ním ve spojení.

Vyzkoušejte si pomalost alespoň v několika oblastech svého života. Vneste ji do sexuality, do jídla a do myšlení. Uvidíte, co to s vaším životem udělá.

Pomalý život má rozhodně něco do sebe. Jsme součástí přírody a ta také nikam nespěchá, přesto všechno stihne. Měli bychom se to od ní naučit.
Více v článku na https://davidkirs.cz/chvala-pomalosti-2/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Pojem zákon přitažlivosti známe asi všichni, a to především díky filmu Tajemství. Většina lidí už mu však nevěnuje pozornost, kterou si zaslouží.

Často je to proto, že chápou špatně princip, který je s ním spojen, a věci se jim tak nezhmotňují. Zapomínají totiž na jednu veledůležitou ingredienci, bez které si můžeme přát, co chceme, ale ta věc se většinou nestane. O jakou kouzelnou ingredienci se jedná? To zjistíte v dnešním videu a článku: https://davidkirs.cz/zakon-pritazlivosti/?utm_source=plus.google.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded