Profile cover photo
Profile photo
BusinessTrend.ir
110 followers -
تجسم آینده کسب‌وکار
تجسم آینده کسب‌وکار

110 followers
About
Posts

Post has attachment
«اگر به دنبال کار هستید، احتمالاً وقت زیادی را به این فکر می‌کنید که چگونه در جلسه‌ی مصاحبه شغلی حاضر شوید. بیشتر این فکرها با محوریت خودتان است: داستان‌هایی در مورد تجربه‌های مختلفی که داشتید، تاثیرات منحصربفردی که می‌توانید داشته باشید و پیدا کردن پاسخ‌هایی برای این سوال که «چه چیزی در مورد ماموریت این شرکت برای شما جذابیت دارد؟» اما همان‌طور که می‌دانید، مصاحبه‌کنندگان معمولاً موقع تصمیم‌گیری در مورد گزینه‌ی نهایی استخدام به دل نشستن فرد را هم لحاظ می‌کنند. برای همین است که گاهی افرادی که روی کاغذ بهتر هستند رد می‌شوند و کسانی که مناسب‌تر به نظر می‌رسند، انتخاب می‌شوند.
در ادامه تعدادی از تیپ‌های مصاحبه‌کنندگان را نام می‌بریم که مصاحبه شغلی با آن‌ها دشوار است و می‌گوییم چگونه می‌توانید نظرشان را جلب کنید.»
زمان لازم برای خواندن: کمتر از ۴ دقیقه
Add a comment...

Post has attachment
پادکست هفتگی مطالب - ۱۷ مرداد ۹۵
گوینده پیام ادیب
Add a comment...

Post has attachment
وقتی گرفتار یک مکالمه‌ی پرتنش و دشوار با مشتریان می‌شود چگونه وضعیت را مدیریت می‌کنید؟
زمان لازم برای خواندن: کمتر از ۳ دقیقه
Add a comment...

Post has attachment
«امروزه سبک زندگی بیشتر مردم باعث به‌وجود آمدن مشکلات جسمی و روحی بعضاً جبران‌ناپذیری شده و این مشکلات مادامی که هزینه‌های مستقیم و جانبی درمان و مراقبت از سلامت، بالا باشد و مهم‌تر از آن افراد زمان کافی برای رسیدگی به سلامت خود نداشته باشند، به راحتی حل نخواهند شد. بر این اساس، تِله طب، برای کاهش این مشکلات و ایجاد حس خوب سلامتی و ارتقای سطح زندگی سالم در جامعه، پا به این عرصه نهاده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی این استارتاپ در حوزه سلامت بپردازیم.»
زمان لازم برای خواندن: حدود ۳ دقیقه
به قلم بیزینس ترند
Add a comment...

Post has attachment
ایجاد انگیزه و اشتیاق کافی در کارکنان همیشه و به ویژه این روز ها از چالش های تمام رهبران کسب و کار بوده است. دکتر دیوید سیروتا در این زمینه نظریه ی سه گانه ای ارائه کرده است که می تواند خلق و شکوفایی این اشتیاق در میان کارمندان شما را تضمین کند.
زمان لازم برای خواندن: حدود ۵ دقیقه
Add a comment...

Post has attachment
اگر تا به امروز نام Pokémon GO به گوشتان نخورده است، احتمالاً چندان به دنبال اخبار فناوری و نوآوری دنیا نیستید. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا خیابان‌ها پر شده است از تعداد بسیاری از کسانی که سرشان پایین است و غرق گوشی‌های هوشمندشان هستند و به دنبال جانوران انیمیشنی یک بازی واقعیت افزوده می‌دوند. به‌ظاهر، این یک بازی بامزه موبایلی بوده که محبوبیتش جالب و سرگرم‌کننده است، اما اگر به بعد مادی ماجرا نگاه کنیم، به نتایج جالبی دست پیدا می‌کنیم – ارزش شرکت نینتندو به لطف این بازی به حدود ۷.۵ میلیارد دلار رسیده است.
سؤال پیش رو این است که چطور یک بازی ساده‌ی موبایل این گونه موفق شده و فقط در چند روز چنین محبوبیتی کسب کرده است؟
زمان لازم برای خواندن: حدود ۴ دقیقه
Add a comment...

Post has attachment
پادکست هفتگی مطالب - ۲۶ تیر ۹۵
گوینده پیام ادیب
Add a comment...

Post has attachment
داشتن یک رئیس بد، مشکلی فراتر از آن مشکلاتی است که در موردشان یک غرغر ساده به دوستان یا پیش‌خدمت رستوران بکنید و خلاص . یک رئیس بد می‌تواند با در میان نگذاشتن بازخورد و راهنمایی‌هایی مرتبط با کارتان و یا اختصاص دادن امتیاز منفی به عملکرد شما، زندگی حرفه‌ای تان را تحت الشعاع قرار دهد.
زمان لازم برای خواندن: حدود ۶ دقیقه
Add a comment...

«مردم راه‌های مختلفی برای جر و بحث دارند: برخی فحش و ناسزا به زبان می‌آورند، بعضی‌ها به خود حالت دفاعی می‌گیرند و بعضی‌ها هم به کل کنترل آب دهانشان را از دست می‌دهند... هیچ‌کدام از این کارها مناسب نیستند – مخصوصا وقتی سنتان بالای ۱۰ سال است – چرا که همه و همه فقط دعوا را شدیدتر خواهند کرد.
در این مطلب ۴ راه مناسب برای بهتر مدیریت کردن تعارضاتتان آورده شده است تا از پیشرفت دعوا جلوگیری شود.»
زمان لازم برای خواندن: حدود ۳ دقیقه
Add a comment...

Post has attachment
برای بازاریابی محصولاتتان بیشترین کمک را از کدام ابزار بازاریابی می گیرید؟ تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی و یا ترویج فروش؟
در حالی که تمرکز سازمان‌های بزرگ بیشتر بر روی تبلیغات است و سازمان‌های کوچک فروش شخصی را مرکز اصلی فعالیت‌های بازاریابی خود قرار داده اند، هر چند که روابط عمومی به لطف فعالان روزنامه‌نگاری بعد از تبلیغات و فروش شخصی روند رو به رشدی را در کمک‌رسانی به بازاریاب‌ها داشته است. اما هنوز ترویج فروش ابزاری است که آنچنان که بایسته و شایسته است در فعالیت‌های بازاریابی در سازمان‌های ایرانی مورد استفاده قرار نگرفته است. عده‌ای علت عدم تمایل به ترویج فروش را نبود بسترهای ارتباطی آن می‌دانند و عده‌ای دیگر عدم تمایل بنگاه‌های تبلیغاتی به معرفی آن را علت اصلی این کم کارکردی می‌دانند.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded