Profile cover photo
Profile photo
BLUE SYSTEM
13 followers -
Tvorba webových stránek a e-shopů, aplikace pro Facebook, SEO, správa PPC kampaní, ad.
Tvorba webových stránek a e-shopů, aplikace pro Facebook, SEO, správa PPC kampaní, ad.

13 followers
About
BLUE SYSTEM's posts

Post has attachment
Pojem relevance („závažnost, významnost, důležitost“) je jedním z ústředních pojmů v lingvistice, v různých teoriích textu, diskurzu, komunikace. Velký vliv získala teorie relevance, kterou zpracovali Angličané D. Sperber a D. Wilsonová ve své knize Relevance s podtitulem Communication and cognition (Oxford 1986; 2. vydání vyšlo v roce 1995).

Post has attachment
„Ještě před samotnou koupí knihy si lidé chtějí udělat základní představu o tom, jakou četbou stráví několik hodin. Podívají se na stručný obsah, předmluvu, nebo dokonce na prolog, aby získali představu, zda se jim vybraná kniha bude líbit, nebo ne. Úryvky ve výsledcích vyhledávání mají hodně podobnou funkci. Pomáhají nám rozhodnout se, zda má smysl věnovat svůj čas čtení stránky, k níž úryvek náleží.“ („Official Google Webmaster Central Blog: Better Snippets for your Users“, 2. 6. 2017.)

Post has attachment
Dnes už si nikdo nemůže stěžovat na nedostatek článků a podnětů k tvorbě kvalitního webového obsahu. Zmiňovat se o důležitosti obsahu v oblasti internetového marketingu je ostatně nošením dříví do lesa. Pojďme přímo ke zdroji a podívejme se, jaká kritéria a doporučení nám nabízí Google.

Post has attachment
Ryan Shelley se zamýšlí nad budoucím vývojem SEO. Čím dál větší význam bude mít UX (User Experience neboli "uživatelský prožitek"), AMP (Accelerated Mobile Pages) se stanou hodnoticím faktorem a velký vliv v oblasti vyhledávání bude mít umělá inteligence.

Post has attachment
Výrok „Obsah je král" (Content is King) pochází z článku, který v roce 1996 napsal Bill Gates, spoluzakladatel společnosti Microsoft. Ve svém jasnozřivém textu předpověděl vzestup zájmu o obsah v době, kdy ještě neexistoval Google, WordPress, Facebook ani YouTube.

Post has attachment
Jeden z nejlepších open source systémů pro e-shopy vydal 7. listopadu 2016 novou verzi, která přináší nové funkce a vylepšení. Připravili jsme pro vaše odzkoušení demo v češtině a podívali se systému trochu na zoubek.

Post has attachment
Navrhujeme a na míru programujeme webové i mobilní aplikace.
Využíváme nejmodernějších postupů a programů, UX designu a nabízíme také možnost napojení na firemní procesy, propojení aplikací na stávající i nové IS.


Post has attachment
Vytvořili jsme jednostránkový web pro italskou restauraci Alforno Focacceria. Chcete-li ochutnat skvělou pizzu a další speciality z pece, je tato restaurace v Praze pravým místem pro vás. 

Post has attachment
Ahava Leibtag, vedoucí společnosti Aha Media Group a autorka úspěšné knihy The Digital Crown: Winning at Content on the Web , vytvořila užitečný seznam bodů, které vám pomohou při vytváření přínosného obsahu: nalezitelnost, čitelnost, srozumitelnost, motivace k akci, sdílení.

Post has attachment
Při vytváření strategie v oblasti SEO bychom měli mít na paměti, že RankBrain, odkazy a obsah tvoří nejdůležitější ingredience pomyslného koláče: spolupracují a informují se navzájem.
‪#‎SEO‬ ‪#‎RankBrain‬
Wait while more posts are being loaded