Profile cover photo
Profile photo
Credissimo Makedonija
24 followers -
Кредисимо - пари навреме
Кредисимо - пари навреме

24 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
🙈 Понеделник е најнесаканиот ден во седмицата, и тоа со причина. 🙈Доказ за тоа се и многуте Фејсбук статуси инспирирани од него.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🗺 Дали веќе го испланиравте претстојниот викенд? 🗺
Откријте ни ја вашата омилена викенд дестинација.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🎉 Конечно дојде и долгоочекуваниот петок. 🎉
Јавете им се на вашите пријатели и договорете се после работа да отидете некаде на кафе, ручек...
И, се разбира, пишете ни како си поминавте 👍
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#CredissimoЗадача
Ќе успееш ли да ја решиш денешната задача?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Направете го крајот на месецот помалку стресен, аплицирајте за Credissimo до плата и вземете всеки 1-ви и 5-ти кредит с 0% камата и без админитративни трошоци.
Вземи сега 👉 https://buff.ly/2yBcveR
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Интересни факти за понеделникот 👇
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Неделите одамна веќе не се само ден за одмор, а „кривец' за тоа е делумно и евтината струја тој ден.
Затоа, вклучете ја вашата машина за перење алишта и за тоа време погледнете некој добар филм! 😁
Photo
Add a comment...

Post has attachment
На престојниот државен празник-Ден на македонската револуционерна борба - 23 октомври (понеделник), Credissimo ќе работи од 09-17 часот. Ве очекуваме!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💍Добивте покана за свадба? 💍
Дали пролитавте што пишува на неа?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded