Profile cover photo
Profile photo
CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
About
CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
W Vendo pojawiła się nowa funkcjonalność – Vendo Phone – zintegrowany panel komunikacyjny (telefon VoIP, czat).

Umożliwia on połączenia telefoniczne z klientami bezpośrednio z  Vendo ERP. Co więcej, każde przychodzące połączenie jest sprawdzane z bazą danych i identyfikowane z klientem.

Vendo Phone ma także panel czatu umożliwiający komunikację indywidualną jak i grupową z pracownikami przedsiębiorstwa.
Photo

Post has attachment
   W sierpniu br. nasza firma otrzymała od Microsoft status Silver Partner w zakresie Application Development (Projektowanie i rozwój aplikacji).
   Posiadanie kompetencji Application Development potwierdza naszą pozycję na rynku jako zaufany ekspert, posiadający doświadczenie w zakresie tworzenia i rozwoju #Oprogramowanie-dla-firm w technologiach zgodnych z Microsoft.
   Dodatkowo nasze oprogramowanie dla firm - Vendo ERP - przeszło pomyślnie testy przeprowadzone przez zespół firmy Microsoft co potwierdziło jego zgodność z Windows 8.
   Jako nieliczni w Polsce oferujemy oprogramowanie typu ERP do zarządzania przedsiębiorstwem, które jest w 100% zgodne z wymaganiami platformy Windows 8.
Photo

Post has attachment
W Vendo ERP pojawiła się nowa funkcjonalność w module #Produkcja . Jest ona istotna dla branży produkcyjnej, szczególnie dla firm obsługujących producentów z sektora automotive. Większość z nich przesyła prognozy swoich zamówień na wiele tygodni do przodu. Są to tak zwane zamówienia ramowe (zamówienia otwarte).
Do systemu Vendo ERP mogą być one wprowadzane do systemu – ręcznie lub poprzez importy z pliku (Excel, EDI). W ustalonym czasie (tygodniu) wywoływana jest już konkretna ilość do produkcji. Na tej podstawie generowane są zamówienia i zlecenia produkcyjne.

Vendo ERP - #Oprogramowanie-dla-firm
Photo

Post has attachment

Post has attachment
#Produkcja. Zapraszamy na specjalną edycję "roadshow" skierowanego do producentów wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego, metalowej, maszynowej, tworzyw sztucznych. Zostaną przedstawione sposoby efektywnego planowania, monitorowania i rozliczania produkcji z uwzględnieniem specyficznych aspektów branży. Wszystkie zaprezentowane rozwiązania informatyczne zostaną poparte konkretnymi przykładami wdrożeń w innych zakładach produkcyjnych funkcjonujących w obrębie przemysłu motoryzacyjnego.

Post has attachment
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Brazylii już niedaleko. Start 12 czerwca 2014r. Już teraz na stronie http://www.qlik.com/us/landing/kickitclickit można przeglądać statystyki i wytypować własnego Mistrza Świata.
Zapraszamy do zabawy!
Photo

Post has attachment
#Workflow jest rozszerzeniem modułu #CRM umożliwiającym zarządzanie obiegiem zadań i dokumentów.
W ramach jednego zagadnienia / dokumentu tworzy tzw. sprawę. W ramach sprawy wskazane osoby realizują określone zadania np. przygotowanie dokumentu, jego akceptacja, itp.

Korzyściami jakie uzyskujemy z użytkowania WorkFlow to:
* skrócenie terminów realizacji tematu,
* zmniejszenie ilości spraw, o których zapominamy,
* większa kontrola nad wszystkimi sprawami, które są procedowane w przedsiębiorstwie,
* ujednolicenie zasad postępowania w typowych dla firmy sytuacjach.

Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności WorkFlow zwiększa się efektywność pracy w przedsiębiorstwie oraz poprawia satysfakcję klienta.

Więcej na naszej stronie www.cfi.pl
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Vendo ERP zyskało nową funkcjonalność w module #CRM - kalendarz dynamiczny. Najnowsza zakładka służy do efektywnego planowania zadań i terminów realizacji. Czytaj więcej na naszej stronie.

Post has attachment
Z okazji rozpoczęcia Nowego 2014 Roku życzymy wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności!
Photo
Wait while more posts are being loaded