Profile cover photo
Profile photo
Canon IB Serviss
21 followers
21 followers
About
Posts

Post has attachment
Canon laiž klajā gaidīto EOS 80D- jaudīgu un pilnībā aprīkotu DSLR, kas palīdzēs jums uzlabot fotografēšanas un filmēšanas prasmes. Jaunā kamera ir lieliski piemērota dažādu stilu un žanru fotogrāfijai un Full HD filmām, tā ietver vadošās attēlveidošanas tehnoloģijas, jaunu 24,2 megapikseļu CMOS sensoru un DIGIC 6 procesoru, kā arī jaunu krusteniskā tipa 45 punktu AF sistēmu un zibenīgas reakcijas uzņemšanas ātrumu ar 7 kadriem sekundē.

Vairāk informācijas: http://www.ibserviss.lv/news/162/izpaud-savu-radosumu-ar-jauno-canon-eos-80d.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Canon EOS 80D
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Canon paplašina kompakto kameru sēriju, iepazīstinot ar IXUS 285 HS, IXUS 180 un IXUS 175. Jaunās Canon smalkās kameras apvieno iespaidīgu attēlu un video kvalitāti, uzlabotu savienojamību un daudzfunkcionalitāti ar iespēju uzņemt labus kadrus pat atrodoties kustībā.
Piemēram, IXUS 285 HS piemīt ērta funkcija - Story Highlights, kas automātiski izveido būtiskāko mirkļu filmu no izvēlētu cilvēku vai datumu videoklipiem, tādējādi padarot nevajadzīgu materiāla pēcapstrādi.
Vairāk informācijas: http://www.ibserviss.lv/news/159/canon-iepazistina-ar-jaunajam-ixus-kameram-ixus-175-ixus-180-un-ixus-285-hs.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Šodien, 2015.gada 17.novembrī, Canon Biznesa Centrs - IB Serviss piegādāto ‪#‎Canon‬ i-SENSYS ‪#‎LBP6670dn‬ lāzerprinteru skaits pārsniedza maģisko- 4000 robežu!

#‎Kvalitāte‬ ‪#‎GarantētaKvalitāte‬ ‪#‎KvalitātesApliecinājums‬ ‪#‎bestseller‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Iegūstiet naudas atmaksu līdz pat €100 un 3 gadu garantiju iegādājoties izvēlēto ‪#‎Canon‬ ‪#‎printeri‬, ‪#‎multifunkcionāli‬ vai ‪#‎skeneri‬!

Akcijas noteikumi šeit: http://www.ibserviss.lv/news/151/iegustiet-naudas-atmaksas-un-3-gadu-garantiju-izveletajiem-canon-printeriem-un-skeneriem.html
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
#‎Uniflow‬- biroja vienotais uzskaites un izmaksu efektivitāti veidojošs vadības rīks, kurš apvieno iespējas- ‪#‎druka‬, ‪#‎kopēšana‬, ‪#‎skenēšana‬, ‪#‎ierīču‬ ‪#‎pārvaldība‬- vienā ‪#‎platformā‬!

Tagad jums iespēja ieviest šo uzskaites rīku jau komplektā ar multifunkcionālas iekārtas iegādi.

Vairāk informācijas šeit: http://www.ibserviss.lv/news/142/uniflow-biroja-vienotais-uzskaites-un-izmaksu-efektivitati-veidojoss-vadibas-riks.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jaunākā no lite production krāsu drukas iekārtām- Canon imagePRESS C700 ir klāt!

Būtiskākās iezīmes:

- Nodrošina augstas kvalitātes izdrukas. Pie tam, ar integrētām kontroles sistēmām, šo augsto kvalitāti nodrošina stabili un bez jebkādām novirzēm! Papildus iepriekšminētajam, kontrolējot pustoņu atbilstību, ir iespējams iegūt vislabāko kvalitāti!

- Iespējams izmantot ārkārtīgi plašu apdrukājamo mediju klāstu, kas paver iespēju lietot dažādu struktūru un blīvumu (no 52gr./m2 līdz 300gr./m2) apdrukājamo materiālu.

- Drukas ātrums: līdz 70 lpp/min; Izšķirtspēja 2,400 dpi x 2,400 dpi, 256 pustoņu gradācija
Add a comment...

Post has attachment
Portretu foto sesija konferences "Sieviete biznesā 2015" dalībniecēm!

Atnāc uz Canon foto studiju un iegūsti gan izdrukātu gan e-pastā SAVU portreta FOTOGRĀFIJU!

Papildus jau minētajiem ieguvumiem, kādai no dalībniecēm būs iespēja laimēt foto sesiju brīvā dabā!

Nepalaid garām šo lielisko iespēju!

Uz konferenci "Sieviete biznesā 2015" ielūdz SEB Latvia un Nacionālā informācijas aģentūra LETA, organizē BIG event

P.S. Lai ekonomētu jūsu laiku- iesakām aizpildīt kuponu jau pirms došanās uz Canon foto studiju.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Canon Biznesa Centrs IB Serviss - lielākais un labākais ‪‎Canon‬ partneris Baltijā!
* pēc 2015.gada 1.pusgada rezultātiem
‪‎lepojamies‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ilgvars Valters- Kā paaugstināt budžeta iestādes informācijas aprites drošības līmeni? Efektivitāte un administrēšana.

2015.gada 26.maijā Bellevue Park Hotel Riga noritēja BiSMART organizētā konference "Biznesa tehnoloģijas efektīvai valsts pārvaldei". Konferencē IB Serviss pārstāvis Ilgvars Valters uzstājas ar tēmu „Kā paaugstināt budžeta iestādes informācijas aprites drošības līmeni? Efektivitāte un administrēšana."

"Mēs biežāk aizsargājamies no riskiem ārpusē, taču piemirstam drošības apdraudējumus ko (pat gluži nejauši) var radīt paši iestādes darbinieki. Svarīgi izprast savu digitālo iekārtu spēku un iespējas!", tā /Ilgvars Valters, Canon Biznesa Centrs - IB Serviss/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded