Profile cover photo
Profile photo
Česká šipková organizace / Czech Darts
20 followers -
Klasické šipky v ČR * Darts in Czech republic (šipky, darts, sport, liga)
Klasické šipky v ČR * Darts in Czech republic (šipky, darts, sport, liga)

20 followers
About
Česká šipková organizace / Czech Darts's posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Český pohár V 2015 - Bělčice
5 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Video by Jan Šmíd and Jan Přikryl

http://youtu.be/qFlQEW1cSYM

Post has attachment
V sobotu 13. dubna 2013 proběhlo v Mezihoří Mistrovství ČR juniorů a veteránů pro rok 2013. Tituly si odnesli Denisa Dadová (juniorky), Martin Hochman (junioři) a Albert Kolínský (veteráni).

http://dcmezihori.webnode.cz/news/mistrovstvi-cr-2013-mladez-a-veterani/

Post has attachment
Další pecka od Honzy Šmída. Ohlédnutí za českou účastí na Winmau World Masters 2012 v Hullu.

Právo startu v Hullu na letošním Winmau World Masters 2013 a kvalifikaci na MS v Lakeside 2014 získají mistři republiky v kategoriích mužů, žen (4. května v Praze) a juniorů a juniorek (13. dubna v Mezihoří).

Český pohár II - Praha - jednotlivci
73 hráčů a hráček bude bojovat v 16 skupinách po 5 a 4 hráčích

Český pohár II - Praha - páry

Final Drtil/Hoffmann Ondo/Kristin 4-1

Semi-finals Drtil/Hoffmann Šebesta/Polach 4-1
Semi-finals Ondo/Kristin Miklas/Trojáček 4-3

Quarter-finals Drtil/Hoffmann Schober/Jarolímek 4-0
Quarter-finals Šebesta/Polach Moravec/Chovančík 4-2
Quarter-finals Ondo/Kristin Abadžiev/Kočík 4-0
Quarter-finals Chisa/Škopek Miklas/Trojáček 1-4

Last 16 Drtil/Hoffmann Budík/Hochman ml. 4-0
Last 16 Schober/Jarolímek Mašek/Zelenka 4-3
Last 16 Šebesta/Polach Dlab/Konečný 4-0
Last 16 Moravec/Chovančík Bartoš/Dian 4-2
Last 16 Ondo/Kristin Hynčica/Rosí 4-3
Last 16 Alexandrovič/Šveňha Abadžiev/Kočík 1-4
Last 16 Gern/Holmes Chisa/Škopek 3-4
Last 16 Miklas/Trojáček Jeníček/Slabý 4-2

Last 32 Drtil/Hoffmann bye 0-0
Last 32 Komora/Medek Budík/Hochman ml. 3-4
Last 32 Šebek/Šebek Schober/Jarolímek 3-4
Last 32 Mašek/Zelenka Veselý/Vilímek 4-1
Last 32 Šebesta/Polach Rathouský/Jánský 4-0
Last 32 Dlab/Konečný Pavičevič/Císařovský 4-1
Last 32 Milerski/Mík Moravec/Chovančík 0-4
Last 32 Bartoš/Dian bye 0-0
Last 32 Ondo/Kristin bye 0-0
Last 32 Lacina/Šulc Hynčica/Rosí 3-4
Last 32 Pospíšil/Mňuk Alexandrovič/Šveňha 3-4
Last 32 Abadžiev/Kočík Maxa/Krátký 4-1
Last 32 Gern/Holmes Stredák/Šandera 4-2
Last 32 Penk/Pedersen Chisa/Škopek 1-4
Last 32 Klimeš/Hajný Miklas/Trojáček 1-4
Last 32 Jeníček/Slabý bye 0-0

Český pohár I - Brno - jednotlivci
Finals Michal Kočík - Richard Abadžiev 2:1
Wait while more posts are being loaded