Profile cover photo
Profile photo
Cezar. Dorabianie kluczy, pieczątki, kodowanie i programowanie kluczy samochodowych grawerowanie
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Stacyjka w Państwa pojeździe ostatnio odmawia posłuszeństwa? Czujecie, że kluczyk nie zachowuje się w niej tak, jak jeszcze niedawno? Może czas wymienić stacyjkę na nową, albo zwyczajnie ją naprawić? ;) Jeśli tak, to zapraszamy do naszej firmy Cezar. Zajmujemy się naprawami stacyjek samochodowych http://cezarszczecin.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zatrzasnęliście Państwo kluczyki w samochodzie? Nie denerwujcie się na wyrost, zachowajcie spokój, wyciągnijcie telefon i zadzwońcie pod numer (91) 46 46 525 lub 500 175 378, a dodzwonicie się do firmy Cezar w Szczecinie. Nasz pracownik szybko do Was podjedzie i zajmie się awaryjnym otwarciem Waszego samochodu :) Zapraszamy do kontaktu http://cezarszczecin.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli macie Państwo problem ze stacyjką w Waszym samochodzie, to koniecznie zgłoście się do naszej firmy Cezar. Podobnie postąpcie, jeśli zamek do Waszego pojazdu szwankuje ;) Zajmiemy się bowiem serwisem zamków i stacyjek w pojazdach. Usługę to wykonamy szybko i sprawnie! Zapraszamy http://cezarszczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ważne jaką macie Państwo markę samochodu! Dzięki współpracy z naszą firmą Cezar zyskacie kolejny kluczyk do tego samochodu. Zajmujemy się też kodowaniem pilotów, kart i kluczy samochodowych ;) Jeśli więc potrzebujecie Państwo takiego wsparcia, to zapraszamy http://cezarszczecin.pl/kontakt/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Cezar oferuje awaryjne otwieranie pojazdów. Jeśli więc zatrzaśniecie Państwo kluczyki wewnątrz auta, bądź gdzieś je zapodziejecie, na pewno pomożemy! Przyjedziemy i otworzymy Państwa samochód bez wyrządzenia mu żadnej szkody. Zapraszamy http://cezarszczecin.pl/kontakt/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Cezar ze Szczecina posiada dwie lokalizacje. Pierwszą znajdziecie Państwo w Galerii Handlowej TURZYN-CARREFOUR przy ul. Bohaterów Warszawy 42, a drugi w Galerii Handlowej GRYF-CARREFOUR przy ul. Wiosennej 32. Jeśli więc będziecie potrzebowali pomocy w dorobieniu kluczy, grawerowaniu, przegrywaniu kaset, czy innych usług, to serdecznie zapraszamy http://cezarszczecin.pl/kontakt/ :)
Add a comment...

Post has attachment
W firmie Cezar ze Szczecina możecie Państwo liczyć na pomoc w zakresie usuwania immobilizerów, jak i dokonywaniu korekt licznika. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy od wielu lat mają styczność z elektryką i elektroniką samochodową i podołają KAŻDEMU zadaniu! Zapraszamy http://cezarszczecin.pl/! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cezar ze Szczecina oferuje usługę naprawy zamków oraz stacyjek pojazdów. Czasem nie trzeba wymieniać całej, bardzo kosztownej konstrukcji np. stacyjki. Niejednokrotnie wystarczy pomoc fachowca – takiego, jakich zatrudniamy w firmie Cezar :) Zapraszamy http://cezarszczecin.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasem dochodzi do rozkodowania się kluczyków samochodowych, np. wtedy, gdy często używamy kluczyka w zbyt dużej odległości od auta. Nasza firma Cezar ze Szczecina zajmuje się kodowaniem kluczyków tak, by działały bez zarzutu. Zapraszamy http://cezarszczecin.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdemu może się zdarzyć zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz auta. I nie każdy ma możliwość otwarcia pojazdu kluczykami zapasowymi. Czasem u Państwa pojawia się myśl „trzeba wybić szybę”, ale szybko ją odpędzacie, bo nie chcecie ponosić konsekwencji związanych z brakiem szyby, prawda? Ten czarny scenariusz rozwiejemy my! Firma Cezar ze Szczecina zajmuje się m.in. awaryjnym otwieraniem samochodów. Zapraszamy http://cezarszczecin.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded