Profile

Cover photo
Verified local business
CCS Druk Cyfrowy Sp. z o. o.
Digital Printing Service
Today 7AM–10PM
4 followers|758,703 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Głogowska 54 60-738 Poznań Poland
Głogowska 54PLwielkopolskiePoznań60-738
+48 61 865 00 50ccsdruk.pl
Digital Printing Service, Business Related
Digital Printing Service
Business Related
Business Service
Copy Shop
Print Services
Today 7AM–10PM
Friday 7AM–10PMSaturday 8AM–4PMSunday ClosedMonday 7AM–10PMTuesday 7AM–10PMWednesday 7AM–10PMThursday 7AM–10PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
3.1
21 reviews
5 star
7 reviews
4 star
3 reviews
3 star
2 reviews
2 star
3 reviews
1 star
6 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Kasia Przybylak's profile photo
Kasia Przybylak
2 months ago
Ogolnie z drukiem problemu nie ma, ale rzeczywiscie, obsluga tam dziwna. Drukowalam jakis tam plik kartek, logiczne, sama nie obliczam sobie ile to bedzie kosztowac. Gdy juz sie wydrukowalo, facet przyniosl kartki i spojrzal na mnie jakbym telepatycznie miala wiedziec ile ma to kosztowac. I to nie idac do mnie, stojac na przeciwko mnie patrzyl sie przez dluzsza chwile. Przepraszam, nie studiuje cennika.
Pawel Lorenz's profile photo
Pawel Lorenz
4 months ago
Bardzo nie lubię pisać złych opinii, ale to co się dzieje w CCS na Głowowskiej to jakaś masakra. Atmosfera niczym z Alternatywy albo z Misia. Wczoraj dzwoniłem o 21:40 pytając czy mi wydrukują 5 stron A3 z PDFa przed 22:00 jak zaraz wyślę. Pan podał mi maila i wysłałem. Przyjechałem o 21:54 i niestety drzi były już zamknięte. Zapukałem grzecznie a Pan mi wskazał na ich wielki zegar na którym była punkt 22:00. Spojrzałem na mój zegarek i była 21:54, sprawdziłem na komórce która ma czas z sieci GSM i to samo, sprawdziłem na talecie i znów to samo. Zapukałem ponownie delikatnie w drzwi a na to Pan z obsługi obrócił się plecami i udawał, że nie słyszy choć podjąłem jeszcze 2 próby. Ponieważ był piękny i ciepły wieczór postanowiłem, że nie będę sobie go psuł i postanowiłem przyjść następnego dnia. Ku mojemu zdziwieniu jak przybyłem kolejnego dnia to Panienka mnie poinformowała, że wydruków nie ma bo koledzy jej powiedzieli, że zrezygnowałem bo wczoraj nie odebrałem. Poprosiłem więc Panienkę aby wydrukowała jeżeli ma mojego maila. Niestety wydruk z PDFa przytłoczył jej kompetencje i pomimo 6 prób drukowała coś innego niż to co było na ekranie i w mailu. Poddałem się, wróciłem do domu wydrukowałem z tego samego pliku na 2 kartkach A4 i skleiłem do A3. Niestety nie jest to pierwsze moje złe doświadczenie z CCS Głogowska. Już tam nigdy nie wrócę i nie polecam tego punktu nikomu.
• • •
Wojciech Olszewski's profile photo
Wojciech Olszewski
4 months ago
O ile z jakością nigdy nie było problemu, to jeśli chce się wydrukować coś szybko, to trzeba jechać do punktu na Nowowiejskiego. Obsługa średnio miła, ale w końcu jest to punkt sp robienia ksero, których w okolicy sporo.
Alicja Nawrocka's profile photo
Alicja Nawrocka
a year ago
