Profile cover photo
Profile photo
Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Obszerne artykuły, zawierające przydatne i interesujące informacje o Rosji, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Piszemy m. in. o miejscach, które warto zobaczyć, co warto wiedzieć przed wyjazdem, a także przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie przydatnych linków: http://www.jezykrosyjski.com.pl/miejsca-ktore-warto-odwiedzic.
Photo

Post has attachment
Drodzy potencjalni Klienci… Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, czy wybrać nasze Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego, to mamy nadzieję, że zachęcą Was promocje! Otóż studenci i uczniowie po pokazaniu legitymacji mogą liczyć na 10-procentowy rabat przy opłacie za kurs w maksymalnie dwóch ratach. Pozostałe informacje dotyczące zniżek znajdziecie Państwo tutaj http://www.jezykrosyjski.com.pl/ceny-i-znizki.
Photo

Post has attachment
Już w środę 27 września odbędzie się Dzień Otwarty w naszym Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego! Wszyscy, którzy się na nim pojawią, mają szansę otrzymać 10-procentowy rabat na kurs! Zapraszamy! Wystarczy zajrzeć do nas między godz. 17 a 19:30, porozmawiać z nami i sprawdzić swój poziom znajomości języka. Jeśli zdecydujecie się Państwo na kurs i wpłacicie rezerwację grupy, to otrzymacie 10 % rabatu na cały kurs! Zapraszamy http://www.jezykrosyjski.com.pl/aktualnosci.
Photo

Post has attachment
Kto może zostać naszym Klientem? Każdy! Zachęcamy do współpracy z naszym Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego maturzystów, studentów, dorosłych oraz firmy! Oferujemy Państwu wygodne godziny nauki, doświadczonych wykładowców, a jeśli zajdzie taka potrzeba – kurs z naciskiem na słownictwo z konkretnej branży :) Zachęcamy do współpracy osoby z Warszawy i okolic http://www.jezykrosyjski.com.pl/nasi-klienci.
Photo

Post has attachment
Drodzy Państwo, zachęcamy Was do zapisów na intensywne kursy wakacyjne w Warszawie i Sankt Petersburgu! Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w niektórych grupach! Przeznaczcie te wakacje nie tylko na relaks, ale i na naukę – wiedza zostanie z Wami do końca życia :) Zapraszamy po szczegóły na naszą stronę http://www.jezykrosyjski.com.pl/intensywne-kursy-wakacyjne .
Photo

Post has attachment
Prowadzicie Państwo firmę i macie zagranicznych kontrahentów? A może planujecie rozwijać swoją działalność na wschodnim rynku? Plany są ambitne i my trzymamy kciuki, by się spełniły. Jednak czy nie łatwiej znać język osób, z którymi chcemy prowadzić interesy? Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją uczestniczenia w specjalistycznym kursie języka rosyjskiego w biznesie. Po szczegóły zapraszamy na http://www.jezykrosyjski.com.pl/
Photo

Post has attachment
Jak już wspominaliśmy, najlepiej uczyć się języka kiedy się go słyszy… i słucha! A także ogląda :) Pomogą w tym Państwu rosyjskie filmy, które posiadamy w naszych zasobach! Całą ich listę zajdziecie tutaj http://www.jezykrosyjski.com.pl/kinoteka. Zapraszamy do naszej wypożyczalni!
Photo

Post has attachment
Odpowiednie podejście do ucznia to podstawa! Aby ją Państwu zapewnić, kadra naszego Centrum to wykwalifikowani doktorzy, doktoranci i magistrowie, którzy posiadają wykształcenie pedagogiczne. Oni wiedzą, jak w odpowiedni sposób przekazywać wiedzę i dzieciom, i dorosłym. Zapraszamy na http://www.jezykrosyjski.com.pl/nasi-lektorzy
Photo

Post has attachment
W jaki sposób najłatwiej nauczyć się języka obcego? Posługując się nim na co dzień, osłuchując się z nim, rozmawiając… A kto, jeśli nie obcokrajowiec, przekaże nam najszybciej i najskuteczniej językową wiedzę? Dlatego też w naszym Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego zatrudniamy rosyjskojęzycznych lektorów z Rosji, Ukrainy i Białorusi! Zapraszamy do lektury pod adres http://www.jezykrosyjski.com.pl/nasi-lektorzy
Photo

Post has attachment
Nasze Centrum stworzyliśmy nie tyko dla uczniów, ale i nauczycieli. Jeśli ktoś z Państwa jest nauczycielem, zapraszamy na http://www.jezykrosyjski.com.pl/dla-nauczycieli. Tu znajdziecie krótką instrukcję i opis, po którego przeczytaniu (mamy nadzieję) zechcecie rozpocząć z nami współpracę :)
Photo
Wait while more posts are being loaded