Profile cover photo
Profile photo
CreosWeb Studio
1 follower -
CreosWeb Design & Development Studio
CreosWeb Design & Development Studio

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Website http://itop.al krijuar nga +CreosWeb Studio 
http://creosweb.com/project-view/itop-al-website/
iTop.al eshte portal informativ i cili i jep mundesine perdoruesit te ndjeke ne kohe reale ndodhite mbi boten, showbizin , shendetin, dhe mbi 14 kategori te ndryshme informative duke perfshire gjithashtu dhe njoftime pune dhe ambjete me qera. Ofron mundesin per krijim llogarie per perdoruesit te cilet mund te postojne njoftime. iTop.al ka nje dizajn fluid i cili pershtatet per cdo lloj pajisje: PC, Laptop, Tablet, Smartphone.
Add a comment...

Post has attachment
Facebook eshte duke kryer nje eksperiment te ri persa i perket menyres se komenteve neper postime...
Add a comment...

Post has attachment
Website Rayjons.al krijuar nga +CreosWeb Studio 

http://creosweb.com/project-view/rayjons-website/

Rayjons.al eshte nje website i ndertuar per kompanine Arkensicosmetics Sh.p.k, nje fabrike moderne prodhimi produktesh kozmetike te nje Brendi te ri prestigjoz ne Shqiperi. Websiti eshte ndertuar mbi teknologjine php, HTML5, CSS3 dhe JQuery, i ndertuar ne detaj sipas kerkesave te klientit me nje dizajn fluid (responsive) te pershtatshem per cdo lloj madhesie ekrani.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded