Profile cover photo
Profile photo
Booklya Shop
48 followers
48 followers
About
Posts

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/green-card-156470/

«Green Card» — воістину чоловічий роман, книга про протисто- яння долі, становлення характеру, подолання жорстких обставин і не- абияких випробувань. Читача чекає яскраво й динамічно написана історія перетворення юного лузера на суворого і досвідченого воїна- спецпризначенця, а поштовхом до цього стає випадково виграна у ло- терею картка, що надає право на проживання в Сполучених Штатах.
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/articles/yarmarka-rukodeliya-15-knig-kotorye-pomogut-v-tvorchestve-59695/

Восени часу на домашні посиденьки з'являється більше, а раз так - то і більше шансів зайнятися улюбленим хобі. Сьогоднішня наша тема присвячена любителям ліпити, вишивати, в'язати і іншим способам створювати рукотворну красу. Почитайте уважно: швидше за все, в списку знайдеться книга саме про ваше улюблене заняття. А якщо немає - задавайте питання в коментарях - ми з радістю відповімо!
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/drabina-yakova-156730/

Людмила Уліцкая (1943) - знана письменниця родом із Башкирії, доробок якої складається з понад 20 романів і збірок оповідань і з десятка сценаріїв, а кількість літературних премій і нагород наближається до двадцяти.
У 2016 році Л. Уліцкая отримала премію «Велика книга» за роман-притчу «Драбина Якова». Біблійна метафора трансформується у калейдоскоп історії чотирьох поколінь однієї родини, яка намагається вписатися в зміни епох і часів порубіжжя ХХ-ХХІ століть.
До Нори, онуки патріарха родини Осецьких. потрапляє плетена скринька з листами дідуся, бабці й батька. З цих листів жінка довідується про непрості стосунки і хижі зв'язки між поколіннями їхньої родини, які дивним чином віддзеркалюються не лише у її житті й кар'єрі, а й лишають невитравний сліду долі її сина. Це не просто історія родини, а метафора виродження чи. можливо, переродження цілого роду у спробах рухатися проти течії в пошуках себе.
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/cholov-ki-bez-zh-nok-ta-nsh-opov-dannya-157057/

Збірка Ернеста Гемінґвея «Чоловіки без жінок та інші оповідання» охоплює написане у 1923–1927 роках. Ці твори, сповнені психологічної напруги і незвичайного поетизму, — про дорослішання і дружбу, про відвагу і страх, про кохання і втрати, про війну і смерть, про відчайдушні пошуки сенсу життя... У характерному «телеграфному» стилі Гемінґвей фіксує довколишні події, часто не промовляючи про головне. Але місткі і несподівані деталі та óбрази створюють настільки особливу атмосферу, що в цих лаконічних, сміливих та витончено експресивних текстах автор постає перед нами як майстер короткої прози.
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/poslednyaya-iz-stenfildov-155098/

Элинор-Ригби живет в Лондоне и работает журналисткой в National Geographic. Однажды, вернувшись из путешествия, она получает анонимное письмо. Автор послания утверждает, что у матери Элинор-Ригби было криминальное прошлое. Джордж-Харрисон живет в Восточных кантонах канадского Квебека и работает краснодеревщиком. Однажды он получает такое же анонимное письмо. Элинор-Ригби и Джордж-Харрисон не знают друг друга, но автор письма назначил обоим встречу в рыбацком кабаке в порту Балтимора. Что их связывает? Какое преступление совершили их матери? И каковы намерения анонима? В тайну втянуты три поколения...
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/kol-r-mag-yi-154466/

«Колір магії» — перший роман із серії «Дискосвіт» майстра інтелектуального фентезі Террі Пратчетта. Написаний у 1980-х роках, роман пародіює штампи тогочасної фантастики і дотепними натяками, грою слів та жартами закладає основи неповторного Пратчеттового стилю, який у пізніших творах проявить себе витонченою гострою сатирою. Роман відкриває один із циклів серії — «Ринсвінд» та є своєрідним ключем-підказкою до багатьох явищ Дискосвіту. Маршрут туриста Двоцвіта і його гіда Ринсвінда, чарівника-невдахи, малює своєрідну карту розмаїтого неозорого світу, з міфічними істотами, дивовижними рослинами, таємничими чарами й особливою ма­гією. Якого ж кольору ця магія, чи справді світ плаский, чи можна змінити свою долю і втекти від Смерті, якщо ти всього-на-всього фігурка у настільній грі, і ставки вже зроблено?
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/ti-n-koli-ne-zahochesh-zhiti-bez-nezhityu--156725/

Із цієї неймовірної дитячої енциклопедії ви довідаєтеся про застуду, шмарклі і слиз, який присутній як у вашому організмі, так і в тілах різноманітних тварин. Книга збагатить кругозір як дітей, так і дорослих.
Photo

Post has attachment
🔶Книга «Scratch для детей. Самоучитель по программированию»:

https://www.booklya.ua/book/scratch-dlya-detey-samouchitel-po-programmirovaniyu-156813/

Scratch - простой, понятный и невероятно веселый язык программирования для детей. В нем нет кодов, которые нужно знать назубок и писать без ошибок. Все, что требуется, - это умение читать и считать. Как из конструктора, при помощи Scratch можно собирать программы из разноцветных "кирпичиков" - блоков. В программу можно вносить любые изменения в любой момент, и сразу видеть, как она работает.

Подробные объяснения, разобранные по шагам примеры и множество упражнений помогут освоить Scratch без труда.

Эта книга подойдет детям от 8 лет (и их родителям!), а также всем, кто хочет научиться программировать с нуля.
🔸401 грн🔸

🔶Книга "JavaScript для детей" скоро появится в продаже😊
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/articles/suchasne-knigotvorennya-35-absolyutnih-novinok-v-d-ukrayinskih-vidavnitstv-59694/

Щойно у Львові закінчився Форум видавців, ми поспішаємо потішити вас найсвіжішими новинками! Наш сьогоднішній огляд достатньо великий – в ньому аж три десятки видань – тож ви зможете підібрати літературу на будь-який смак: художню, публіцистичну, бізнесову, нон-фікшн, дитячу. Звісно, всі вказані видання можна придбати в інтернет-крамниці «Букля». Отже…
Photo

Post has attachment
https://www.booklya.ua/book/zuleyha-v-dkrivaye-och--156727/

Ґузель Яхіна (1977) — молода й талановита письменниця татарського походження, роман якої «Зулейха відкриває очі» нагороджений кількома вагомими для літературного світу преміями.
У 1930-ті роки червоний терор розкуркулення добряче пройшовся нашою землею. Не оминув він і маленького татарського селища.
Працьовита і вродлива жінка Зулейха, яка в усьому корилася чоловікові і дотримувалася коранічних приписів, прислужувала злостивій свекрусі, нині гнана червоним терором на край світу, де змушена починати життя знову і брати на себе відповідальність за власну долю і долю щойнонародженого сина.
«Зулейха відкриває очі» — це книга про людську душу, яка не скорилася всім зламам, які на неї чатують, і про неймовірну любов, яка розквітає в пекельних муках у забутому Аллахом клаптику тайги десь на Ангарі.
Photo
Wait while more posts are being loaded