Profile cover photo
Profile photo
Blik - fotografia, projektowanie stron www
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Fotografie biznesowe stanowią wizytówkę, dzięki której możliwe jest ocenienie firmy przez ich pryzmat. Sesje można zlecić w studiu, miejscu pracy albo plenerze. Każda z tych opcji ma swoje plusy i do każdej z nich warto się odpowiednio przygotować. Sprawdź jak! http://www.blik.info.pl/sie-przygotowac-sesji-biznesowej/
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na naszego bloga, na którym ukazał się już kolejny wpis: Fotografia biznesowa. Dlaczego warto zlecić to zadanie profesjonaliście? Sprawdź nasz artykuł, jeżeli zależy Ci na dobrym wizerunku firmy, chcesz się dowiedzieć jak powinny wyglądać profesjonalne zdjęcia biznesowe oraz dlaczego są tak ważne. Czym jest fotografia biznesowa ? Dlaczego odpowiednie zdjęcia są tak ważne? Odpowiedz na te pytania znajduje się na naszym blogu w artykule: Link do wpisu Zapraszamy do lektury.
Add a comment...

Post has attachment
Fotografia produktowa poszewek na pościel dla najmłodszych śpiochów.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-01-15
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy mieszkańców dzielnic: Kule, Aniołów, Wyczerpy Górne i Wyczerpy Dolne, Północ oraz miejscowości Rędziny i Jaskrów do wykonywania w naszym studio wszelakich zdjęć do dokumentów: dowodów osobistych, paszportów czy dyplomów ukończenia szkoły. Dogodna lokalizacja naszej firmy pozwala szybko (30 minut!) i bez korków wykonać estetyczne zdjęcia do dokumentów. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mimo remontu odcinka ul. Warszawskiej na której znajduje się nasza siedziba dojazd odbywa się w normalny sposób. Jadąc od centrum należy kierować się ul. Warszawską „tak jak zawsze” czyli jadąc prosto w stronę wiaduktu nad trasą DK1. Analogicznie jadąc od strony Wyczerp jedziemy prosto przez wiadukt i dalej ul. Warszawską. Zdjęcie przedstawia efekt dotychczasowych robót drogowych – dwa nowe ronda przy zjeździe z ulicy Warszawskiej na trasę szybkiego ruchu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
I które tu wybrać? 
PhotoPhotoPhoto
2014-11-26
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Fotografia produktowa się opłaca! Wysokiej klasy zdjęcie przedmiotu powoduje, że Twoje przedmioty są wizualnie ciekawsze dla klienta niż przedmioty konkurencji. Ale to nie wszystko. Oryginalne, bogate i odpowiednio opisane w kodzie programistycznym zdjęcia produktowe podwyższą ranking Twojej strony w wyszukiwarce Google, a także wpłyną na zwiększenie liczby jej odwiedzin. To ogromy potencjał, który dopiero zaczyna być widoczny i będzie stale rozwijany - bo każdy z nas, robiąc zakupy w internecie tak naprawdę kupuje zdjęcie produktu a nie sam produkt! Warto się nad tym zastanowić, prawda? Zapraszamy do przeczytania dodatkowego artykułu, link poniżej.
Add a comment...

Post has attachment
Fotografia ślubna na terenie Częstochowy i okolic - zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą. A co w niej? Kilka "pewniaków", jasny cennik usług, dwa sposoby rozliczeń, szeroki zakres usług i galeria zdjęć. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded