Profile cover photo
Profile photo
ERPwincash COMMIT Polska
8 followers -
ERPwincash to nowoczesne, szybkie i intuicyjne narzędzie do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji w wieloodziałowych sieciach sprzedaży. Dostęp w czasie rzeczywistym do magazynów w oddziałach własnych, partnerskich i franczyzowych zapewnia nieograniczone możliwości monitorowania przepływu towarów, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów logistyki. Optymalizacja procesów sprzedaży, rozbudowane programy lojalnościowe i partnerskie, czy szeroka gama nowatorskich rozwiązań dla handlu detalicznego, takich jak urządzenia dotykowe, multimedialne stoły, czy wirtualny regał, to gwarancja zysków i zadowolenia Klientów. Zapraszamy do współpracy – biuro@commit.pl !
ERPwincash to nowoczesne, szybkie i intuicyjne narzędzie do zarządzania całością procesów sprzedaży, logistyki i dystrybucji w wieloodziałowych sieciach sprzedaży. Dostęp w czasie rzeczywistym do magazynów w oddziałach własnych, partnerskich i franczyzowych zapewnia nieograniczone możliwości monitorowania przepływu towarów, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów logistyki. Optymalizacja procesów sprzedaży, rozbudowane programy lojalnościowe i partnerskie, czy szeroka gama nowatorskich rozwiązań dla handlu detalicznego, takich jak urządzenia dotykowe, multimedialne stoły, czy wirtualny regał, to gwarancja zysków i zadowolenia Klientów. Zapraszamy do współpracy – biuro@commit.pl !

8 followers
About
Posts

NTSwincash POS i platforma hybris – potężne połączenie

NTSwincash umacnia swoje partnerstwo z hybris, jedną z wiodących platform handlowych. Dzięki tej współpracy NTSwincash może oferować swoim licznym klientom z branży Telco potężne rozwiązanie e-commerce, które jest odpowiedzią na specyficzne wymagania tego sektora.

System NTSwincash jest idealnie przygotowany do świadczenia takich usług, jak sprawdzenie dostępności towaru czy odbiór własny ze sklepu. Klienci są płynnie prowadzeni przez cały proces sprzedaży wielokanałowej - od prezentacji szczegółowej informacji o produkcie, przez rezerwację online, aż po odbiór towaru i płatność w sklepie.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do udziału w drugiej edycji Kongresu Profesjonalistów IT, która odbędzie się już 2 października w Rzeszowie.
Program i rejestracja w linku poniżej:
Add a comment...

Post has attachment
Prosty sposób na zapobieganie oszustwom!

Nadszedł kres dla niewytłumaczalnych zaginięć towaru, strat magazynowych i oszustw kasowych.

Minimalizowanie strat wynikających z oszustw i utrat towaru odgrywa obecnie istotną rolę w prowadzeniu działalności związanej z handlem detalicznym. Powstałe w taki sposób straty stanowią według badań od 1,0% do 1,6% przychodów ze sprzedaży. Skuteczną walkę z tym problemem zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa NTSwincash Retail Suite oraz odpowiednie środki wprowadzone przez ten system.

Najczęściej straty związane są z kradzieżą towaru ze sklepu, a także z nieuczciwością pracowników. Możliwości dokonania oszustwa czy kradzieży mogą wydawać się nieograniczone, poczynając od przyjęcia towaru na magazynie, aż po kasę na sali sprzedaży.

Dowiedz się więcej o takich rodzajach oszustw, jak:
- manipulacje kasowe
- udzielanie zbyt wysokich rabatów
- oszustwa związane ze zwrotem lub wymianą towaru
- fałszowanie kuponów i voucherów
- straty magazynowe

Poznaj sposoby zapobiegania powyższym oszustwom.

Specjalnie dla branży Telco

Zapobieganie nadużyciom jest szczególnie istotne w przypadku sieci sprzedaży w sektorze telekomunikacyjnym. Mając na uwadze szeroki zakres zadań i usług świadczonych przez pracownika sklepu Telco, łatwo sobie uświadomić, jak duże szkody może spowodować jego nieuczciwość. Oferowane produkty bywają bardzo złożone, opierają się często na rozmaitych kombinacjach poszczególnych towarów i usług. Transakcja sprzedaży może na przykład obejmować połączenie aparatu telefonicznego z odpowiednim typem umowy, taryfy czy podobnych opcji. W zależności od wybranego wariantu cena kupowanego aparatu ulega znacznym zmianom. Dodatkowo sprzedawca jest również odpowiedzialny za realizowanie punktów bonusowych klienta, inkasowanie opłat za rachunki telefoniczne i doładowywanie telefonów klientów.
 
