Profile cover photo
Profile photo
Makijaż Permanentny Beata Czajkowska
7 followers
7 followers
About
Posts

Jeśli informacje, które znajdziecie na naszej stronie http://www.brwi.com.pl/ będą dla was niewystarczające, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oni wyjaśnią wam każdy etap wykonania makijażu permanentnego, jego zalety oraz możliwe skutki uboczne. Zapraszamy do kontaktu.
Add a comment...

Z opcji makijażu permanentnego korzystają kobiety z różnych względów. Część z nich decyduje się na ten typ makijażu z wygody lub oszczędności czasu. Jest także część kobiet, która ze względów zdrowotnych nie może pochwalić się pięknymi brwiami czy ustami, dlatego makijaż permanentny jest dla nich jedyne rozwiązanie. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.brwi.com.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Dla większości mężczyzn usta są bardzo ważnym elementem wyglądu kobiety, na który zwracają szczególną uwagę. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby makijaż permanentny ust wykonany był dokładnie i profesjonalnie. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-ust.html . Zapraszamy.
Add a comment...

Klientki, które po raz pierwszy przychodzą do nas i chcą wykonać makijaż permanentny, oczekują kompleksowego wsparcia. Zależy im na uzyskaniu wszelkich informacji dotyczących przebiegu zabiegu i jego efektach. Nasi pracownicy wytłumaczą wszystko i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy. Więcej informacji znajdziecie również na stronie http://www.brwi.com.pl/ .
Add a comment...

Bardzo ważne w wykonywaniu makijażu permanentnego jest to, aby jego efekt końcowy był bardzo naturalny. Odpowiednie dobranie grubości kresek oraz kolor pigmentu jest podstawą. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.brwi.com.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

W naszym salonie urody do wykonywania zabiegów na brwi, wykorzystujemy nowoczesne techniki. Metoda piórkowa, o której mowa, jest nie tylko bezbolesna, ale także bezpieczna i nie wywołuje obrzęków. Więcej o niej przeczytacie na stronie http://www.brwi.com.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Każda Klientka przed wykonaniem makijażu permanentnego powinna odpowiednio się przygotować. Oczywiście wszelkie wskazówki uzyska ona od naszej specjalistki. O czym warto pamiętać? Aby pigment dobrze się przyjął i wchłonął należy wykonać dzień wcześniej peeling. Na zabieg z kolei należy przyjść z oczyszczoną cerą. Więcej możecie przeczytać również na stronie http://www.brwi.com.pl/ .
Add a comment...

Kosmetyki, których używamy do wykonania makijażu permanentnego, są bezpieczne dla zdrowia. Zależy nam, aby Klientki miały pewność, że korzystając z naszych usług, są całkowicie bezpieczne. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.brwi.com.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie naszego salonu http://www.brwi.com.pl/ znajdziecie zdjęcia klientek przed i po wykonaniu makijażu permanentnego. Rzucające się od razu różnice w wyglądzie sprawiają, że mamy coraz więcej kobiet, które chcą skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Nowego Roku cały zespół firmy http://www.brwi.com.pl/ składa noworoczne życzenia. Niech spełnią się wasze wszelkie marzenia. Niech nie opuszcza was szczęście i pogoda ducha. Szczęśliwego Nowego Roku!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded