Profile cover photo
Profile photo
DAMS Pietrasiewicz Dorota
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Win7 i nowsze!

Naprawa sytuacji gdy program LH nie został uruchomiony z uprawnieniami administratora a w "konfiguracji przeglądarki" został pobrany plug-in do wydruku do formatu "pdf".

Gdy to już się stało to trzeba naprawić wykonując czynności z poniższej listy.
Lepiej jednak zaplanować pobieranie plug-inów, uruchomić program jako administrator i w takim trybie przystąpić do konfiguracji programu.


Nadać folderowi apps znajdującemu się w katalogu z zainstalowanym programem np.: C:\Program files\LHFK-2.5.4\apps prawa zapisu i odczytu dla grupy Użytkownicy.

Przejść do katalogu:
C:\Użytkownicy(user)\Użytkownik\AppData\Local\Virtual Store\Program files\LHFK-2.5.4\apps i usunąć folder lh_fop

W programie Lefthand wejść w menu System->Ustawienia globalne->Ustawienia przeglądarki, a następnie kliknąć na przycisk z „czerwonym kółkiem” i wybrać sposób instalacji pluginu. Zapisać ustawienia globalne.Add a comment...

Post has attachment
RODO GIODO
Podatnicy, aby móc przesyłać faktury do swoich kontrahentów w formie elektronicznej, muszą posiadać ich akceptację. Jednocześnie forma uzyskania zgody nie jest z góry narzucona. Za wystarczającą można uznać zgodę przyszłego odbiorcy faktur wyrażoną np. ustnie. Co więcej, należy uznać również akceptację dorozumianą, gdy konsument po otrzymaniu e-faktury ureguluje płatność z niej wynikającą. Jeśli nabywca nie chce otrzymywać faktur drogą elektroniczną, może zgłosić sprzeciw - w tym wypadku wystawca ma obowiązek dostarczać kontrahentowi faktury w tradycyjnej formie od dnia następnego.

Fakturę elektroniczną można przesłać mailem, co jest najpopularniejszą i najprostszą drogą komunikacji. Drugim sposobem jest udostępnienie dokumentu za pośrednictwem specjalnej platformy, do której odbiorca będzie miał dostęp za pomocą loginu i hasła.

Elektroniczne przesyłanie i archiwizowanie faktur możliwe jest pod warunkiem, że zostaną one odpowiednio zabezpieczone przed:

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-przesylanie-i-archiwizowanie-faktur

Post has attachment

Post has attachment
Rozliczanie PIT z pomocą Ministerstwa Finansów
Szybki PIT
Szybki PIT
szybkipit.pl
Wait while more posts are being loaded