Profile cover photo
Profile photo
CSI Computer Systems for Industry
4 followers
4 followers
About
CSI Computer Systems for Industry's interests
CSI Computer Systems for Industry's posts

Post has attachment
Utrzymywanie niskiej temperatury elektroniki ma istotne znaczenie dla maksymalnego wydłużania życia, obniżenia wydatków kapitałowych i zapewniania ciągłości działalności. Ciepło może mieć znaczący wpływ na elektronikę, zmniejszając wydajność, powodując uszkodzenia i wywierając negatywny wpływ na gwarancje producenta. Trochę informacji o serii klimatyzatorów Spectracool! ;) 

Post has attachment
Technologia 3D NAND wykorzystuje zmianę ułożenia komórek pamięci z poziomego układu na pionowy. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zwiększenie pojemności oraz prędkości odczytu danych, przy zachowaniu tego samego rozmiaru kości. Technologia 3D NAND polega na warstwowym układaniu komórek pamięci, co pozwala ograniczyć zwiększanie gęstości zapisu w układach planarnych. Koncept 3D NAND został zaprezentowany już w 2013 roku i jest to kolejna generacja technologii w branży pamięci flash, a zarazem następne ogniwo rozwoju firmy ATP

Post has attachment
Klika słów na temat licencji Asix

Post has attachment
Poniżej przedstawiamy przykładowe wymogi, mogące pomóc w dostosowaniu urządzenia pod specyficzne potrzeby klienta.

Do przedstawienia konfiguracji sprzętu konieczne jest sprecyzowanie ze strony klienta wymagań, jakie ma spełniać dane urządzenie. Istotne jest tutaj określenie przede wszystkim wymogów dotyczących trzech podstawowych elementów, czyli jednostki komputerowej, obudowy – szafy oraz monitora.

Post has attachment
Pakiet programowy Asix.Evo jest produktem programowym składającym się ze związanych ze sobą funkcjonalnie modułów programowych. Jego podstawową częścią jest system wizualizacji Asix będący oprogramowaniem klasy SCADA. Pakiet ten jest dostępny w ofercie CSI.

Post has attachment
Nowości z naszej oferty! Poszerzonej o produkty FSP :)

Post has attachment
Obecnie obserwuje się rosnący trend tworzenia zautomatyzowanych fabryk i znacznie powszechniejszego stosowania systemów SCADA. Rozwiązania z rodziny automatyzacji stawiają przed twórcami takich systemów konieczność tworzenia coraz bardziej zaawansowanych i uniwersalnych systemów obsługi. Niżej przedstawione rozwiązanie – Advantech WebAccess, jest jednym z nich.

Post has attachment
Rok 2017 jest dla firmy CSI szczególnym czasem. Z radością informujemy, że w tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia naszej działalności.

Post has attachment
W poniższym artykule zostaną omówione różnice oraz charakterystyka poszczególnych produktów Microsoft z rodziny Windows Embedded.

Post has attachment
Karta CFast SM22P posiada zaawansowaną technologię 4K Page Mapping, wbudowany ECC czy autorską technologię Apacera, CorePower. Ponadto karty te mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -40 do 85°C. CFast oferowany przez CSI wyposażony jest również w funkcje ATA Secure Erase oraz S.M.A.R.T., opcjonalny jest natomiast DEVSLP. Urządzanie posiada zwiększoną liczbę IOPS.
Wait while more posts are being loaded