Na tak szerokim polu mogą być popełniane rozmaite oszustwa, takie jak nieprawidłowe oznaczenie otwartych należności na rachunku telefonicznym jako zapłacone, doładowanie „zaprzyjaźnionego” telefonu bez pobrania opłaty, przyznanie punktów bonusowych mimo nieprzeprowadzenia transakcji sprzedaży, sprzedaż aparatów telefonicznych według niewłaściwych cenników dla uzyskania korzystniejszej oferty, a nawet organizowanie prywatnego handlu doładowaniami. Zapobieganie wszystkim tego typu oszustwom jest możliwe dzięki gwarantowanym przez NTSwincash Retail Suite wysokim standardom bezpieczeństwa oraz skutecznym mechanizmom przeciwdziałania nadużyciom.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Centrum Innowacji HP w Genewie prezentuje rozwiązania NTSwincash

26 czerwca 2014 genewskie Centrum Innowacji firmy HP zostało wyposażone w rozwiązania NTS, takie jak:

Najnowsza wersja programu NTSwincash Retail  - NTSwincash X3
Wirtualna półka sklepowa NTS - NTSwincash vShelf
Interaktywny stół NTS - NTS touchstore
Konsultant sprzedaży NTS - NTSwincash sales consultant
Podręczny sklep NTS - NTS pocketstore

Dodatkowo pracownicy firmy HP zostali zapoznani z ofertą NTS oraz przeszkoleni w zakresie świadczonych usług i rozwiązań NTSwincash dla handlu detalicznego.

Centrum Innowacji w Genewie, mając do dyspozycji najwyższej klasy rozwiązania NTSwincash oraz HP, może odkrywać przed swoimi klientami przyszłość handlu detalicznego i prezentować najnowocześniejsze produkty oraz technologiczne trendy.
Szacuje się, że wkrótce handel stacjonarny będzie coraz bardziej wymagał wsparcia w postaci sprzedaży wielokanałowej oraz sprzedaży online. Otwarcie na nowe kanały sprzedaży oraz łączenie ich ze sobą będzie podstawowym wyzwaniem umożliwiającym zachowanie przez handel stacjonarny swojej pozycji rynkowej. Kluczowe w tym kontekście będzie pozyskanie w lojalności klienta i skoncentrowanie się na doradztwie, obsłudze i logistyce. Wymaga to najnowocześniejszych rozwiązań oraz technologii, które potrafią przyciągnąć i zainspirować klientów. Procesy wewnętrzne w sieci sprzedaży muszą szybko i efektywnie wspierać sprzedaż bazującą na wielu lokalizacjach oraz różnych kanałach sprzedaży. Tylko przy spełnieniu tych warunków można będzie sprostać wymaganiom klientów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiodący egipski dostawca usług telefonii komórkowej zaufał nowoczesnym rozwiązaniom NTSwincash

Mobinil, mający około 30 milionów abonentów, jest wiodącym dostawcą telefonii komórkowej w Egipcie. Ponad 5.000 pracowników w 1.680 oddziałach zapewnia fachową obsługę klientów oraz szeroki zakres  produktów i usług.

 Jednym z głównych wyzwań  w tak rozbudowanej sieci placówek jest zarządzanie logistyką wraz z koordynacją rozmaitych procesów wchodzących w skład pełnego łańcucha dostaw, począwszy od zamówień zewnętrznych, poprzez przyjęcie towarów w magazynie centralnym i dystrybucję wewnątrz sieci, aż po sprzedaż klientowi końcowemu. Równie ważną kwestią jest zarządzanie ceną oraz aktualnymi promocjami i taryfami.

Zanim Mobinil zaczął korzystać z NTSwincash używał własnego rozwiązania, na które składało się kilka niezależnych systemów odpowiedzialnych za odrębne obszary działalności firmy, takie jak sprzedaż, logistyka, programy lojalnościowe itp. Cztery lata temu przedsiębiorstwo zdecydowało się na nowoczesny system zarządzania siecią sprzedaży NTSwincash. Wdrożenie rozpoczęto w lipcu 2010 roku. Jednak na początku roku 2011 powodzenie projektu stanęło pod znakiem zapytania ze względu na rewolucję w Egipcie. „Przewrót polityczny był naprawdę wielkim wyzwaniem.  Oprócz wysiłku związanego z przeprowadzaniem typowych czynności wdrożeniowych, włożyliśmy dużo pracy i zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa naszych pracowników” – wyjaśnia  Günther Schrammel, CEO NTS New Technology Systems GmbH.

Mimo trudności wdrożenie zakończyło się sukcesem 15 czerwca 2012 roku, kiedy to pierwsze sklepy Mobinil zaczęły pracę na systemie NTSwincash. Po pomyślnym przeprowadzeniu fazy stabilizacyjnej rozwiązanie zostało wdrożone w pozostałych lokalizacjach własnych i sklepach partnerskich. Podczas kolejnych miesięcy firma sukcesywnie poszerzała zakres wdrożenia o dalsze optymalizacje i integracje.

Dzięki NTSwincash Mobinil otrzymał elastyczne rozwiązanie pozwalające w prosty sposób dostosować się do wymagań rynku przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu nakładu pracy.
Photo
Add a comment...

EHI-Laden-Monitor 2014: Handel stacjonarny reaguje na rosnące obroty sprzedaży internetowej.

W odpowiedzi na stały wzrost w sektorze eCommerce oraz w celu utrzymania atrakcyjności punktów sprzedaży, sektor handlu detalicznego poczynił znaczne inwestycje w wyposażenie techniczne  i wygląd swoich sklepów. Według EHI-Laden-Monitor 2014, badania dotyczącego nowych koncepcji i trendów w sklepach, opublikowanego przez Instytut EHI Retail, w 2013 roku około 6,8 mld euro zainwestowano w przebudowę i rozbudowę istniejących sklepów, a także budowę nowych. To stanowi  wzrost o 700 milionów euro w porównaniu do 2010 roku.
 Badanie opiera się na 50 wywiadach i przedstawia stan aktualny oraz planowany rozwój koncepcji biznesowych wiodących przedstawicieli handlu detalicznego w Austrii, Niemczech i Szwajcarii.
 
Największym wyzwaniem dla handlu detalicznego jest integracja sprzedaży online i stacjonarnej do spójnej koncepcji sprzedaży wielokanałowej. Sednem sprawy jest stworzenie jednolitej marki rozpoznawalnej przez klientów we wszystkich kanałach. Wymaga to konstruowania bardziej elastycznych ofert i formatów handlowych, bazujących zarówno na odpowiedniej lokalizacji, jak i na tym, czy zakupy w danej sytuacji dokonywane są spontanicznie, czy z konieczności. Klient musi mieć możliwość korzystania z najbardziej odpowiedniego dla danego celu kanału sprzedaży.
 
Wyniki badań wskazują również na pewne wyzwanie dla dostawców, ponieważ muszą oni ściśle dostosować zakres swoich usług do potrzeb klientów i zapewniać im stały dostęp do informacji na temat najnowszych rozwiązań w zakresie produktów i procedur. Wysokie tempo innowacji wraz z nastawieniem handlu detalicznego na indywidualność zamiast jednolitości, zwiększyło zapotrzebowanie na nowych i elastycznych dostawców. Ich konkurencyjność będzie się nadal zwiększała ze względu stałą presję zmniejszania kosztów w handlu detalicznego oraz rosnący odsetek zagranicznych dostawców.
 
Badanie prezentuje dodatkowo najnowsze trendy we wdrażaniu koncepcji wielokanałowych, wystroju sklepów, jak również optymalizacji procesów w planowaniu sklepów.
 
Add a comment...

Post has attachment
NTSwincash @ Retail Technology Days 2014
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-06-17
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
NTS @ IT Future Expo

Odwiedź nasze stoisko 11 czerwca na targach IT Future Expo - jedynej tego typu imprezie B2B w Polsce dla branży IT!

Targi odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 10-11 czerwca 2014. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie http://itfuture.pl/?page_id=17 lub na miejscu w recepcji. Gala IT Future Awards odbędzie się 10 czerwca, natomiast wystawa i konferencja będzie miała miejsce w głównym dniu targów, 11 czerwca.

Wydarzenie to będzie stanowiło doskonałą okazję do poznania najnowszych technologii informatycznych z zakresu software i hardware. Wystawcy będą prezentować  m.in. rozwiązania biznesowe typu ERP czy BI, a także dotyczące bezpieczeństwa i infrastruktury IT, technologii mobilnych czy rozwiązań dla konkretnych branż.

Zapraszamy do stoiska nr 85!

Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie http://itfuture.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już jutro zapraszamy do naszego stoiska (numer F3), przy którym poznacie innowacyjne rozwiązania NTSwincash zmieniające oblicze handlu detalicznego!
Więcej informacji na: http://retailtech.pl

Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
CommunicAsia Summit 2014 to jedna z największych konferencji w południowo-wschodniej Azji i Oceanii poświęcona technologiom komunikacyjnym i informatycznym. Będą w niej uczestniczyć przedstawiciele całej branży ICT, w tym dostawcy 4G/LTE, aplikacji mobilnych, szerokopasmowej sieci komórkowej, technologii wieloekranowej i FTTx.

CommunicAsia zgromadzi w dniach od 17 do 20 czerwca 2014 roku w Singapurze liderów innowacji i technologii. Wśród nich będzie przedstawicielka firmy NTS, Susanna Hasenoehrl.

Susanna Hasenoehrl przemawiać będzie o najlepszych strategiach w tworzeniu nowoczesnych kampanii podnoszących poziom sprzedaży w sklepach stacjonarnych, w tym o możliwościach zoptymalizowania kampanii reklamowych prowadzonych za pośrednictwem telefonów komórkowych. Omówi także przykłady skutecznych praktyk tego typu oraz perspektywy dla Azji.

Cały program konferencji:
http://www.communicasia.com/index.php/conference/conference-programme/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded