Profile cover photo
Profile photo
DENGE NAKLİYAT
46 followers
46 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
http://www.dengenakliyat.com/nakliyat-fiyat-hesaplama.html

Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması hizmetle beraber ücrette de değişikliğe sebep olmaktadır. Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konuların etki etmesiyle ortaya çıkar.

Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir.

(X kişi 2+1'lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi)

Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; Batı Şehirde bulunan 2+1'lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1'lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır. Bunun birinci sebebi Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. (Yürüme mesafesi)

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken durumun farkına vardığını görürüz. Fakat dediğimiz gibi "Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz."
Add a comment...

Post has attachment
http://www.dengenakliyat.com/kayasehir-evden-eve-nakliyat.html


KAYAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Kayaşehir'de evden eve nakliyat hizmetlerini hızlı bir şekilde yürüten Denge Nakliyat firmamız bölge halkının olumlu dönüşleri ile kısa zamanda Kayaşehir'de 1 numaralı ev taşıma şirketi olmayı başardı. Eşya taşıma hizmetlerimizde önceliğimiz güvenli bir şekilde taşımaya veriyoruz. Eşyalarınızın maddi ve manevi değerlerinin farkındayız. Bu yüzden korunmaları için gereken hertürlü tedbirler deneyimli taşıma ekiplerimiz tarafından alınmaktadır.Kayaşehir evden eve nakliyat ile kolay taşının. 2005 yılından beri nakliyat hizmetleri sunan firmamız Özellikle İstanbul ilindeki evden eve nakliyat hizmetlerinde hep aynı ekipler ile çalışarak ev taşıma konusunda bir hayli deneyim edinmiştir. Ev taşıma konusunda çalışan personellerimiz sayısız ev taşıma hizmetleri vermiş ve bu konuda uzmanlaşmıştır. İstanbul ilinde adı bilinir bir firma olmayı tecrübelerimiz ve yapmış olduğumuz başarılı hizmetlere borçluyuz. Heryerde tavsiye edilen firmamızın evden eve nakliyat sektöründeki faaliyetleri;Kayaşehir evden eve nakliyat

Eşyalarının güvenliği için en iyi ambalajlama ekipmanlarını kullanmak.
Taşınmanız tek seferde gerçekleşecek şekilde en uygun aracı size atamak.
Eşya sayınıza göre doğru sayıda personel atamak.
Oluşturduğumuz taşıma ekiplerinin içinde uzman mobilya ustası bulundurmak.
Eşyalarınızı güvenli ve zararsız bir şekilde taşımak.
Yeni evinizde mobilyaların kurulumunu yapmak ve eşyalarınızı isteğinize göre dizmek
Sizlere sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile vermekteyiz. Denge nakliyat ev taşıma konusunda bulabileceğiniz en deneyimli ve en güvenilir kurumsal bir firmadır. Fiyat bilgilerimiz için bize ulaşabilir sizden öğrendiğimiz bilgiler üzerine çözüm planı üretilebilir ve taşınmanız için size en uygun nakliye ücreti verilebilir.

Size tavsiyemiz eşyalarınızı ucuz bir firmaya teslim etmeden ve zarara girmeden önce mutlaka bizimle iletişime geçmenizdir. Profesyonel hizmeti ve buna bağlı en uygun fiyat teklifimizi bir duyun.

KAYAŞEHİR OFİS TAŞIMA HİZMETLERİMİZ
Kayaşehir'de ofis taşımacılığı hiztmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiren nakliyat firmamız sizlere çok uygun nakliye ücretleri sunmaktadır. Ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizin ücretlerini belirleyen bazı koşullar mevcut. Bunlar;

Ofisinizin bulunduğu kat,
Ofis eşyalarınızın sayısı
Nakliye Aracımızın ofisinize yakınlaşabilme mesafesi,
Taşınma günü ve saati,
Bina yada han içi yük asansörünün oluup olmayışı
Daha detaylı bilgileredinmek ve net bir fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Denge nakliyat sizlere en hızlı hizmeti en sorunsuz şekilde ve en uygun ofis taşıma ücretleri ile sağlayacaktır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları
Add a comment...

Post has attachment
www.dengenakliyat.com

Ünlü Oyuncumuz Sempatik kişilik Sayın: "Beyti ENGİN" Ev taşımasında bizleri seçti. Kendilerine yeni evlerinde ailelerince saadet dolu sağlıklı bir yaşam temennisi dilemekteyiz.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.dengenakliyat.com/sehirlerarasi-nakliyat.html

Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası nakliyat işleminde aklınıza acaba sorusunu getirecek bir örnek vererek açıklama yapmak daha doğru olacaktır. Düşününki eşyalarınızı hiç tanımadığınız birine teslim edeceksiniz ve o eşyalarınızın çalınma riski acaba ne durumdadır ? Güvenle sorunsuz bir şekilde hizmet almak varken neden böyle bir riskli yolu marka olmamış nakliyat firmalarına vererek tercih etmiş olasınız ki. Evinizdeki tüm kırılacak, kitap, vazo, çerçeve gibi eşyalarınızı tek tek uygun paketleme ve ambalajlama işlemini uygun fiyatlara sunan Denge Nakliyatı tercih ederek Şehirler Arası Nakliyat konusunda kafanızdaki bütün sorunlara çözüm üretebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded