Profile

Cover photo
Biotekno
Lives in Ataşehir, Türkiye
9 followers|36,228 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

Biotekno

Shared publicly  - 
 
İlkelerine, değerlerine bağlı olarak desteklerini sürdüren ve birçok insana umut olan AKUT Derneği’nin genel başkanı ve kurucusu Nasuh Mahruki, Biotekno’ya teşekkür ziyareti yaptı.

Biz de Biotekno Ailesi olarak, ürün ve çözümlerimiz ile AKUT’a yarar sağlamak ve yanlarında olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle,
Nice Senelere AKUT.

 ·  Translate
1
Add a comment...

Biotekno

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Biotekno

Shared publicly  - 
 
Avek Otomotiv, Biotekno'nun geliştiricisi olduğu Mobil Form ile operasyonunu %30 daha hızlı çalışır hale getirerek, memnun müşteri sayısını arttırdı.

https://www.youtube.com/watch?v=vMht0JNCCws
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Biotekno, uzman yazılım kadrosu, satış, iş geliştirme, operasyon, saha ve müşteri hizmetleri ekipleriyle Katma Değerli İletişim ve Pazarlama Çözümleri sunmaktadır.
Introduction
Biotekno geliştirdiği katma değerli servis platformlarının yanında, kurumlara özel çözümler sunar. Teknoloji birikimi, kurumsal uygulama geliştirme ve operasyon tecrübeleri ile oluşturduğu servis platformlarında 20.000 üzerinde kurumsal müşteriye hizmet vermekte ve 7/365 desteğini sağlamaktadır.

Müşteri odaklı bir bakış açısı ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle, dünya standartlarında hizmet sunma becerisine sahiptir. Biotekno kurumların ihtiyaçlarını iyi analiz eder ve verimlilik artırıcı katma değerli iletişim ve pazarlama servisleri üretir. 

Biotekno geliştirdiği Katma Değerli İletişim Çözümleri kapsamında Bas Konuş ( Push To Talk ), Mobil Form, Bizebiz Haberleşme platformlarını yönetmektedir. Toplu SMS, İnteraktif SMS, Toplu Mail, Toplu Ses-IVR, Dijital Katalog, Mobil Pazarlama ile Katma Değerli Pazarlama Çözümleri sunar.

2003 yılından bu yana Biotekno, Operatörlerin Kurumsal Çözüm Ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumsal Çözüm Ortaklığı kapsamında Toplu SMS, İnteraktif SMS, Toplu SES - IVR, Bas Konuş, Mobil Form çözümleri geliştirmektedir. Çözümlerini geliştirdiği platformlarda yenilikçi bir çok özellik geliştirmekte ve hizmetlerini binlerce müşteriye sunmaktadır.

2004 yılında mobil teknoloji hizmetlerine yönelik Ar-Ge çalışmalarına yoğunlaşan Biotekno, 2005'te bu faaliyetlerin ilk meyvesini, Ön Ödemeli Hatlar için Türkiye'deki ilk özel Sanal Kontör Platformu, JetKontör'ü hayata geçirerek aldı. Biotekno JetKontör'den başlayan yaratıcılığını, JetKontör'ü bir başarı hikayesine dönüştürerek kanıtlamıştır. Biotekno onlarca seçkin Yerel ve Ulusal Zincir Mağaza’ya, Sanal ve Fiziksel CepLira tedarikleri yapmaktadır. 

2010 yılından itibaren hizmetlerine Mobil Pazarlama ajansı faaliyetlerini eklemiştir. Biotekno, Vodafone Operatörlerin izinli veritabanı ve mobil reklam ağında markalara, ihtiyaca uygun ve yaratıcı mobil pazarlama çözümleri sunar.

Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye’de ve Dünya’da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir.
Basic Information
Gender
Male
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Ataşehir, Türkiye
Links
YouTube
Biotekno's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.