Profile cover photo
Profile photo
Code5 Yazılım
23 followers -
CODE5 YAZILIM, İnşaat-CRM- PRISM CRM –Devremülk CRM çözümleri ile inşaat firmalarına özel ürünler geliştiren sektöründe lider yazılım firmasıdır.
CODE5 YAZILIM, İnşaat-CRM- PRISM CRM –Devremülk CRM çözümleri ile inşaat firmalarına özel ürünler geliştiren sektöründe lider yazılım firmasıdır.

23 followers
About
Posts

Post has attachment
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun ..............
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Neden Code5 Yazılım?

Code5 Yazılım kurulduğu günden beri müşteri merkezli çalışma felsefesini benimsemiştir. Bu felsefe doğrultusunda yazılım teknolojisinin en son imkanlarını kullanarak ve içinde bulunduğumuz iktisadi dünyanın uygulama gerçekleriyle müşteri isteklerini birleştirerek çözüme yönelik yazılımlar üretmiş ve müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Şirketimiz çalışma ve çözüm üretme yeteneklerini ilk kurulduğu günde olduğu gibi amatör çalışma heyecanıyla profesyonel ürün üretme anlayışını birleştirebilmesinden almaktadır.
Code5 Yazılım müşterileri ile ömür boyu sürecek bir yolculuğa çıktığını düşünmektedir. Bu yolculukta profesyonelliğin getirdiği kurallar kadar müşterilerimizle aramızdaki dostluk ve güven de bizim için önem taşımaktadır. Bu güven ve dostluk ortamının devam edip gelişebilmesi için code5 üzerine düşen fedakarlığı yapmaya hazırdır. Müşterilerimize sunduğumuz yazılımların onlarla beraber geliştirdiğimiz ortak ürenler olduklarına inanmaktayız. Yaşayan ve gelişen bu ürünler her iki tarafın destekleriyle verimli bir şekilde kullanılabilir.
Code5 Yazılım projelerinde kurulum aşaması danışmanlık hizmetleri kadar kurulum sonrası destek hizmetlerinin de çok önemli olduğunu düşünmektedir. Müşterilerinin destek hizmetlerinde sorun yaşamaması için kurulduğu ilk günden itibaren eğitim destek bölüme çok önem vermiştir.
Code5 Yazılım müşterileri yukarıda anlatmaya çalıştığımız hizmet anlayışıyla hareket eden bir yazılım firmasının ürününü kullanmanın verdiği tüm avantajları yaşarlar. Ürünleri kullanmaktan öte yazılımların sahipleri ve projenin çok önemli bir parçasıdırlar. Kurulum sonrası destek hizmetlerinde müşteri ilişkilerinde geliştirdiğimiz sıcak dostluğun etkileriyle de hiçbir sorun yaşamazlar. Code5 yazılımın bilgi birikiminden ve mevcut olan tüm destek imkanlarından fazlasıyla faydalanırlar.
Code5 Yazılım bilmektedir ki hızlı adımlarla yürüdüğü bu yolda kendisini motive eden en önemli güç müşterilerine sağlayabildiği memnuniyettir.
Photo

Post has attachment
Gayrimenkul sektöründe en çok tercih edilen CRM sistemi olan PRISM inşaat sektöründen elden ettiği tecrübeyi devre mülk devre tatil sektörüne sunmaktadır.

Devremülk devre tatil sektörü son yıllarda çok hızlı bir büyüme sergilemekte ve birçok proje ortaya çıkmaktadır. Farklı tüketici segmentlerine hitap eden bu projelerin satış organizasyonunu oluşturmak ve yönetmek en önemli sorunlardan biridir.
PRISM CRM devre mülk devre tatil üreticisi firmaların satış sürecinde ihtiyaç duyduğu tüm yönetimsel altyapıyı sağlamayı hedeflemiştir. Bu altyapı sayesinde üretici firmalar Müşteri ilişkileri, Portföy Yönetimi, Satış Süreci, Evrak Yönetimi, Finans, Bayi Yönetimi ve Satış sonrası işlemleri devre mülk satışının gereksinimleri doğrultusunda yönetebilmekte ve süreci kontrol edebilmektedirler.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
 Uni Konut PRISM CRM altyapısı ile satışta
Yeni Doğuş İnşaat, TOKİ ve Emlak Konut GYO ortaklığında Ispartakule'de hayata geçirilen Unikonut projesi gayrimenkul crm altyapısını PRISM CRM le oluşturdu.Proje kapsamında merkez ve satış ofisleri implemantasyonu gerçekleştirildi.
http://www.code5.com.tr/uni-konut-prism-crm-altyapisi-ile-satista.html
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Gayrimenkul Sektörü ve CRM

Gayrimenkul Sektöründe Crm ve Tarihsel Gelişimiİnşaat sektöründe çok hızlı bir büyüme yaşanmakta. Özellikle 2000 li yıllardan sonraki gelişmeler baş döndürücü seviyeye ulaşmıştır.
Bu hızlı büyüme neticesinde sektöre yeni firmalar girmekte ve rekabet her geçen gün artmaktadır. Firmalar rekabet edebilmek için pazar hedeflemesini doğru yapmak ve bu hedefe yönelik projeler geliştirmek zorundadırlar.
Firmalar arası rekabette sahip olunan bilgi ve veriler çok önemli rol oynamaktadır. Firmaya ihtiyaç duyduğu bilgi akışını sağlayan en önemli kaynak ise CRM dir. Peki CRM Nedir? Crm ihtiyaç duyulan bu bilgilerin toplanmasını, saklanmasını, analiz edilmesini, değerlendirilmesini ve ilgili yerlere doğru zamanda ulaştırılmasını sağlayarak firmanızın en önemli rekabet avantajı olacaktır.
CRM alt yapısını oluşturamamış firmalar, varlıklarının en önemli parçası olan müşterileri ile gerekli olan iletişimi kuramazlar. Bu firmalar müşterilerini tanımadıkları gibi onların beklentilerini ve ihtiyaçlarını da analiz edemezler. Bu şekilde çalışan bir firmanın müşterilerini memnun edecek ürün ve hizmetleri üretmeleri beklenemez.
http://www.code5.com.tr/gayrimenkul-sektoru-ve-crm.htm

Post has attachment
 PRISM CRM NEDİR?


PRISM CRM; inşaat sektöründe önde gelen büyük şirketlerin tercih ettiği lider İnşaat CRM Yazılımıdır. PRISM CRM inşaat firmaları için satış gücü otomasyonunun yanı sıra; CRM Portföy Yönetimi, CRM Finans Yönetimi, CRM Evrak Yönetimi, CRM Satış ve Teslim Sonrası İşlemler gibi inşaat sektörü için önem arz eden iş süreçlerini başarı ile yönetmektedir. Bu özelliği ile sektördeki tek bütünleşik İnşaat CRM yazılımı dır.
Photo

Post has attachment
Özyurtlar İnşaat PRISM CRM Kullanıyor

Özyurtlar Şirketler Grubu 2005 yılında inşaat sektörüne adım atarak konut ve iş yeri yapımına başlamıştır.Müşterilerinden aldığı destekle sürekli kendini geliştirerek büyüyen firma,İnşaat CRM altyapısını PRISM CRM le oluşturdu.2011 yılında başlayan PRISM CRM projesi kapsamında merkez , satış ofisleri ve muhasebe entegrasyonu başarıyla sağlanmıştır

.http://www.code5.com.tr/ozyurtlar-insaat-prism-crm-kullaniyor.html
Photo
Wait while more posts are being loaded