Profile cover photo
Profile photo
David Hlouch
60 followers
60 followers
About
David's posts

Post has attachment
Eat this! A bit like having your favourite burger cornershop kiosk serving you the hipsterbadasssnob dish of the year. OK, the last year. A Dreamteam anyway, if you will. ;)

Post has attachment

Post has attachment
A protože Bruno ještě lžičku nezlomí ani neohne, musel ji strčit do pračky pod těsnění, kde ji perfektně obrousil a tvarově vylepšil.
Hloušata holt mají na lžičky spadeno. ;)
Photo

Post has attachment
Vyhráli jsme volby do zastupitelstva se slušnými 79% hlasů.
Díky všem, co nám to hodili.
Gratuluju všem, co byli zvoleni.

Post has shared content

Post has shared content
Facebook Fraud Response: Are Facebook Ads a Waste of Money? - Jon Loomer Digital

Post has shared content
bacha na ně!!
V poslední době se mezi našimi klienty množí případy pokusů o podvodný prodej internetových domén. Jedná se o telefonickou nabídku, kdy podvodník (obvykle žena) varuje majitele domény (řekněme vasedomena.cz), že si někdo u nich právě snaží koupit stejnojmenné domény s jinými generickými koncovkami TLD – např. .com, .net., .eu atd. Podle propracovaného schematu vytvoří podvodník během telefonátu psychologický tlak vystavěný na bázi strachu z konkurence či z doménových spekulantů útočících na vaši firemní identitu přes shodná doménová jména. Pokud vás tím donutí k ústnímu souhlasu, následuje fakturace řádově předražených domén a jejich správy. Neplatnost faktury je bohužel sporná, pohledávku podvodná firma okamžitě postupuje další nastrčené firmě a soudní spory se táhnou léta.
[..]

Post has attachment
Dveře s velkým D. Komplet kartáčovaný olejovaný dub, křídlo silné cca 6cm, masívní dřevěná rámová zárubeň v líci zdiva, magnetická západka (při otevřených dveřích z nich nic nekouká), závěsy Tectus od Simonswerk. Vyrobeno u nás.
Patio, od sawing.cz
Photo

Post has shared content
Svým způsobem bohužel, ale je to tak. Facebook stále vede v přivádění návštěvníků na web.
Wait while more posts are being loaded