Profile cover photo
Profile photo
COPY Landia - STARE MIASTO - Drukarnia cyfrowa, ksero A0, ploter, oprawa prac, pieczątki
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Zasada jest prosta, odwiedzasz jeden z czterech oddziałów COPY Landii, wykonujesz kompleksową usługę druku i oprawy pracy: magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej czy doktorskiej. W zamian otrzymujesz najżywszą jakość wydruku i oprawy, a także kupon rabatowy do wykorzystania u partnerów akcji! Dodatkowo wykonamy Ci zdjęcia do dyplomu w super promocyjnej cenie 9,99 (8 zdjęć!).

Gwarantujmy duży wybór opraw w każdym rozmiarze i kolorze, tłoczymy napisy indywidualne a także logo wybranych uczelni. Nasi pracownicy służą zawsze pomocą i chętnie doradzą lecz decyzji za Ciebie nie podejmą.

Wybór należy do Ciebie!


#copylandiapl #ksero #druk #ploter #kseroa0 #oprawazgwarancjaobrony #oprawaprac #oprawaintroligatorska #reklama #nayebunnytravel #emaska #strefapiwa #pastamasta #bungeejumpingkrakow #szałdlaplastyków #pokusa #wesolacafe #zakalec #thepoint #krakow #uek #uj #agh #up #pk #wszib #promocja #10procent
Photo

Post has attachment
Z okazji dnia dziecka (1.06) wszystkie obrazy na płótnie -30% od ceny wyjściowej! Sprawdź naszą ofertę!

#copylandiapl #obraznapółtnie #canvas #fotoobraz #dzieńdziecka
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Zrób prezent Sobie lub bliskiej Ci osobie...

Korzystając z naszych usług do 18 grudnia 2015r. masz szansę na zdobycie idealnego prezentu na święta. Do wygrania są foto kalendarze, foto obrazy oraz obrazy na płótnie. Zbierz 10 pieczątek i odbierz swój wymarzony prezent.

SPIESZ SIĘ, tylko pierwsze 30 osób wygra Swój foto prezent!!!
Każde zakupy za kwotę powyżej 10 zł = 1 pieczątka.

‪#‎copylandiapl‬ ‪#‎święta‬ ‪#‎blisko‬ ‪#‎zróbsobieprezent‬ ‪#‎ksero‬ ‪#‎druk‬ ‪#‎oprawaprac‬ ‪#‎oprawaintroligatorska‬ ‪#‎reklama‬ ‪#‎skan‬ ‪#‎pieczątki‬ ‪#‎poligrafia‬ ‪#‎drukarnia‬ ‪#‎zapraszamy‬ Studenci UEK ‪#‎uek‬
Photo

Post has attachment
Halo, halo! Przez cały październik we wszystkich naszych oddziałach KSERO książek w cenie 6 gr za stronę! BEZ LIMITU STRON! Bez ściemy! Wpadnij do naszego oddziału i sprawdź SAM! #copylandiapl   #ksero   #druk   #ploter   #oprawaprac   #oprawaintrolikatorska   #reklama   #pieczątki   #ksero6gr   #kseroksiążki   #kraków  
Photo

Post has attachment
STUDENCI!!! Kogokolwiek widział, ktokolwiek słyszał.... Karta studencka @ COPY Landii za FREE! Tylko do końca września w naszym oddziałach przy ul. Królewskiej 65A oraz ul. Rakowickiej 12 rozdajemy totalnie za free karty studenckie COPY Landii. Karta upoważnia do promocyjnych cen we wszystkich oddziałach COPY Landii, sprawdź już dziś :) 
Photo

Post has attachment
Słyszeliście o naszej wakacyjnej promocji? Wystarczy że okażesz obsłudze ważną legitymacje studencką lub kartę COPY Landii a za wydruk z podklejeniem na piankę zapłacisz -15% od naszych standardowych cen  http://copylandia.pl/oferta/plotowanie/ W standardzie drukujemy na papierze 90 gram! 

#copylandiapl   #ksero   #druk   #ploter   #oprawaprac   #oprawadokumentów   #reklama   #plansze   #postery   #taniej   #zapraszamy   #do   #copylandia  
Photo

Post has attachment
UWAGA, nowe godziny otwarcia, już od poniedziałku 15.06 pracujemy DŁUŻEJ ! Zapraszamy od poniedziałku do piątku 8:00 - 20:00 natomiast w sobotę od 9:00 do 15:00 :)

Sprawdź >> http://copylandia.pl/index.php/?cID=474
‪#‎copylanidapl‬ ‪#‎ksero‬ ‪#‎druk‬ ‪#‎ploter‬ ‪#‎oprawaprac‬ ‪#‎reklama‬ ‪#‎uek‬ ‪#‎uj‬ ‪#‎agh‬ ‪#‎up‬ ‪#‎wszib‬ ‪#‎ur‬ ‪#‎studenci‬ ‪#‎kraków‬ ‪#‎zapraszamy‬

Post has attachment
OPRAWA PRACY z GWARANCJĄ OBRONY!

Dla czego warto oprawić Swoja pracę w COPY Landii? 

po 1, posiadamy każdy rodzaj oprawy, sam wybierasz kolor napisu i okładki, także z logiem UCZELNI! Dodatkowo tłoczymy napisy z dedykacją lub datą!

po 2, drukujemy tylko na papierze klasy PREMIUM, oferujemy w standardzie aż 3 grubości papieru!

po 3, oferujemy najwyższą jakość wydruku w barwie czarno białej i kolorowej!

po 4, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, nasz personel zna zasady oprawiania prac. 

po 5, do każdej oprawy dodajemy kupon rabatowy do 14 partnerów akcji, czyli możesz iść na pizze lub do klubu z dziewczyną lub chłopakiem i po okazaniu naszego kuponu zapłacisz taniej! 

po 6, co tydzień na lamach naszego profilu facebook, rozdawać będziemy darmowe vouchery na skoki bungee, gre w squasha czy zabiegi spa. 

po 7, gdy powinie sie noga, zawsze możesz wrócić do COPY Landii a my oddamy Ci pieniądze za oprawioną pracę :) 

po 8, dla naszych Klientów oferujemy promocyjne ceny opraw, druku i.... Profesionalne zdjęcia do dyplomu, już od 6,99 zł :) 

Wybór jest prosty, COPY Landia ul. Rakowicka 12, ul. Krolewska 65A, ul. Sądowa 9 lub ul. Rakowicka 27 (Kampus UEK). Wpadnij i opraw Swoją pracę z Gwarancją Obrony z dodatkowymi korzyściami :)

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://copylandia.pl/aktualnosci/oprawa-pracy-z-gwarancja-obrony-edycja-2/

#copylandiapl #ksero #druk #

Wyślij plik do druku ON-LINE i odbierz w dowolnym terminie.... http://copylandia.pl/wyslij-plik/
Wait while more posts are being loaded