Profile

Cover photo
Creaturk Interactive
6 followers|19,396 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Film yapımcısı Geoff Todd yönettiği @OnePerfectShot#Twitter hesabında, unutulmaz filmlerden mükemmel kareleri paylaşıyor. Sinema sanatını tekrar tekrar takdir etmenize neden olacak bu hesaba mutlaka göz atmalısınız! #keşif  

twitter.com/OnePerfectShot
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Reuters’ın haberine göre; Google, üç boyutlu fotoğraf çekebilme özelliğine sahip 7 inç tablet bilgisayar tasarlıyor. Hatta kaynaklardan alınan bilgiye göre şirket, önümüzdeki aydan itibaren 4000 adet prototip üretimine de başlayacak.

Google’ın Gelişmiş Teknoloji ve Projeler grubu olan "Project Tango"nun bir parçası olan aygıt, iki arka kameraya, kızılötesi sensörlerine ve nesnelerin yaklaşık üç boyutlu görüntülerini yakalayabilecek gelişmiş bir yazılıma sahip olacak. #google #projecttango
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Twitter bu yıl uygulamaya alacağı reklam tiplerinden birini devreye soktu: "Website Cards"

Twitter’ın reklamverenler için daha çok trafik sağlayacağına inandığı reklam tipi, küçük bir fotoğraf, tek satırlık bir metin ve web sayfa bağlantısından oluşuyor. Website Cards, geçtiğimiz Cuma gününden itibaren zaman tünellerinde görülmeye başladı. #sosyalmedya #twitter  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
CREATURK olarak; sosyal medyadaki takipçilerinizi detaylı bir analizden geçirip, markanızı dijital mecra ve sosyal ağlara ait bütün iletişim kanallarında gerçek hedef kitlesiyle buluşturuyoruz. Takipçilerinizin ve hedef kitlenizin tüm gerçek eğilimlerini alıp, adeta nüfusumuza geçiriyoruz ve böylece satış odaklı bir hizmet sunuyoruz.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Foursquare yeni bir uygulamayla ikiye bölünüyor!

Ülkece kullanımını biraz abarttığımız(!) Foursquare, uygulamasını yakın zamanda ikiye böleceğini duyurdu. «Swarm» adı verilen yeni uygulama, bağımsız bir şekilde işleyecek ve arkadaşlarınızla buluşma noktalarınızı belirleyebileceğiniz, nerede olduklarını öğrenebileceğiniz bir uygulama olacak. Ayrıca şu an çokça kullanılan «check-in» özelliği de bu uygulamaya aktarılacak.

Diğer yandan, mevcut Foursquare uygulaması yeni özellikleriyle yeni ve ilginç mekanların keşfedilmesi üzerine yoğunlaşacak. Bu bölünme ile, Foursquare açık bir şekilde mekan odaklı uygulamaları/web sitelerini hedefliyor gibi gözüküyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Swarm önümüzdeki birkaç hafta içerisinde iOS ve Android için aynı anda yayına girecek. Uygulamanın Windows Phone versiyonu da diğer işletim sistemlerinden kısa bir süre sonra yayınlanacak. #foursquare #socialmedia  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
İsrailli bir şirketin geliştirdiği avuç içi büyüklüğündeki yazıcı, her türlü elektronik alet ile uyumlu ve istediğiniz yerde, istediğiniz zaman baskı almanıza olanak sağlıyor.

PC, tablet ve akıllı telefonlardan bir uygulama ile erişim sağlanabilen ZUtA Pocket Printer, standart bir kartuşla yaklaşık 1000 kağıda kadar yazabiliyor ve her kağıt boyutuyla uyumlu. USB kabloyla şarj edilebilen «cep yazıcısı»nı kağıdın köşesine yerleştirmeniz yeterli. Aygıt daha sonra kağıdın üzerinde daireler çizerek yazma işlemini gerçekleştiriyor. #teknoloji  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Kullanıcıları platformda tutarak, daha fazla reklam almayı amaçlayan Facebook, artık restoranların Facebook sayfalarında menülerini paylaşmalarına olanak sağlıyor.

Program şu an yalnızca ABD ve Kanada’da kullanıma açık ancak bu ülkeler dışındaysanız da ayarlar bölümündeki "Sayfa Bilgileri" kısmına menünüzün PDF versiyonunu yükleyebiliyorsunuz.

Restoran ve kafeler, halihazırda menülerini fotoğraf olarak sayfalarında paylaşsa da, bu yenilik ileride direkt olarak #Facebook üzerinden yemek sipariş etmeye doğru gidilebileceğini gösteriyor.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Geek.com web sitesi tarafından sızdırılan görüntülere göre Google, #Gmail’i farklı özellikler ekleyerek yeniden tasarlıyor.

Sitedeki görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla, yeni tasarımda gelen kutusu ve sohbetlerin yer aldığı sol tarafta yer alan menüyü sadeleştirmek üzere değişikliklere gidiliyor.

Ancak #Google’ın daima ürünleri için yenilikleri test ettiğini ve bunların birçoğunun faaliyete geçmediği düşünülecek olursa, bu yeni tasarımın da gün ışığı görmesi hayal olabilir. Bir diğer ihtimal de, oldukça ileri görüşlü hareket eden şirketin bu yenilikleri bir anda harekete geçirmek yerine, yavaş yavaş kullanıma sunması.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Yemeğinizin içindekileri söyleyecek minik bir cihaz yaratmak için başlatılan yeni bir Kickstarter kampanyası, hedeflenen fona ulaştı.

SCiO adı verilen tarayıcı, fiziğin ve kimyanın tanıdığı olanakları kullanarak, içkinize nelerin konulduğundan elmadaki şeker muhteviyatına kadar her şeyi söyleyebiliyor. Cihaz, yiyecek ya da içeceklerin moleküler imzasını saptayarak, Bluetooth bağlantısı aracılığıyla ortaya çıkardığı detayları mobil cihazınıza gönderiyor.
Şimdilik yiyecekler ile ilgili uygulamalara ek olarak, cihazın bitkiler (Sulanması gerekiyor mu? gibi sorulara yanıt vermek üzere) ve ilaç üzerine de uygulamaları bulunacak.

SCiO’nun yaratıcısı İsrailli Consumer Physics şirketi, cihazın gelecekte ulaşabileceği kapasitenin sadece hayal gücümüzle sınırlı olduğunu söyledi. #teknoloji  
 ·  Translate
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Creaturk Interactive

Shared publicly  - 
 
Wikipedia’ya özet geçmişler!

Yeni keşfimiz "Bunun ne olduğunu bilmiyorum ama uzun uzun da Wikipedia’da açıklamasını okuyamam yav" diyenler için geliyor!

http://tldrwikipedia.tumblr.com/ #creakeşif #keşif  
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Accountable Digital Marketing Solutions
Introduction
Interaktif İletişim

Markaların bilinirliğini artırma ve markaya tercih yaratmada, internet bilinen bütün mecralardan daha etkili çözümler üretiyor. Bunu başarmak için kurumsal web sitesinin tüketici beklentilerini ve kullanım alışkanlıklarını ön planda tutarak tasarlanması ilk adım. Markanın internette bilinirliğinin artmasının yoluysa, internette kapsamlı kampanyalar planlamak ve bunu hedefler çerçevesinde doğru mecralara yaymaktan geçiyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada markanızın tüketici ile kalıcı bir ilişki kurması ve ziyaretçilerin sadık tüketici haline gelmesi için, sosyal medya platformlarında marka tercihini ve bağlılığını artırıyoruz. Platformların yönetimi, izlenmesi, kampanya tasarım, planlama ve uygulaması ve sosyal medya performansının raporlamasını gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulamalar

İster marka tarafından tasarlansın, ister tüketici tarafından oluşturulsun, içeriğin başrolde olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Gerek internette, gerekse sosyal medyada oluşturulan içeriğin mobil dünyaya – tüketicinin kolaylıkla kullanabileceği formatlarda – uyarlanmasını sağlıyoruz. Internet/outdoor/smart phone/tablet bilgisayar entegrasyonunun eksiksiz olarak gerçekleşmesine yönelik çok boyutlu kampanyalar üretiyoruz. 
Contact Information
Contact info
Phone
+90212 270 06 81
Email
Address
Fazıl Kaftanoğlu Caddesi Seba İş Merkezi No:7 Kat:10 Seyrantepe/İstanbul, 34396