49 followers
About
Posts

Post has attachment
Jolanda Neff je pobijedila drugu trku za Svjetski kup (MTB XCO) koja se danas vozila u Albstadtu (GER) i time preuzela i vodeću poziciju u generalnom plasmanu svjetskog kupa 2018.
Od samog početka, na teškoj i blatnjavoj stazi, Jolanda je dominirala.
Danas se odlučila za odličnu gumu za blato, Mitas Hiperion (Racing Pro Textra), što je (vidi se iz priloženog) odlična odluka.
Mitas je inače partner Mercedes svjetskog XCO kupa.

Ponuda Mitas guma u BiH:
JaBiHCapriolo.com/mitas

(Uskoro dolazi novi kontigent, rezervišite svoj Mitas Hiperion :) )
#MitasHyperion #RideMitas #MitasBicycleTyres #CSCBiH #JaBiHCapriolo
Photo
Add a comment...

Novo!!!!
Ghost bicikli u Capriolo Sport Centrima.
Od danas pored Capriolo, Cube (i Cube E-Bicikla), naša ponuda je proširena i na Ghost bicikle.
Takođe ukoliko želite Ghost ili Cube bicikl koji nema u našim prodavnicama, možete izabrati bicikl is sekcije "po narudžbi".
Rok isporuke do dvije sedmice.
Ponuda na :
JaBiHCapriolo.com/ghost
#ghostbikes #mountainbike #emtb #mtb #cscBiH #JaBiHCapriolo

U uzbudljivim sprintu, pobjedivši i drugu etapu, Katrašnik Gašper (Adria Mobil Slovenija) je ujedno i pobjednik u generalnom plasmanu dvanaestog izdanja biciklističe etapne trke Beograd-Banja Luka.
Pogledajte dio atmosfere sa današnjeg cilja u Banja Luci.

Photo

Prowell svijetlo za montažu na kacigu, crvene boje, super male težine, vidljivost 360 stepeni.
Na kacigu se postavlja stalni nosač, dok se samo svijetlo po potrebi može ili ne mora montirati.
Posebno namijenjeno za one koji jako paze na težinu svog bicikla, i ne žele nikakve dodatke.
Vožnja noću ili u uslovima smanjene vidljivosti može biti jako opasna zabava.
Da biste vidjeli i prije svega bili viđeni, upotreba svjetla je nezaobilazna, a i zakon nas obavezuje da budemo svjetlosno obilježeni u uslovima noćne vožnje.
Led tehnologija nam je donijela ekonomski isplative uređaje, kojima je baterije potrebno mijenjati ili puniti nekada i tek poslije 100 sati upotrebe.
Detaljno na sledećem linku:
#ProwellKacige #ProwellHelmets #CSCBiH #JaBiHCapriolo
3/7/18
5 Photos - View album

Mitas je dominirao na prvoj trci za Svjetski kup u MTB-u (XCO)( UCI Mountain Bike World Cup).
Jolanda Neff, je još jednom dokazala da je vanserijska šampionka. Samo 5 sedmica od loma ključne i lakatne kosti, pobjedila je prvu trku za Svjetski kup koja se održala u Južnoafričkoj republici (Stellenbosch),drugo mjesto osvojila je Enrika Raiza (Henrique G Raiza-PMRARacingTeam), dok je treća bila prošlogodišnja svjetska šampionka Maja Volzovska (Maja Włoszczowska-Kross Racing Team).
Pazite sada, sve tri na Mitas Textra Racing Pro gumama:
Da Mitas ne ostane bez podijuma u muškoj konkurenciji, pobrinuo se Bartolomej Vavak (Bartlomiej Wawak-KrossRacingTeam), osvojivši drugo mjesto.