Profile cover photo
Profile photo
Curaform Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Praca na czarno w Niemczech wiąże się z dużym ryzykiem. Opiekunce, która pracuje w ten sposób, grozi wysoka grzywna oraz wydalenie z terytorium Niemiec wraz z zakazem pracy. Praca na czarno oznacza także brak ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego. Nie ryzykuj i zgłoś się do nas, zapewniamy legalną pracę w Niemczech - http://www.curaform.pl/ryzyko-pracy-na-czarno.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcesz zostać opiekunką osób starszych, warto najpierw zdać sobie sprawę, czy masz ku temu odpowiednie predyspozycje. Idealna kandydatka musi być silna fizycznie i psychicznie. Bardzo istotna jest również komunikatywność, równowaga emocjonalna, odporność na stres i wrażliwość. Więcej na ten temat możesz przeczytać pod tym linkiem - http://www.curaform.pl/jak-zostac-opiekunka.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy czytałaś już nasz poradnik na stronie internetowej? Jeśli pierwszy raz wyjeżdżasz do pracy za granicę, będzie to dla Ciebie kopalnia wiedzy. Przybliżymy Ci specyfikę pracy, a także poradzimy jak postępować w przypadku konkretnych dolegliwości, z jakimi możesz się spotkać podczas opiekowania się osobą starszą. Polecamy lekturę - http://www.curaform.pl/poradnik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech. Wszystko zostało unormowane prawnie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję legalnej pracy. Oferujemy naszą pomoc, zwłaszcza tym, dla których będzie to pierwsza praca za granicą. Aktualne oferty pracy zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.curaform.pl/oferty-pracy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Znasz język niemiecki? Charakteryzuje Cię empatia? Lubisz się opiekować innymi ludźmi? W takim razie mamy idealną pracę dla Ciebie. Oferujemy pracę w charakterze opieki nad osobą starszą w Niemczech. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, bezpieczne wyjazdy i atrakcyjne zarobki. Zapraszamy - http://www.curaform.pl/warunki-pracy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbamy o to, by wszystko było jasne i zrozumiałe. Stawiamy na proste warunki i minimum formalności. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz dostępny pod tym linkiem - http://www.curaform.pl/formularz.html i dołączysz zdjęcie. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły, zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Curaform 24 to firma, która oferuje w pełni legalną pracę za granicę dla opiekunów osób starszych. Nasi pracownicy podejmują uczciwą pracę w Niemczech, gdzie w zamian za realizowanie zleconych ich zadań, otrzymują godne wynagrodzenie. Więcej o naszej firmie i warunkach pracy mogą Państwo przeczytać w podanym linku: http://www.curaform.pl/o-nas.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób uważa pracę za granicą, jako przygodę życia i bardzo ciekawą przygodę. Dla niektórych osób jest to sposób na znaczną poprawę w stopniu posługiwania się jeżykiem obcym. Inni wyjeżdżają z powodu bezrobocia w Polsce. Nie ważne jaki cel przyświeca Twojej podróży, jeżeli chcesz wyjechać za granicę do pracy, jako opiekun, skorzystaj z oferty Curaform: http://www.curaform.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli bariera językowa przeszkadza Państwu w podjęciu pracy, jako opiekun osób starszych w Niemczech, przypominamy, że aktualnie przyjmujemy również osoby ze słabszą znajomością języka niemieckiego. Poza tym na naszej stronie znajduje się poradnik językowy „niemiecki dla opiekunek”, zapraszamy do korzystania: http://www.curaform.pl/poradnik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Właśnie w okresie świąteczno – noworocznym mamy największe zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych w Niemczech. W tym okresie zatrudniamy również osoby ze słabszą znajomością języka niemieckiego. Dzięki takim wyjazdom mogą Państwo zdobyć cenne doświadczenie oraz nauczyć się języka. Ponadto za podpisanie umowy w okresie świątecznym naszym nowym Pracownikom oferujemy bonus świąteczny w wysokości do 300 euro: http://www.curaform.pl/bonus-%C5%9Bwi%C4%85teczny.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded