Profile cover photo
Profile photo
Clean-bi alergia pod kontrolą
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Upierz dywan na Swięta!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Acarix Filter na Allegro.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy Produkt Acarix Wash już na Allegro!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak działa Acarix?

Wyjaśnimy prosto

Podstawowymi pojęciami do wyjaśnienia są antygeny i immunoglobuliny. Antygen to nic innego jak alergen. Alergeny nie posiadają wspólnej budowy chemicznej i strukturalnej. Mogą to być substancje pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Nas interesuje alergen roztoczy i zwierząt domowych. Roztocze- szczególnie alergogenne są gatunki z rodzajów Dermatophagoides oraz Euroglyphus. Alergeny pochodzące z roztoczy to enzymy jelitowe obecne w ich odchodach (grupa 1 alergenów roztoczy) oraz białka tkanek (grupa 2 alergenów roztoczy).Sierść zwierzęca - najsilniejsze właściwości uczulające wykazują alergeny kota (ponad 50% uczulonych na alergeny zwierzęce). W dalszej kolejności wymienia się alergeny psa, świnki morskiej, myszy i królika – wszystkie zawarte są tak w sierści i złuszczonym naskórku, jak i w wydzielinach (ślina) i wydalinach (mocz i kał) tych zwierząt. Immunoglobuliny to nic innego jak przeciwciała, rodzaj białek wydzielanych przez komórki plazmatyczne. Przeciwciała odpowiedzialne za reakcje alergiczne nazywane są IgE. Charakteryzują się one zdolnością do swoistego rozpoznawania antygenu a głównym zadaniem przeciwciał jest wiązanie antygenu. Fragmentami budowy antygenów są epitopy, czyli determinanty antygenowe łączące się bezpośrednio z przeciwciałem. Każdy epitop charakteryzuje się  budową strukturalną: liniową, nakładającą się lub przestrzenną. Ujmując prosto aminokwasy czyli białko antygenu posiada kształt rozpoznawany przez przeciwciało. I gdy zostanie rozpoznany następuje wiązanie antygenu przez IgE.

 Acarix nie jest preparatem biobójczym i nie ma za zadanie zabijać roztoczy, gdyż to nie eliminuje problemu. Związki alergizujące  nadal pozostaną w naszym otoczeniu i będą uczulać .Poza tym martwe tkanki roztoczy również będą powodować reakcje alergiczne. Aktywna substancja w Acarix denaturuje białka epitopów, rozbija wiązania aminokwasów pozbawiając je kształtu w związku z czym zdenaturowane białko nie jest już rozpoznawane przez przeciwciało i nie następuje wiązanie z IgE. Tym samym nie ma odpowiedzi alergicznej w organizmie człowieka.
 
Acarix jest całkowicie naturalny, nie zawiera akarycydu, benzoesanu benzylu ,kwasu taninowego, podczas aplikacji nie podrażnia i nie wydziela uciążliwego zapachu, może być stosowany wielokrotnie i działa do sześciu miesięcy po aplikacji. Wejdz na http://www.clean-bi.pl/index.php?url=sklep&c=sklep i ku taniej!!!
Add a comment...

Post has attachment
Skórożarłoczek skryty według syna!
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Na stronie taniej!!!
Add a comment...

Acarix Preparat Antyroztoczowy dostępny już na Allegro, Olx, Ebay.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded