Profile cover photo
Profile photo
COLORAF Zakład Fotograficzny Dzierżoniów. Wydruki wielkoformatowe. Drzewa genealogiczne na płótnie.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Tablo szkolne i przedszkolne

Nadchodzi czas przygotowania tablo. To wspaniała pamiątka dla uczniów oraz wychowawców klas. Zapraszamy szkoły i przedszkola, a także osoby prywatne do skorzystania z oferty wykonania dowolnego projektu według upodobań. Proponujemy ciekawe pomysły, jesteśmy otwarci także na wasze sugestie i rady.
Zapraszamy na stronę
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Zawsze warto mieć przy sobie jakiś symbol przeszłości. Dla osób ceniących wartości rodzinne i pokoleniowe, drzewo genealogiczne to doskonały sposób by powracać do swoich korzeni przy każdej możliwej okazji. Jest to także dobry sposób na odnalezienie informacji na temat przodków, historii rodziny, a nawet zaginionych bądź nieznanych członków rodziny. Dzięki drzewu genealogicznemu mogą Państwo wrócić do źródeł.
Obecnie znajomość historii własnej rodziny jest modna. Możliwość poznania swojego herbu, dotarcia do historii sprzed lat, pozwala na dumę ze swojego pochodzenia i czynów,których dokonali przodkowie. Być może Państwa pradziadowie uczestniczyli w ważnych wydarzeniach historycznych. Teraz mają Państwo możliwość pochwalenia się tym, właśnie dzięki drzewu genealogicznemu. Drzewo genealogiczne jest doskonałym elementem wychowawczym, według którego rodzice i dziadkowie mogą kształtować nowe pokolenia.
Na drzewie genealogicznym można umieścić dowolną ilość osób, dodać ich zdjęcia i nazwiska, wybrać technikę wykonania projektu (sepia,kolor,czerń i biel). Dzięki temu Państwa rodzina będzie zawsze przy Was. W komplecie.
Drzewo genealogiczne to świetny pomysł na prezent z okazji uroczystości rodzinnych takich jak: urodziny, imieniny, rocznice ślubu. Sprawdzi się również jako podarunek dla nowożeńców i seniorów.
Poniżej przedstawiamy Państwu do wyboru: rodzaje ramek na zdjęcia oraz gotowe wzory drzew genealogicznych. Do Państwa należy wybór rodzaju wydruku: na papierze fotograficznym w formie plakatu, bądź obraz na płótnie malarskim.
Jeśli jednak żaden z zaproponowanych przez nas wzorów nie spełnia Państwa oczekiwań,jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje wykonania. Jesteśmy w stanie wykonać właściwie każdy projekt, jaki przyjdzie Państwu do głowy. Realizacja zamówień następuje po dostarczeniu zeskanowanych zdjęć razem z opisem i wybrania formatu drzewa oraz rodzaju materiału, na którym ma zostać wykonane.
Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień,najwyższą jakość wykonywanych projektów oraz przystępne ceny! Nasz zespół tworzą doświadczeni graficy, obeznani z technikami tworzenia drzew genealogicznych.
Add a comment...

Post has attachment
Metryczka dziecka to projekt  tworzony  z pasją  i  zaangażowaniem. To wspaniała pamiątka dla dzieci i rodziny. http://coloraf.pl/obrobka-zdjec/metryczka-dziecka/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Rodzina to najważniejsza wartość w życiu.Zapraszam do obejrzenia  filmu pt „Billy Elliot”
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded