Profile cover photo
Profile photo
Cyfrowa-Szkola.Info | Tablice interaktywne | Projektory | Wizualizery
About
Cyfrowa-Szkola.Info | Tablice interaktywne | Projektory | Wizualizery's interests
View all
Cyfrowa-Szkola.Info | Tablice interaktywne | Projektory | Wizualizery's posts

Post has attachment
Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne SMART z projektorem krótko- lub ultrakrótoogniskowym), przyłącza instalacyjne, wizualizery, laboratoria przyrodnicze PASCO. http://www.cyfrowa-szkola.info/zimowa-promocja-dla-szkol-na-tablice-interaktywne-projektory-wyposazenie-cyfrowej-szkoly/

Post has attachment

Post has attachment
Wydajność projektora LCD CP-WX3041 Hitachi przyciąga uwagę odbiorców dynamicznymi obrazami o wyraźnym kontraście i wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów. Jakość urządzenia, funkcjonalność oraz 5-letnia gwarancja spowodowały, że Hitachi CP-WX3041 został najlepszym projektorem multimedialnym do szkół i sal konferencyjnych w rankingu projektorów.bloga Życie Interaktywne.

Post has attachment
W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektorami krótko- lub ultrakrótkoogniskowymi), tablice interaktywne SMART, projektory Hitachi.

Post has attachment
30 czerwca 2016 roku organizowaliśmy w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) konferencję „Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w projektach współfinansowanych ze środków unijnych”. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z następującymi tematami...

Post has attachment
W dniach 14-16 czerwca 2016 roku organizowaliśmy w województwie pomorskim serię warsztatów, na których omawialiśmy zagadnienia cyfryzacji szkoły w kontekście projektów unijnych. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z następującymi tematami:

Post has attachment
Rynek technologii edukacyjnych na świecie szturmują monitory interaktywne. W Polsce coraz więcej dyrektorów szkół i firm edukacyjnych zastanawia się nad korzyściami z zakupu monitora. W krótkim zestawieniu postaramy się omówić najistotniejsze różnice pomiędzy tablicami interaktywnymi SMART z projektorami a monitorami tej samej firmy. Niewątpliwą zaletą monitorów jest to, że...

Post has attachment
Przedstawiamy nowy projektor w ofercie Hitachi. Idealny do szkoły o krótkiej ogniskowej CP-CX301WN. Współpracuje z tablicą interaktywną SMART, choć nie tylko z tą.
Photo

Post has attachment
W specjalnej ofercie promocyjnej skierowanej do szkół oraz sektora edukacji polecamy sprzęt audiowizualny: zestawy interaktywne, tablice interaktywne Smart, projektory Hitachi, wizualizery, ekrany projekcyjne.

Post has attachment
Piątkowy koniec pracy zmierza przybliża się szybkimi minutami, z tej okazji ogłaszamy wyprzedaż na projektor przenośny do szkoły CP-DX300. Lekki, uniwersalny, z wejściem HDMI. Nauczyciel właściwie od ręki może zacząć prezentację.
Wait while more posts are being loaded