Profile cover photo
Profile photo
Blik - fotografia, projektowanie stron www
6 followers
6 followers
About
Blik - fotografia, projektowanie stron www's posts

Post has attachment
Fotografia produktowa poszewek na pościel dla najmłodszych śpiochów.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-01-15
4 Photos - View album

Post has attachment
Zapraszamy mieszkańców dzielnic: Kule, Aniołów, Wyczerpy Górne i Wyczerpy Dolne, Północ oraz miejscowości Rędziny i Jaskrów do wykonywania w naszym studio wszelakich zdjęć do dokumentów: dowodów osobistych, paszportów czy dyplomów ukończenia szkoły. Dogodna lokalizacja naszej firmy pozwala szybko (30 minut!) i bez korków wykonać estetyczne zdjęcia do dokumentów. 
Photo

Post has attachment
Mimo remontu odcinka ul. Warszawskiej na której znajduje się nasza siedziba dojazd odbywa się w normalny sposób. Jadąc od centrum należy kierować się ul. Warszawską „tak jak zawsze” czyli jadąc prosto w stronę wiaduktu nad trasą DK1. Analogicznie jadąc od strony Wyczerp jedziemy prosto przez wiadukt i dalej ul. Warszawską. Zdjęcie przedstawia efekt dotychczasowych robót drogowych – dwa nowe ronda przy zjeździe z ulicy Warszawskiej na trasę szybkiego ruchu.
Photo

Post has attachment
I które tu wybrać? 
PhotoPhotoPhoto
2014-11-26
3 Photos - View album

Post has attachment
Fotografia produktowa się opłaca! Wysokiej klasy zdjęcie przedmiotu powoduje, że Twoje przedmioty są wizualnie ciekawsze dla klienta niż przedmioty konkurencji. Ale to nie wszystko. Oryginalne, bogate i odpowiednio opisane w kodzie programistycznym zdjęcia produktowe podwyższą ranking Twojej strony w wyszukiwarce Google, a także wpłyną na zwiększenie liczby jej odwiedzin. To ogromy potencjał, który dopiero zaczyna być widoczny i będzie stale rozwijany - bo każdy z nas, robiąc zakupy w internecie tak naprawdę kupuje zdjęcie produktu a nie sam produkt! Warto się nad tym zastanowić, prawda? Zapraszamy do przeczytania dodatkowego artykułu, link poniżej.

Post has attachment
Fotografia ślubna na terenie Częstochowy i okolic - zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą. A co w niej? Kilka "pewniaków", jasny cennik usług, dwa sposoby rozliczeń, szeroki zakres usług i galeria zdjęć. Serdecznie zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded