Profile cover photo
Profile photo
Biuranet.pl
4 followers -
Biura do wynajęcia i powierzchnie biurowe - biura Warszawa i wynajem biura.
Biura do wynajęcia i powierzchnie biurowe - biura Warszawa i wynajem biura.

4 followers
About
Posts

Post has attachment

Browary Warszawskie – pozwolenie na budowę dla pierwszego budynku biurowego

http://biuranet.pl/news/2113664/Najnowsze-Wiadomo%C5%9Bci/Browary-Warszawskie-%E2%80%93-pozwolenie-na-budow%C4%99-dla-pierwszego-budynku-biurowego.html?216

Spółka Echo Investment otrzymała pozwolenie na budowę pierwszego budynku biurowego wchodzącego w skład inwestycji Browary Warszawskie zlokalizowanej w kwartale ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
W II kwartale 2017 r. na stronie Biuranet.pl odnotowano 2.512 wyszukiwań biur do wynajęcia i 710 zapytań o nawiązanie kontaktu.

Ponad 96% firm poszukujących biur do wynajęcia przeprowadza wyszukiwanie w Internecie. Mamy rozwiązania, dzięki którym Państwa powierzchnie biurowe są widoczne w Internecie.

Biuranet.pl

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Przedłużenie umowy najmu na 4400 mkw. powierzchni w Warsaw Financial Center.

http://biuranet.pl/news/2075498/Najnowsze-Wiadomo%C5%9Bci/Przed%C5%82u%C5%BCenie-umowy-najmu-na-4400-mkw.-powierzchni-w-Warsaw-Financial-Center..html?215

Ponad 4400 mkw. powierzchni biurowej klasy A objęły umowy renegocjowane z dwoma wieloletnimi najemcami prestiżowego 32- piętrowego biurowca, Warsaw Financial Center (WFC).

Post has attachment
REGIONALNE RYNKI BIUROWE NAPĘDZANE PRZEZ SEKTOR BPO-SSC

http://biuranet.pl/news/2075494/Analizy-i-Raporty/REGIONALNE-RYNKI--BIUROWE-NAP%C4%98DZANE-PRZEZ-SEKTOR-BPO-SSC.html?219

Od lat międzynarodowe firmy chętnie wybierają polskie miasta regionalne na rozwój swojego biznesu. Rosnące wymagania najemców skutkują dynamicznym rozwojem sektora nowoczesnych powierzchni biurowych, który w skali kraju wynosi już blisko 9 milionów mkw. Poza stolicą do najważniejszych rynków regionalnych należą: Kraków, Wrocław oraz Trójmiasto, których ekspansja jest zdeterminowana poprzez zainteresowanie firm z sektora BPO/SSC/IT. Firma doradcza CBRE przygotowała raport “Regionalny Rynek Biurowy po IV kw. 2016”, w którym poddała analizie wskaźniki rynku biurowego w poszczególnych miastach regionalnych.

Post has attachment
Grupa LUX MED wynajmuje niemal 10.000 m kw. w myhive Park Postępu

http://biuranet.pl/news/2075497/Najnowsze-Wiadomo%C5%9Bci/Grupa-LUX-MED-wynajmuje-niemal-10.000-m-kw.-w-myhive-Park-Post%C4%99pu-.html?215

IMMOFINANZ podpisał umowę z Grupą LUX MED, tj. największą siecią prywatnych poradni medycznych w Polsce, na łącznie niemal 10.000 m kw. w budynkach biurowych myhive Park Postępu. Kontrakt dotyczy zarówno przedłużenia aktualnej umowy najmu, jak również 3.500 m kw. dodatkowej powierzchni, co jest efektem dalszego rozwoju organicznego Grupy na stołecznym rynku.
Wait while more posts are being loaded