Profile cover photo
Profile photo
Brella - Zdalna asystentka i concierge
6 followers
6 followers
About
Brella - Zdalna asystentka i concierge's posts

Post has attachment
Krakowski Comarch postanowił wejść na rynek wirtualnych asystentów. Zdecydowali nie mierzyć się z potęgami Google czy Amazona, ale osiąść w wygodnej i interesującej niszy. Myra, bo tak nazywa się nadwiślański bot, będzie służyć przede wszystkim ludziom ze świata finansjery.

Post has attachment
Możesz mówić co chcesz, ale my wiemy, że oceniasz ludzi po wyglądzie. Wystarczy kilka sekund, żebyś wyrobił sobie zdanie na czyjś temat. Raz, dwa, trzy i już wiesz, czy chcesz z tą osobą pracować, czy nie. Skąd to wiemy?

Post has attachment
Mało kto wie, że praca aktora w machinie Hollywood jest ciężka i nie udaje się bez dodatkowej pomocy. Za kulisami wszystkich wielkich eventów i obowiązkowych wyjść stoi jego prywatny asystent.

Post has attachment
Wyobraź sobie, że zamiast szukać całymi miesiącami, wydając niebotyczne sumy na usługi agencji pracy bądź headhunterów, po prostu wchodzisz sobie do pomieszczenia pełnego liderów. Nierealne? Dziś udowodnimy Ci, że magazyn z liderami jest bliżej niż myślisz!

Post has attachment
Życie byłoby o wiele łatwiejsze, gdybyśmy znali dokładnie potrzeby konsumentów, prawda? Dobry sprzedawca jest dobry, ponieważ potrafi postawić się po tej drugiej stronie barykady. Odpowiednie techniki sprzedażowe i psychologia potrafią czynić cuda.

Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym elementom tego duetu.

Post has attachment
"Współpraca z Brellą daje mi poczucie komfortu i pewność, że wszystkie ważne dla mnie sprawy będą starannie zrealizowane."

Poznaj historię Dariusza Halczoka, lidera, mentora, przedsiębiorcy i zobacz, jak zmienia się dzięki współpracy z zespołem prywatnego i służbowego supportu Brella.pl.

Za udostępnienie lokalizacji dziękujemy Rezydencja Luxury Hotel ** w Piekarach Śląskich.

Post has attachment
Pracę Zespołu Brella najlepiej poznać po efektach. Zobacz, jakie zadania zrealizowaliśmy dla naszch Klientów. Przekonaj się, jak wszechstronni jesteśmy.

Post has attachment
Stało się. Klamka zapadła. Właśnie po długich rozważaniach podjąłeś decyzję o zatrudnieniu Wirtualnej Asystentki. Przeprowadziłeś odpowiednią ilość rozmów kwalifikacyjnych i w końcu udało Ci się znaleźć tę, która spełnia Twoje (niemałe) oczekiwania. Ale co dalej?

Post has attachment
Jak być lepszym managerem dzięki filozofii stoickiej? Na to pytanie odpowiada Brendan Browne, wiceprezes Linkeind ds. pozyskiwania talentów, który dzięki książce Ryana Holiday "The Obstacle Is the Way" okiełznał burzliwy rok i dynamiczne zmiany, które zaszły w firmie w 2016 roku.

Polecamy!
Wait while more posts are being loaded