Profile cover photo
Profile photo
Cafe Liberal
104 followers
104 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
اشکان صفایی (عضو #فرشگرد) در گفتگو با بی‌بی‌سی: حملات اخیر ارتش اسراییل به نیروها و‌ مواضع جمهوری اسلامی در سوریه از یک سو این پیام را به رژیم ایران می‌دهد که بعد از خروج نیروهای امریکا نیز هم‌چنان اسراییل به عملیات هوایی‌اش در سوریه ادامه خواهد داد. و از سوی دیگر نوعی همراهی با مردم ایران است که بر خلاف حمایت چند سال گذشته‌ی برخی روزنامه‌نگاران از قاسم سلیمانی و حضور نظامی جمهوری اسلامی در سوریه، شعار می‌دهند «سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن».
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
شغل جدید علی‌اکبر ولایتی و رکورد ۳۶ شغل
یک شغل به ۳۵ شغل دیگر علی‌اکبر ولایتی اضافه شد! از سویی دیگر در یک پاسکاری رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه نیز معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد شده است. تبادل شغل!

علیرضا ملوندی، روزنامه نگار در ایران در توییتر خود نوشت؛«  دکتر علی اکبر ولایتی، رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد به ریاست گروه«فلسفه و علوم در تمدن اسلامی» مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران منصوب شد.
Add a comment...

Post has attachment
حسا‌م‌الدین آشنا، مشاور رئیس جمهوری ایران، در مصاحبه‌ای مفصل با خبرگزاری ایسنا در مورد وضعیت جمهوری اسلامی چهل سال پس از انقلاب بهمن ۵۷ و "آینده‌" نظام، "پخته‌ترین"مواجهه جمهوری اسلامی با اعتراضات مردمی در ایران را "مواجهه نظام" با اعتراضات دی‌ماه ۹۶ دانست و در عین حال تأکید کرد که هنوز هم امکان تکرار این اعتراضات وجود دارد، زیرا به گفته او "علل" آن از بین نرفته است.
Add a comment...

Post has attachment
«جمهوری اسلامی ایران» چند هفته دیگر گام به چهلمین سالگرد تأسیس خود می‌گذارد. ۴۰ سالی که صفحات سیاهی را در تاریخ معاصر ایران بر جای خواهد گذاشت. در این ۴۰ سال بسیاری از کسانی که در آن دوران، انقلابی بودند پشیمان شده‌اند، و بسیاری از آنهایی که بعد از انقلاب متولد شده‌اند نیز به ارزش‌های حکومتی باور ندارند.

احمد رأفت با میترا جشنی که در سال ۵۷ یک سال بیشتر نداشت و ۱۰ سال پیش مجبور به ترک کشور شد، و امروز در رتردام سکونت دارد، گفتگویی انجام داده است.
Add a comment...

Post has attachment
یکی از بامزه ترین بخش های بودجه های سالانه ایران که نمی دانم معادلی در دیگر کشورهای توسعه یافته دارد یا نه، بند درآمدهای حاصل از جرایم و خسارات است، قرار است در سال آینده دولت حدود 6 هزار میلیارد چوق از این محل درآمد داشته باشد! یعنی برای تامین حدود 2 درصد از بودجه عمومی، دولت فخیمه روی خلاف و رندی ملت حساب کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
"نویه تسورشر تسایتونگ"  روزنامه‌ای بین‌المللی و چاپ سوئیس است. این روزنامه در شماره روز دوشنبه ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) مطلبی با عنوان "دوستان پرسش‌برانگیز واشنگتن" در مورد "سازمان مجاهدین خلق ایران" منتشر کرده است.

در این مطلب از "مجاهدین خلق" به عنوان گروهی بحث‌برانگیز با یک ایدئولوژی ضد و نقیض یاد شده که بیش از هر گروه اپوزیسیون دیگر ایران، منتقد دارد و همزمان بیش از هر گروه دیگری از حمایت سیاستمداران پرنفوذ برخوردار است.
Add a comment...

Post has attachment
مایک_پمپئو در #مصاحبه ای با تلویزیون سی بی اس صریحا گفت که مقامات حاکمان #ایران خطرناکترین و بدیترین تروریست...

لینک مطلب
Add a comment...

Post has attachment
در دو نوشته ی قبل، اشاره کردم که جای قرآن در نزد مردم شیعه، بر روی طاقچه ی منازل بود و از آن در مراسم ترحیم و ازدواج استفاده می شد تا این که دکتر شریعتی، خطاب به این مردم گفت عجیب است که شما معتقد به قرآن هستید ولی آن را نخوانده اید و نفهمیده اید، همان طور که وقتی روزی ۵ بار نماز می خوانید، چیزهایی را که موقع دولا راست شدن می گویید نمی فهمید و نمی دانید که چه می گویید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded