Profile cover photo
Profile photo
‫דנה פלדמן‬‎
405 followers -
דנה פלדמן
דנה פלדמן

405 followers
About
Posts

Post has attachment
rakevet israel | רכבת ישראל – טיפים שימושיים

טיפ ראשון: לאורך כל השבוע, מופעלת תחבורה ציבורית, המסייעת לנוסעים להגיע לתחנות הרכבת, ומהן ליעדם. כדי לברר את שעות הגעת האוטובוסים, יש להתקשר למרכז המידע הארצי לתחבורה ציבורית "כל קו", במספר 8787*.
טיפ שני: בחלק ממסלולי הרכבת מוצעים ללקוחות קרונות שקטים, המציעים חווית נסיעה נוחה במיוחד תוך שמירה על השקט והימנעות משיחה במכשירים סלולריים. לפרוט המסלולים בהם ניתן השירות יש להקליק על "תעריפים ותחנות".
Add a comment...

Post has attachment
סלקום מוקד טלפוני תמיכה טכנית

מוקד התמיכה הטכנית של סלקום, מספק מידע מקיף בנושאים שונים: קושי בקבלה והוצאת שיחות, תקלות גלישה באינטרנט בארץ ובחו"ל, מידע כללי על שיחות בינלאומיות, קושי בתפעול נתבי סלקום ועוד. המידע המופיע באתר האינטרנט בלשונית "שירות ותמיכה", משלים את המידע הניתן במוקד הטלפוני, ומאפשר להוריד מדריכי הפעלה שימושיים למוצרי ומכשירי סלקום. כמו כן, ניתן להעזר בלשונית "לשרותך אונליין" לפתרון תקלות נפוצות במכשירי סלקום דוגמת אינטרנט איטי, תפעול משיבון, קבלת מצב חשבון עדכני, התקנת ממיר, התאמת השלט לטלוויזיה ועוד. אפשרות נוספת לפנות לתמיכה טכנית היא להעזר בדף הפייסבוק של סלקום או בחשבון הטוויטר של סלקום.
Add a comment...

Post has attachment
ישראכרט שירות לקוחות

חברת ישראכרט הוקמה בשנת 1975 והיא מעניקה שירות וכרטיסי אשראי ללקוחות רבים ברחבי הארץ. מעל שנים וחצי מיליון איש מחזיקים בכרטיסי האשראי של הקבוצה ונהנים מהיצע רחב של הטבות ושירותים: הלוואות חוץ בנקאיות, פריסות תשלומים נוחות, כרטיסי אשראי עם יכולת תשלום אלקטרוני לצי של חברות, הנחות על מחירי מזון ביגוד והנעלה ועוד ועוד. החברה שואפת כל העת לשפר ולחדש את כרטיסי האשראי כדי לדאוג לרווחת לקוחותיה.
Add a comment...

Post has attachment
נטוויז'ן שירות לקוחות
חברת נטוויז'ן הינה חברה ישראלית המספקת שירותי תקשורת מקיפים ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה הוקמה בשנת 2007, כתוצאה ממיזוג של שלוש החברות: "נטוויז'ן", "013 ברק"
Add a comment...

Post has attachment
אורנג' מוקד שירות טלפוני
חברת אורנג' היא אחת מבין שלושת חברות הסלולאר הגדולות והותיקות בישראל. חברת אורנג' מספקת לקהל לקוחותיה מגוון רחב של שירותי טלפון ותוכן בסלולאר, בין השאר שיחות בארץ ובחול, הודעות SMS וMMS, צפייה בתוכן סלולארי ייעודי, גלישה סלולארית ועוד.
Add a comment...

Post has attachment
עיריית אילת מוקד טלפוני
העיר אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל ואחת הערים היפות שבה. אילת היא עיר תיירות וספורט בינלאומית, ואין אדם שלא נהנה להגיע אליה ולנפוש בה הודות לאטרקציות הייחודיות שהיא מאפשרת. בנוסף לתיירות ונופש, מזמנת העיר אילת הזדמנויות עסקיות לתושבים החיים בה, בין היתר אפשרויות לעסוק בתיירות, נדל"ן, תעשיה קלה, אנרגיה בת קיימא, סחר חופשי ועוד.

עיריית אילת- כל הדרכים ליצירת קשר
עיריית אילת מציעה מגוון אפשרויות ליצירת קשר דרך אתר האינטרנט בכתובת: www.eilat.muni.il. באתר האינטרנט תמצאו אלפון טלפונים לכל מחלקות העיריה, הנפקת כרטיס תושב, תשלומי ארנונה באינטרנט, רישום גנים אונליין, תשלום דו"חות חניה ועוד. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת ראש העיריה, מאיר יצחק הלוי בטלפון:08-6367101.

כתובת העיריה למשלוח מכתבים: רח' פתן, בית התמר, ת.ד. 14 אילת, מיקוד 88000.

כתובת דוא"ל לשאלות, פניות או בקשות: mayoroffice@eilat.muni.il.
Add a comment...

Post has attachment
HP מדפסות מוקד טלפוני
חברת HP מדפסות היא חברה לייצור מוצרי מחשב ביתיים ולעסקים. בין המוצרים נמצא מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, מדפסות, שרתים, שירותי אחסון וגיבוי ועוד. כחלק מהשירותים שמעניקה החברה ללקוחות שלה היא מספקת גם שירותי תמיכה עבור מוצרי החברה וזאת באמצעות מוקד שירות הלקוחות של החברה והמעבדות המורשות. החברה מעניקה ייעוץ טלפוני לאחר רכישה לצורך התקנה נכונה של המוצר וכמו כן מכבדת את האחריות הבין לאומית של המוצר.
אל שירות הלקוחות של חברת HP מדפסות ניתן לפנות במספר דרכים:
באמצעות מוקד טלפוני בטלפון – 09-7623222 או למספר הטלפון 1-700-503-048.
באמצעות אתר האינטרנט של החברה בכתובת – http://www8.hp.com/il/he
באמצעות פנייה באתר – http://welcome.hp.com/country/il/he/contact_us.html
באמצעות הפקס – 09-7440066.
באמצעות הדואר לכתובת – HP מדפסות, דפנה, איזור התעשיה 9, רעננה.

מוקד טלפוני HP מדפסות – שעות פעילות
Add a comment...

Post has attachment
שלמה סיקסט שירות לקוחות

שירות לקוחות שלמה סיקסט – ערוצי שירות
שלמה סיקסט הינה חברה להשכרת רכב מבין המובילות בישראל, עם למעלה מ – 25 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ. החברה פועלת גם בחו"ל, ומיליון ישראלים מטיילים בהחלט לא טועים כאשר הם משתמשים בשירותי החברה ביעדים החמים בעולם. קיימים מספר ערוצי שירות עבור לקוחותיה של שלמה סיקסט ובשביל נוחיותם. הסניפים הפרוסים לאורכה של מדינת ישראל נמצאים בצפון, במרכז ובדרום, מקריית שמונה ועד אילת, ומנגישים את שירותי החברה בכל מקום ועבור כל אחד. ישנם 5 סניפים בתל אביב כאשר אחד מהם ממוקם במרכזה, ברחוב המסגר 9. בירושלים יש עוד 3 סניפים – בירמיהו, ברחוב הסדנא, ובמלך דוד. כמו כן, ישנו סניף בנמל התעופה בן גוריון אשר פועל במשך 24 שעות ביממה.
השלוחה של החברה העולמית בארץ, עומדת בסטנדרט המצויין של צי המכוניות שברשותה. המגוון הינו גדול גם כן, ומציע צי רחב של מכוניות קטנות, גדולות, רכבי קירור, רכבי יוקרה, מכוניות משפחתיות, מכוניות עירוניות ועוד רבות וטובות. אתר האינטרנט של שלמה סיקסט שירות לקוחות הוא נוח ויעיל, והזמנת הרכב נעשית תוך דקות ספורות ובהתאמה מושלמת לצרכיו של כל לקוח. בכל מקרה של תקלה, בעיה או רצון להתייעצות, קיים מוקד שפועל 24 שעות, שבעה ימים בשבוע. כתובת למשלוח דואר הינה רחוב היצירה 22, קרית אריה, פתח תקווה, מיקוד: 49512. כתובת דוא"ל: shlomo@shlomo.co.il
Add a comment...

Post has attachment
013 נטוויז'ן אינטרנט מוקד טלפוני
חברת 013 נטוויז'ן אינטרנט הינה אחת מחברות התקשורת בישראל שמספקות ללקוחותיה מגוון שירותים בינהן שירות ספק אינטרנט מהיר, רשתות אינטרנט ביתיות, שיחות לחו"ל וקו טלפון ביתי. כדי לגלוש כיום ברשת האינטרנט הביתי, אנחנו מחויבים להתחבר לספק ולתשתית. חברת 013 נטוויזן מספקת לנו את הספק של האינטרנט וכחלק מכך גם שירותים נלווים כמו הגנה על ילדים בגלישה באינטרנט, אנטי וירוס, מערכת לסינון אתרים ומיילים ועוד.
אל שירות הלקוחות של חברת 013 נטוויז'ן אינטרנט ניתן לפנות במספר דרכים:
באמצעות מוקד טלפוני בטלפון – 1700-073-010 או במספר הטלפון 073-7560660 או במספר המקוצר *3031.
באמצעות אתר האינטרנט של החברה בכתובת – http://netvision.cellcom.co.il
באמצעות המייל – service@013netvision.co.il
באמצעות הפקס – 03-5201960.
באמצעות הדואר לכתובת – 013 נטוויז'ן, חיפה מרכז אומגה מת"מ 3190501.

מוקד טלפוני 013 נטוויז'ן אינטרנט – שעות פעילות
Add a comment...

Post has attachment
עיריית ראשון לציון מוקד טלפוני
ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בארץ. העיר ראשון לציון נוסדה בשנת 1882, ובשנת 1950 הוכרזה כעיר במדינת ישראל. עיריית ראשון לציון מטפלת במגוון תחומים, בין היתר: חינוך והשכלה, שיפור פני העיר, הנדסה ובניה, תיירות, רישוי עסקים, איכות הסביבה ועוד.

עיריית ראשון לציון – כל הדרכים ליצירת קשר
עבור תושב ראשון לציון המעוניין לפנות לאחת מיחידות העיריה , עומדות מספר אפשרויות יעילות ומהירות לקבלת שירות:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded