Profile cover photo
Profile photo
EGIDON Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Miło nam poinformować Państwa o ukończeniu prac nad naszą nową stroną internetową. Na naszym blogu będziemy regularnie dzielić się z Państwem informacjami z zakresu prawa i finansów. Dbając przy tym by wiedza w nim była przekazywana w sposób przystępny i konkretny. Zachęcamy do regularnych odwiedzin ;-)
http://egidon.pl
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo, potwierdzają się nasze opinie którymi od miesięcy dzielimy się z naszymi Klientami, uspokajając ich przy tym, że ewentualny Brexit nie będzie mieć wpływu na ich procedury upadłości.

W referendum które odbędzie się w Wielkiej Brytanii w dniu 23 czerwca Brytyjczycy podejmą decyzję czy chcą być nadal częścią Unii Europejskiej. Jeżeli zdecydują się na jej opuszczenie, rozpocznie się jedynie długi – wieloletni proces wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W naszej ocenie potrwa to minimum 2-4 lat. Przewodniczący Rady Europejskiej zaznacza, że "samo unieważnienie wszystkich zobowiązań traktatowych zabrałoby dwa lata."

Wiele osób obawia się, że dzień po referendum Wielkiej Brytanii nie będzie już w UE. Powtarzamy więc, nawet jeżeli zdecydują się na wyjście z UE, proces ten potrwa minimum 2 lata, a w tym czasie cały czas Wielka Brytania będzie członkiem UE. Ponieważ jeszcze żaden kraj nie opuścił UE, nie ma obecnie wypracowanej w Brukseli prostej procedury wyjścia z UE. Tym bardziej zarówno Wielka Brytania jak i Unia Europejska będą potrzebować czasu by mądrze i bezpiecznie zakończyć ten proces.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zespół EGIDON.
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded