Profile cover photo
Profile photo
centrumfinansowe.pl
1 follower -
Zestawienia produktów finansowych, narzędzia finansowe opinie.
Zestawienia produktów finansowych, narzędzia finansowe opinie.

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Złoto ze względu na swoją specyfikę od wieków fascynowało ludzi. Zachęcamy do zapoznania się z metodami inwestowania pieniędzy w złoto oraz podstawowymi definicjami. http://zloto.centrumfinansowe.pl/

Post has attachment

Post has attachment
Kalkulator kredytowy rat kredytu – prezentujemy przydatne narzędzie do analizy wysokości rat malejących oraz równych kredytu w poszczególnych miesiącach. Kalkulator można również wstawić na własną stronę www.
Kalkulator dostępny pod adresem - https://raty.centrumfinansowe.pl/
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do odwiedzenia witryny http://www.zanim-podpiszesz.pl/ przed podpisaniem dokumentów o kredyt lub pożyczkę. Strona jest częścią kampanii prowadzonej przez czołowe instytucje publiczne i ma na celu uświadomienie Polaków o zagrożeniach i problemach jakie mogą wyniknąć ze zbyt pochopnie podpisanych umów.

Zapraszamy do korzystania z serwisu centrumfinansowe.pl projekt jest stopniowo rozwijany i modernizowany. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag oraz sugestii odnośnie zmian, błędów lub pomysłów na wprowadzenie nowych elementów na stronie.
Wpisy można umieszczać w poniższym formularzu lub przesłać na emaila w zakładce kontakt.

Post has attachment
Internetowe centrum finansowe ma ułatwić użytkownikom dostęp do informacji związanych z finansami osobistymi oraz firmowymi.

Post has attachment
Pożyczki pozabankowe, chwilówki bez BIK na dowód to ostatnio bardzo modne hasła, które możemy zobaczyć w reklamach telewizyjnych lub na ulicach naszych miast. Zapraszamy do zapoznania się się z materiałem, który przybliża ten temat. Zachęcamy również do opisania własnych doświadczeń związanych z szybkimi pożyczkami.

Post has attachment
Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanocne to uroczysty czas, kiedy spotykam się z rodziną. Świąteczną atmosferę może jednak zakłócić brak gotówki na przygotowanie potraw, prezenty oraz zakupy. Jest kilka sposobów na zdobycie pieniędzy na święta, opisaliśmy przydatne kredyty oraz pożyczki świąteczne, które mogą pomoc nam w sfinansowaniu wszystkich potrzeb.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded