Profile cover photo
Profile photo
bV24 s.r.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Byli jsme na workshopu E-commerce Trends & Export Opportunities od +Google Partners CZ/SK, kde jsme se dozvěděli skvělé tipy pro export. 🌍 Jak zákazníkům ulehčit platby na eshopu? Přece přes Google Pay. 😉 #bV24 #budtevidet24hodinonline
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Google AdWords se mění na Google Ads.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Carousel reklamy nyní i na +LinkedIn!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
V pátek jsme v ostravském Impact Hubu uspořádali skvělý workshop na téma Google AdWords. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. #bV24 #budtevidet24hodinonline #googleadwords #googleshopping
Photo
Add a comment...

Post has attachment
☝️Jsme velmi rádi, že vám jako dalšího hosta naší konference můžeme představit Marka Buška z DPD 📦, který se 17 let specializuje na expresní přepravu 🚛.Hledá a vytváří řešení pro distribuci nejen do západní Evropy, ale i pro společnosti sídlící ve střední a východní Evropě.

👉 Marek nám ukáže jak DPD vidí trendy v oblasti nákupu na internetu. Co zákazníci objednávají🛠️👕👠💍, jakou preferují dopravu zboží a mnoho dalších informací, na které je potřeba se připravit pro úspěšnou expanzi do vybraných zemí 🌍.
Můžete se těšit na prezentaci, která nabízí data📊 z průzkumu mezi nakupujícími na internetu v rozsahu 800 – 1500 respondentů na každou zemi, která byla v analýze📋 zahrnuta. Součástí průzkumu je 21 zemí Evropy plus Rusko.

👉 DPD vlastněná francouzskou La Poste
✅ druhý největší balíkový dopravce v Evropě
✅ největší silniční přeshraniční balíkový dopravce se specializací na B2C doručení
✅ doručuje do 32 000 parcelshopů
✅ působí ve 26 zemích
✅ denně přepraví 4,8 milionu balíků v Evropě

👉 Pokud ještě nemáte vstupenku, zde se můžete registrovat: http://www.bv24.cz/konference-na-podporu-exportu-firem
Photo
Add a comment...

Post has attachment
👉 Rádi bychom vám představili dalšího hosta naší konference - Pavla Říhu ze společnosti FORLEX. Pavel je zakládajícím společníkem advokátní kanceláře FORLEX s více než patnáctiletou praxí v oboru👌.

✅ Mimo jiné se specializuje na poradenství v oblasti obchodních transakcí včetně oblasti exportu složitých celků a různých obchodních vztahů se zahraničím 🌍.

✅ Při prodeji v zahraničí je třeba si vybrat kvalitního partnera v oblasti práva a legislativy 👨‍💼 v dané zemi. Můžete se těšit na zkušenosti přední právní kanceláře😎.

✅ Cílem FORLEX je poskytnout lokálně právní služby na takové úrovni, jaká byla zatím dostupná pouze v mezinárodních centrech, za cenu odpovídající regionu. K výzvám 🗻se staví čelem a ví, jak spolehlivě vyhovět nenáročnějším požadavkům klientů k jejich naprosté spokojenosti.

Registrace >>> http://www.bv24.cz/konference-na-podporu-exportu-firem
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Připravili jsme pro vás konferenci Export. Kdy? 24. dubna v Ostravě. Pro koho je konference vhodná? Pro výrobní firmy, e-commerce projekty a další subjekty, které již na zahraničních trzích působí nebo export teprve plánují. Informace jsou poskládané tak, ať má každý možnost najít klíč pro svůj růst v zahraničí.
Připravili jsme pro vás špičkové speakry z Google, FORLEX, DPD, tak neváhejte a přihlaste se na http://www.bv24.cz/konference-na-podporu-exportu-firem #bV24 #budtevidet24hodinonline #konferenceexport #prodavejtevzahranici
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Včerejší skvělý networkingový oběd od Czech Cool Trade s.r.o., v rámci kterého jsme prezentovali na téma efektivní strategie v online marketingu. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další aktivity v klubu. Foto od Martin Kovalský, Czech Cool Trade s.r.o.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dnešní snídaně s Google AdWords. Děkujeme všem, kteří dorazili, byli jste skvělí. Jsme rádi, že jsme se mohli podělit o naše zkušenosti a přejeme rychlý růst vašeho byznysu. 👉↗️ #bV24 #budtevidet24hodinonline #googleadwords #snidane #google #googlebreakfast
PhotoPhotoPhotoPhoto
09.03.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Včera jsme na Google v Praze dostali součástky od +Google Partners CZ/SK a dnes sestavili raketu! :-) Těšíme se na program Google Elevator 2018.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded