Profile cover photo
Profile photo
BioSys
6 followers
6 followers
About
BioSys's posts

Post has attachment
Public
Co oprócz stopniowego wprowadzania w życie dzieci punktualności oferuje nam System Punktualny Przedszkolak?

#ewidencjaczasupracy

Post has attachment
Public
Elektroniczne systemy rejestracji czasu pracy to idealny sposób na pozbycie się zbędnych stosów dokumentów oraz umożliwienie do nich o wiele szybszego i wygodniejszego dostępu. Najnowszy z nich, system RCP DIY, posiada wiele zalet i należy do najprostszych spośród wszystkich dostępnych. Jakie posiada właściwości?

#systemrcp #kontrolaczasupracy #rejestracjaczasupracy

Post has attachment
Public
Wiele zawodów wymaga od pracownika częstego opuszczania murów firmy. Są to różnego rodzaju delegacje krajowe i zagraniczne, czy inne wyjazdy służbowe. Niezależnie od miejsca, do którego wysyła go pracodawca, często przebywa on poza domem dłużej niż osiem godzin. Jak poradzić sobie z rozliczeniem czasu pracy podczas delegacji?

#ewidencja czasu pracy 

Post has attachment
Public
Kontrolowanie momentu wejścia i wyjścia pracownika z pracy na przestrzeni lat uległo dużej zmianie. Tradycyjne listy obecności coraz częściej zastępują systemy biometryczne, które w znacznym stopniu ułatwiają weryfikację i wzmacniają bezpieczeństwo. Jak działają nowoczesne systemy kontroli dostępu? Zapraszamy do lektury!
#kontroladostępu

Post has attachment
Public
System RCP (Rejestracji Czasu Pracy) pozwala kontrolować czas pracy pracowników w szerokim sensie. Uwzględnia wszelkie nadgodziny, urlopy czy chorobowe, dzięki czemu znacznie ułatwia podsumowanie czasu ich pracy w ciągu miesiąca. Precyzja systemu na pewno odpowiada zarządowi, ale co o tak ścisłej kontroli sądzą pracownicy? Zapraszamy do lektury!

#systemrcp

Post has attachment
Public
Kontrola pracowników ma duży wpływ na dobrą organizację firmy. Niesie za sobą wiele pozytywnych skutków, przez co warto zastanowić się nad jej wprowadzeniem.

#ewidencjaczasupracy


Post has attachment
Public
Wiele wskazuje na to, że w Polsce w końcu zwiększy się bezpieczeństwo dzieci. Prezydencki projekt nowelizacji prawa karnego zakładający zaostrzenie kar za ciężkie przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i wolności dzieci poparły wszystkie kluby parlamentarne.

#systemkontrolidostępu

Post has attachment
Public
W momencie, gdy bank dostanie informacje o zatrudnieniu potencjalnego kredytobiorcy, jego reprezentanci często wykonują telefony do pracodawców kredytobiorcy. Czy udzielanie informacji dotyczących danych osobowych pracownika jest w takim wypadku legalne?

#kontroladostepu


Post has attachment
Public
Klimat w biurze może sprzyjać lub przeciwnie – niszczyć możliwość podejmowania burzy mózgów. W branży kreatywnej jest ona niezwykle istotna.

#kontrolaczasupracy

Post has attachment
Public
Usprawnienie weryfikacji ewidencji czasu pracy telepracowników jest wskazane, ponieważ podejmowanie obowiązków poza biurem, jest coraz bardziej popularne.

#ewidencjaczasupracy #rejestracjaczasupracy
Wait while more posts are being loaded