Profile cover photo
Profile photo
Католицький Оглядач
98 followers -
Католицький Оглядач -- новини Католицького Світу
Католицький Оглядач -- новини Католицького Світу

98 followers
About
Католицький Оглядач's posts

Post has attachment
Глава УГКЦ із нагоди 150-річчя канонізації святого Йосафата Кунцевича: «Святий Йосафат - мученик за єдність християн і Христової Церкви»

Post has attachment
Папа: Місія учнів сповнена труднощів, але Бог завжди з нами - Христовий учень покликаний уподібнювати своє життя до Христа, Який був переслідуваний, зазнав відкинення та помер на хресті.

Post has attachment
Папа Франциск: Молюся про дар миру для дорогої української землі

Post has attachment
Іван Павло ІІ ПАПА усіх

Post has attachment
Воїни АТО зі своїми родинами взяли участь в прощі до Билич - 24 червня у відпустовому центрі в с. Биличі на Старосамбірщині відбулась проща воїнів АТО, їхніх родин і волонтерів. Божественну Літургію з цієї нагоди відслужив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні священиків Добромильського, Хирівського, Дублянського і Старосамбірського деканатів.

Post has attachment
У Литві – перша беатифікація новомученика ХХ століття - Церква в Литві втішається першою беатифікацією новомученика часів комуністичного режиму. В неділю, 25 червня 2017 р., в столиці місті Вільнюсі, кардинал Анджело Амато, Префект Конгрегації в справах святих, проголосить блаженним Католицької Церкви Кайшядоріського архиєпископа Теофілюса Матульйоніса.

Post has attachment
Звернення римсько-католицьких єпископів з нагоди Дня Конституції України

Post has attachment
Святкування ювілеїв богопосвяченого життя і свята провінції у сестер служебниць у Львові

Post has attachment
Ватиканський дипломат про протидію торгівлі людьми - Торгівля людьми є однією з найжахливіших дійсностей сучасного світу – про це говорив архиєпископ Бернардіто Ауза, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах ООН в Нью-Йорку, виступаючи 23 червня 2017 р.

Post has attachment
Папа: бути друзями священиків – це чудове покликання - Бути «вірними друзями семінаристів і священиків, виявляючи справжню любов до сприяння покликанням, молитви та пастирської співпраці». Папа Франциск висловив це побажання учасникам 75-го Міжнародного конгресу асоціації мирян Serra International, створеної 1935 року з метою підтримки покликань до священства та богопосвяченого життя.
Wait while more posts are being loaded