Najbardziej żałosne jest dla mnie, gdy właściciel jakiegoś punktu odpowiada na negatywne komentarze oraz wyśmiewa komentujących. Dobre miejsca same się bronią. U Was jest ten problem, że faktycznie nie bierzecie poważnie klientów, na których nie zarobicie wiele, bo wpadają tylko wydrukować/skserować jakieś drobne rzeczy. Typowe jest, gdy się spieszę, a pracownicy są jakby z innej strefy czasowej. Może powinnam sobie zasłużyć na ich obsługę? Wprowadzenie druku/ksera od 1 zł, bo nie ma sensu rozgrzewać maszyny na dwie kartki, gdzie w innym miejscu mogę to zrobić za kilkanaście groszy faktycznie zniechęca. Przecież kupno wielofunkcyjnego urządzenia to koszt do 100 zł, możecie drukować i jedną stronę i nie musicie używać do tego maszyny za kilka tysięcy, bo okazuje się, że 4 strony o wartości 1 zł się opłaca, ale 2 strony za 50 gr nie warte jest jej rozgrzewanie? Przecież za chwilę przyjdzie inny klient i maszyna nie odczuje różnicy, że chwilę nie pracowała. Nigdzie nie spotkałam się z takimi ograniczeniami, bo jeśli chcę wydrukować tylko 1 stronę to, żeby spełnić wasze warunki muszę ją wydrukować kilka razy, zapłacić za każdą z nich, a resztę i tak wyrzucę, bo nie są mi one potrzebne. I to jest właśnie wyrzucanie pieniędzy klienta w błoto. Tak samo jak działania małych sklepów, które pozwalają sobie płacić kartą, ale od określonej kwoty. Wiecie, że takie praktyki są nieuczciwe? Wiem, wiem, za chwilę odpowiecie, że ta opinia też Was krzywdzi, może będziecie starać się o usunięcie tej opinii, którą celowo nie piszę anonimowo, żebyście nie mieli podstaw. Pewnie za chwilę przeczytam, że czepiam się 1 zł, która nie jest wielkim wydatkiem, może nawet ile wydaliście na maszynę. Albo dorzucicie kilka słów dotyczących mojej osoby. Nie obchodzi mnie to. Jak dla mnie nie szanujecie klienta i jego pieniędzy. Zasada jest taka, że jak chcę wydrukować 1 stronę to powinniście trzymać się cennika, nie możecie odmawiać mi obsługi, jeśli nie chcę zapłacić x-krotności ceny za 1 stronę, a jak się z tym nie zgadzacie to wgłębcie się w ustawy UOKiK i może zrozumiecie w czym rzecz się ma. Mam nadzieję, że chociaż moją opinie weźmiecie na poważnie. Pozdrawiam serdecznie i uwierzcie, że gdyby nie Wasze wykpiwanie opinii innego klienta nigdy nie zobaczylibyście tego komentarza :)
• • •
Jan Konopka's profile photo
Jan Konopka
a week ago
Korzystam jak muszę, druk w porządku, szeroki wachlarz usług, dobre godziny ale bardzo drogo i niestety często zmanierowana obsługa. Szkoda, bo dużo na tym tracą.
Mateusz Poznań's profile photo
Mateusz Poznań
3 months ago
Kiepska jakość zła obsługa , zabrakło dwóch słów i bym przez tą ładę przeszedł do obsługującego bambra. nie potrafili z pdf-a wydrukować 200ostrych stron wszystko jak na ksero po 40 odbiciu.
Paweł Krysiak's profile photo
Paweł Krysiak
7 months ago
Nie zakładam złej woli ale być może zabrakło ze strony obsługi profesjonalizmu w moim przypadku. Dziś na chwilę przed ślubem kolegi, drukowałem z pliku png. kartę podarunkową w kolorze. Jakość wydruku była daleka od oczekiwań stawianych prezentom, lecz winą została obarczona jakość pliku (600x1200 z haczykiem). 1h później w osiedlowym punkcie ksero, Pan zwymiarował mi wielkość wydruku do szerokości koperty i wydrukował plik w bezbłędnej jakości. Straciłem 3 zł z haczykiem i czas, który podobno jest bezcenny. Szkoda bo zlecenie wydawało się być jednym z najprostszych jakie można sobie wymyślić.
• • •
Response from the owner - 7 months ago
Bardzo prosimy o uzasadnienie abyśmy mogli się poprawić w przyszłości
Zbigniew Bąk's profile photo
Zbigniew Bąk
6 months ago
super firma, jak ktoś jest w potrzebie żeby wydrukować na ostatnią chwilę materiały na konferencję to tu znajdzie ratunek

Stream

CCS Druk Cyfrowy Sp. z o. o. hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.