Profile cover photo
Profile photo
CZARNY na BIAŁYM Tonery Warszawa
79 followers
79 followers
About
CZARNY na BIAŁYM Tonery Warszawa's posts

Post has attachment
W naszym sklepie znajdziecie Państwo również wiele materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych oraz tonery do większości urządzeń drukujących, w tym tonery do drukarek laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i faksów. Obsługujemy urządzenia takich producentów, jak Canon, Samsung, Lexmark, Hp, Epson, Toshiba, IBM, Dell i wielu, wielu innych, których znajdziecie Państwo tutaj http://czarnynabialym.pl/tonery/tonery-oem. 
Photo

Post has attachment
Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą http://czarnynabialym.pl/inne/pozostale-oem i chcecie złożyć zamówienia, zachęcamy do kontaktu. Zlecenia możecie składać drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy również do naszej siedziby. Do zobaczenia.
Photo

Post has attachment
Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszej ofercie http://czarnynabialym.pl/inne/pozostale-oem produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Zamienniki przechodzą takie same testy jak oryginalne tonery czy tusze. Możecie więc być spokojni o ich jakość i wydajność.
Photo

Post has attachment
Wiele osób uważa, że to jakość tuszu ma największe znaczenie dla jakości druku. Nie jest to do końca prawdą. Najważniejsze są parametry sprzętu drukującego. A stosując tańsze zamienniki, nie stracisz na jakości. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://czarnynabialym.pl/inne/pozostale-oem . Zapraszamy.
Photo

Tonery firmy Lambda, które znajdziecie w naszej ofercie http://czarnynabialym.pl/inne/pozostale-oem opatrzone zostały przez producenta wieczystą gwarancją. Nie musicie się więc śpieszyć z wykorzystaniem ich w określonym czasie. Zapraszamy do skorzystania z produktów.

Oferta firmy nie ogranicza się tylko do tuszy i tonerów. Znajdziecie w niej wiele niezbędnych materiałów i akcesoriów do drukowania. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://czarnynabialym.pl/inne/pozostale-oem . Zapraszamy.

Post has attachment
Jeśli nie wiecie, jaki typ tuszy czy tonera będzie odpowiedni do waszej drukarki, nasi pracownicy służą pomocą. Doradzą wam odpowiednie materiały. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni ze współpracy z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://czarnynabialym.pl/ . Zapraszamy.

Oferowane przez nas produkty do drukarek są bardzo wydajne. Jedno opakowanie może wystarczyć na bardzo długi okres. Z tego też względu nasza oferta tuszy i tonerów http://czarnynabialym.pl/ cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Zapraszamy.

Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty, szybko i bezpiecznie dotrą do waszego biura czy domu. Realizujemy zlecenia najszybciej jak to tylko możliwe. Jeśli chcecie złożyć zamówienie zapraszamy na stronę http://czarnynabialym.pl/ .

Tusze i tonery są produktami zagrażającymi środowisku. Nie należy ich wyrzucać bezmyślnie. Dlatego też oferujemy naszym Klientom nieodpłatne przekazanie zużytych pojemników oraz ich utylizację. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://czarnynabialym.pl/ . Zapraszamy.
Wait while more posts are being loaded