Profile cover photo
Profile photo
DETEKTYW KOCZANOWSKI KIELCE
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Dowody zdrady niezbędne przed Sądem

Zebrany materiał dowodowy odgrywa kluczową rolę w przebiegu spraw rozwodowych. Dzięki niemu Sąd może orzekać o winie jednego ze współmałżonków, co z kolei ma wpływ na przebieg późniejszych spraw dotyczących zasądzenia alimentów, oraz ustalenia ich wysokości. Orzeczenie o winie rozkładu pożycia małżeńskiego, względem jednego ze współmałżonków, wpływa na obowiązek alimentacyjny względem drugiego z nich, oraz ich wspólnego potomstwa. Co istotne, małżonek uznany za winnego rozpadu małżeństwa jest przez Sąd wnikliwie badany także pod względem tego, czy po zakończeniu postępowania rozwodowego, sprawowana przez niego opieka nad dziećmi będzie odbywała się w sposób prawidłowy. W przypadku natomiast, gdy Sąd orzeknie o wyłącznej winie jednego ze współmałżonków za rozpad małżeństwa, strona ta zwykle zostaje obciążona kosztami postępowania Sądowego. Materiały dowodowe można próbować zbierać samodzielnie, jednak najlepiej powierzyć to zadanie doświadczonej agencji detektywistycznej. Rozwiązanie takie jest korzystne pod wieloma względami. Po pierwsze - wyeliminowany zostaje tu czynnik emocjonalny. Detektyw niezwiązany emocjonalnie ze sprawą posiada zdolność lepszej oceny sytuacji i doboru środków niezbędnych do obserwacji i zbierania dowodów, niż osoba zaangażowana emocjonalnie i pozostająca w feralnym związku. Po drugie - zbieranie materiałów dowodowych nie jest zadaniem łatwym i niejednokrotnie wymaga specjalistycznego sprzętu i umiejętności. Należy rozróżniać, które czynności są dozwolone i legalne, a które zabronione prawem. Powierzenie pozyskania materiału dowodowego doświadczonemu detektywowi daje pewność, że informacje zostaną zgromadzone w sposób rzetelny, z pominięciem nielegalnych praktyk. Zadaniem agencji detektywistycznej jest weryfikacja, czy podejrzenia klienta, co do zdrady małżonka mają podstawę, czy też nie. Jeśli okażą się prawdziwe, dowody zdrady niezbędne przed Sądem powinny zostać jednoznacznie wykazane w zebranym materiale dowodowym, by Sędzia orzekający mógł z łatwością wskazać, z czyjej winy nastąpił rozpad pożycia małżeńskiego.
Photo
Add a comment...

Wykrywanie podsłuchów, oraz kamer szpiegowskich
We współczesnym świecie istnieje wiele urządzeń służących do szpiegowania osób, instytucji a także firm. Są one nielegalne, jednak łatwe do nabycia. Wykorzystuje się je w celu uzyskania różnorodnych informacji, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Do najbardziej popularnych urządzeń szpiegowskich zaliczamy: dyktafony, pluskwy, lokalizatory GPS, kamery i inne. Firma Detektyw Koczanowski dysponuje najbardziej zaawansowanym sprzętem na rynku światowym wykrywającym, lokalizującym i usuwającym techniki inwigilacyjne takie jak:
• Podsłuchy cyfrowe
• Podsłuchy radiowe
• Podsłuchy analogowe
• Podsłuchy w samochodzie
• Lokalizatory GPS
• Ukryte kamery
• Oprogramowania szpiegowskie na telefonie
• Oprogramowania szpiegowskie na komputerze
Jeśli chciałbyś szybko i skutecznie rozwiązać taki problem, zadzwoń !!! 600-584-851
Add a comment...

Poszukiwanie zaginionych
Jedną ze spraw, jakimi zajmuje się agencja detektywistyczna Detektyw Koczanowski, jest poszukiwanie zaginionych. To bardzo trudne zadanie dla agencji, dlatego wymaga pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Każdy detektyw zatrudniony w agencji, podchodzi do sprawy zaginięcia niezwykle poważnie, starając się aby obsługa była rzetelna i przede wszystkim delikatna. Traktujemy zlecenia w sposób indywidualny, a każde zaginięcie jest dla nas niezwykle ważne i priorytetowe. Poszukiwanie zaginionych to nie lada wyzwanie. Osobą zaginioną określić można ustawowo każdego człowieka, względem którego zaistniało zdarzenie uniemożliwiające ustalenie miejsca pobytu i zapewnienie ochrony jej życia, zdrowia lub wolności, wymagające jej odnalezienia albo udzielenia pomocy. Osoby zaginione to głównie osoby, które zniknęły z dnia na dzień, nie pozostawiając rodzinie żadnej wiadomości. Określenie przyczyny zaginięcia to dla Policji bardzo ciężkie zadanie, bowiem prawo wymaga trzymania się pewnych zasad, jasno określonych ustawami. Agencja detektywistyczna Detektyw Koczanowski nie marnuje czasu na zbędne elementy poszukiwania. Działa w pełni z prawem i posiada wyselekcjonowany zespół pracowników z niezbędną wiedzą merytoryczną do wykonywania wszystkich powierzonych obowiązków. Doświadczenie, jakie posiadamy, jest wynikiem wieloletniej praktyki, opartej na różnych, nawet najbardziej delikatnych przypadkach. Co ważne, oferujemy głównie rozwiązania technologiczne, ale posiadamy także rozległe kontakty zawodowe, które mogą wesprzeć poszukiwania. Warto pamiętać, że osoby zaginione często znikają samowolnie. Tu profesjonalizm Agencji odgrywa istotną rolę, ponieważ takie poszukiwania wymagają najwięcej pracy. Wszystkie zadania realizowane są zgodnie ze zdaniem klienta, w oparciu o wstępne ustalenia i oczekiwania. Nie robimy niczego wbrew klientowi, ponieważ to zadowolenie klienta i nasza satysfakcja z realizacji zlecenia, jest najważniejsza. Wszystkie świadczone usługi detektywistyczne, a szczególnie te związane z zaginięciami, przeprowadzane są w sposób dyskretny i poufny.
Add a comment...

UDOWODNIENIE ZDRADY
Trwałość związków zależy od wielu czynników, na które jednak nie zawsze mamy taki wpływ, jak byśmy sobie tego życzyli. Decyzja o wstąpieniu w związek małżeński i założeniu rodziny wiąże się z wieloma przywilejami i udogodnieniami. Jest to jednak również decyzja, która nakłada na partnerów konkretne zobowiązania. Jednym z nich jest na przykład lojalność i niedopuszczenia się zdrady przez partnera. Życie jednak pisze własne scenariusze, a więc pomimo początkowego zaufania, w każdym związku może dojść do momentu, w którym któraś ze stron może zacząć podejrzewać partnera o zdradę. Jeśli jesteście państwo właśnie w takiej sytuacji, proponujemy skorzystanie z profesjonalnych usług naszego biura detektywistycznego, które zajmie się wyjaśnieniem państwa wątpliwości.
 
Udowodnienie zdrady to jedno z najczęściej podejmowanych przez nas zleceń, a więc mamy w tym obszarze bardzo duże doświadczenie. Nasi detektywi badają aktywność wskazanych osób i na jej podstawie sporządzają bardzo dokładne raporty, umożliwiające jej dokładne prześledzenie. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na zebraniu wszelkiego materiału dowodowego, który może posłużyć jako dowód w sądzie. Najczęściej są to zdjęcia wykonane podczas spotkań, na których można zaobserwować rodzaj zażyłości, jaka łączy państwa partnera/partnerkę z osobami, z którymi się on/ona spotyka.
W katalogu naszych działań operacyjnych znajduje się jednak znacznie więcej sposobów na odkrycie podwójnego życia prowadzonego przez daną osobę. Długoletnia obecność na rynku i wciąż rozwijana działalność pozwoli nam zaproponować państwu usługi na najwyższym poziomie. Jedno z niezwykle aktualnych powiedzeń mówi, by ufać, ale jednocześnie sprawdzać. Tego rodzaju maksyma powinna przyświecać wszystkim, którzy mają jakiekolwiek podejrzenia względem swojego partnera. Jeśli zatem chcesz się dowiedzieć, czy twój partner/partnerka oszukują cię i mają przelotny lub dłuższy romans, zwróć się o pomoc do naszych detektywów. Nasze biuro detektywistyczne posiada w swoim arsenale wiele sposobów na odkrycie prawdziwej twarzy każdego człowieka, którego nam wskażesz.
Gwarantujemy szybką i sprawną pracę, której zwieńczeniem będzie doskonale udokumentowana działalność twojego partnera/partnerki. Z tego rodzaju dowodami zdrady istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo orzeczenia rozwodu z jednoczesnym orzeczeniem o winie. W takim przypadku możesz liczyć na korzystne rozstrzygnięcia majątkowe podczas procesu rozwodowego. Zyskaj pewność, że twój partner/partnerka zasługuje na twoje zaufanie.
Add a comment...

Zakres prac detektywa.
Usługi detektywistyczne stanowią odpowiedź na potrzebę szybkiego reagowania w sytuacjach, w których istnieje zagrożenie naszego mienia lub nawet życia. W szczególnych wypadkach, kiedy ktoś działa na naszą niekorzyść albo próbuje nam zaszkodzić, działania prewencyjne policji mogą okazać się niewystarczające. Często potrzebna jest specjalistyczna pomoc, która przyspieszy zdobycie ważnych dla naszego dalszego, bezpiecznego funkcjonowania, informacji. Publiczne ograny ścigania ze względu na ogromną ilość prowadzonych spraw często nie mogą poświęcić nam tyle czasu, ile byłoby konieczne do odpowiedniego zbadania sprawy, czy podjęcia w ramach śledztwa obserwacji koniecznych do wyciągnięcia wiarygodnych wniosków. Odpowiednio wyszkolony detektyw, który jest profesjonalistą w swoim obszarze działania, wniesie do naszej sprawy znacznie więcej niż również kompetentny, ale cierpiący na natłok spraw funkcjonariusz państwowy.
Zakres pracy detektywa wynika z uwarunkowań prawnych, definiujących kompetencje i dopuszczalne metody działania oraz środki pomocnicze.
Detektyw musi posiadać licencję oraz odpowiednie uprawnienia do działań, które będzie podejmował.
Może korzystać ze specjalistycznego sprzętu audio praz wideo, aby skuteczniej pozyskiwać i archiwizować informacje.
Może również podjąć obserwację, a nawet śledzić wskazaną przez nas osobę.
Zgodnie z obowiązującym prawem to detektyw ponosi odpowiedzialność za podejmowane w ramach swoich kompetencji działania oraz środki, z których korzysta. Zlecający pracę takiej odpowiedzialności nie ponosi, gdyż nie ma wpływu na metody stosowane przez detektywa. Czas realizacji zlecenia jest ściśle związany ze stopniem skomplikowania sprawy oraz poziomem trudności pozyskania informacji. Często sama obserwacja jest bardzo czasochłonna. Wdrożenie strategii działania oraz późniejsze odpowiednie opracowanie materiału dowodowego również wymagają nakładu czasu. Mimo to praca detektywa stanowi najskuteczniejszą metodę pozyskania wiarygodnych informacji.
Add a comment...

NOWY MIESIĄC NOWE MOŻLIWOŚCI
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded