Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medyczne Krajmed
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W celu dokładnego zdiagnozowania stanu nosa i zatok stosujemy nowoczesny tomograf wolumetryczny. Jest to rewelacyjne urządzenie. Badanie trwa tylko 8 sekund, wykonywane jest w pozycji stojącej, a otrzymany obraz jest trójwymiarowy i umożliwia uwidocznienie każdej struktury co do milimetra. Badanie tomografem jest, szybkie wygodne, dokładne. Często udaje się je wykonać już u dwulatków. Minimalna dawka promieniowania na poziomie 5µSv jest 40 razy niższa niż w przypadku tradycyjnej tomografii osiowej.
Add a comment...

Post has attachment
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona naszych specjalistów laryngologów dołączył dr Jacek Brzost.
http://krajmed.pl/doctor/jacek-brzost/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Terapia tlenem hiperbarycznym poprawia efekty leczenia. Zwiększony dopływ tlenu stymuluje i przywraca funkcję do uszkodzonych komórek i narządów. Ekspozycja na tlen hiperbaryczny mobilizuje komórki macierzyste do działań naprawczych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością jest laryngologia i chirurgia plastyczna twarzy. Oferujemy diagnostykę, konsultacje, leczenie i zabiegi operacyjne.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym Centrum oferujemy również konsultacje w zakresie diagnostyki i leczenia chorób krwi. Konsultacji udziela hematolog dr Anna Buczma.
Add a comment...

Post has attachment
Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej pomaga również w leczeniu chorób układu nerwowego takich jak: ADHD, autyzm, migrena, depresja, Choroba Alzheimera, czy choroba Parkinsona.
Add a comment...

Post has attachment
Centrum Hiperbarii w Krajmedzie już otwarte! Oferujemy terapie tlenowe w komorze hiperbarycznej pod ciśnieniem nawet 3 ATA. Do państwa dyspozycji jest jednoosobowa komora tureckiej firmy Baroxhbo. Terapia hiperbaryczna (HBOT) to nieinwazyjna metoda leczenia chorób i dolegliwości polegająca na oddychaniu 100% tlenem podawanym w warunkach zwiększonego ciśnienia. Zabieg jest bezbolesny – pacjent wdycha leczniczy tlen w specjalnie skonstruowanej komorze hiperbarycznej pod okiem wykwalifikowanego personelu. Przebywanie w komorze hiperbarycznej skutecznie wysyca tkanki tlenem, który przenika do czerwonych krwinek. Jego stężenie zwiększa się także w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo – rdzeniowym. Dzięki podwyższonemu ciśnieniu tlen dociera do miejsc, do których na co dzień nie ma szans się przedostać.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym centrum działa Poradnia USG, gdzie oprócz badań ultrasonograficznych wykonujemy biopsje cienkoigłowe narządów powierzchniowych. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza patologa i przez cały czas monitorowany obrazem usg.
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy, iż wachlarz naszych usług poszerzył się o konsultacje z medycyny nurkowej. Wszystkich pasjonatów nurkowania oraz tych rozpoczynających przygodę z tym sportem zapraszamy na konsultacje do doc. Ernesta Kuchara. Kwalifikujemy do nurkowania, wydajemy stosowne zaświadczenia dopuszczające do nurkowania, przeprowadzamy niezbędne badania, a także doradzamy w tematach nurkowania w tropikach i wykonujemy testy ciśnieniowe.
Add a comment...

Post has attachment
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Medyczne Krajmed zostało Laureatem Godła Centrum Medyczne Roku 2016, nagrody przyznawanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded