Profile cover photo
Profile photo
Bioneer
11 followers -
Avalda arvamust, kirjuta kaastöö, soovita teemasid!
Avalda arvamust, kirjuta kaastöö, soovita teemasid!

11 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Public
Tänapäeval teab igaüks, et arvutit, autot ja kohvimasinat on mõistlik regulaarselt hooldada. Selline käitumine tundub loomulik, sest hooldamine pikendab masinate eluiga. Kuid meie elu ei koosne ainult masinatest. Meie kodudes on ka teistsuguseid väärtuseid. Palju tarkuseid ja häid mõtteid on kirja pandud raamatutesse. Idee poolest on raamatud kestvuskaup, mis säilitavad mõtteid kordi kauem kui arvutid. Kas te teadsite, et ka raamatud vajavad regulaarset hoolitsust. Ei teadnud? Siis on järgnevad nõuanded just teile sobivad.

📗📒📘 #Raamatud #Koristamine #Kasulikudnipid #Igapäevalooduskaitse #Säästevtarbimine #Hoiaraamatuid #Tarkustulebraamatust #Lugemineteebtargaks #Raamatukoi

📚 Loe artiklit: https://www.bioneer.ee/kuidas-hoida-ja-hooldada-raamatuid
Add a comment...

Post has attachment
Public
Tallinna koolieelsete lasteaedade ajalugu algab 1. detsembrist 1918, mil asutati esimene Tallinna linnale kuuluv lasteaed, praegune Kopli Lasteaed (endise nimetusega Tallinna 1. Lastepäevakodu).

🌺 #Lasteaed #KopliLasteaed #Lapsed #Koolieelikud #Paljuõnne

❤️ https://www.bioneer.ee/tallinna-vanim-lasteaed-saab-100-aastaseks
Add a comment...

Post has attachment
Public
Tänaseks on Eesti suurimale äriideede konkursile esitatud üle 250 idee, kuid enam kui 100 avaldust on lõpuni täitmata. Ajujaht pikendab äriideede esitamise tähtaega, et anda ka senistele kahtlejatele võimalus oma ideega välja tulla. Ajujahi auhinnafond on 75 000 eurot.

🤖 #Ajujaht #Ajujaht2019 #Keskkonnaidee #Ettevõtluskonkurss #Ettevõtlus #TeemeEestiparemaks

💛 Loe uudist: https://www.bioneer.ee/ajujaht-2019-konkursile-saab-oma-keskkonnaideid-esitada-kuni-4-novembrini
Add a comment...

Post has attachment
Public
Riigikokku läheb geneetiliselt muundatud organismide (GMO) keskkonda viimise seaduse ja taimekaitseseaduse muutmise seaduse eelnõu (681 SE).

🌾 #ReaRaus #GMO #Geneetiliseltmuundatudorganismid #Ökoriik #Mahemaa #Põllumajandus

🌽 https://www.bioneer.ee/oht-gmode-eesti-keskkonda-laskmiseks-muutub-reaalsemaks
Add a comment...

Public
Roheliste poliitikute sõnavahetus Bioneeris läheb järjest tulisemaks. Vastuse täna Bioneeris ilmunud Elurikkuse Erakonna asutaja Mihkel Kanguri artiklile kirjutas Eestimaa Roheliste aseesimees Marko Kaasik. Juttu tuleb ökoriigist, PÕXITist, ökoeksitamisest, metsaraiest, fosforiidisõjast, Rail Balticust ja muustki olulisest.

🌍 #EestimaaRohelised #Rohelised #Valimisedlähenevad #Kesonrohelisem #Ökoriik #Põxit #Metsaraie #Tselluloositehas #Valimisdebatt #Ökokogukonnad

💚 Loe arvamust: https://www.bioneer.ee/marko-kaasik-eesti-okoriik-voimalik-uksnes-uleilmses-okoriikide-ja-kogukondade-vorgustikus
Add a comment...

Post has attachment
Public
Vana väljaku eemaldamine ja uue väljaku paigaldamine ilma jäätmeid tekitamata on võimalik tänu ettevõttes Advanced Sports Installations Europe AS välja arendatud Arena tehnoloogiale. Kui täismõõtudes kunstmuruväljaku renoveerimisel on vaja ümber töödelda 250-300 tonni erinevaid materjale, siis Arena võimaldab materjalid sortida, kuivatada, puhastada ning neid täies mahus taasringluses hoida. Saku väljaku uuendamisel koguti kogu vana kunstmurukate ning liiva- ja kummitäide liigiti kokku, et neid eraldi taaskasutada.

#Taaskasutus #Innovatsioon #AdvancedSportsInstallationsEurope #Sport #Jalgpall #Saku #Sakujalgpall #Arena #Arenatehnoloogia #Ringmajandus #Jäätmed #Jäätmetesortimine #Nullkulu #Nulljäätmed #Plastitehas #Plastiümbertöötlemisetehas #Keskkonnategu2017 #Vastutustundlikettevõte #Vastutustundlikettevõtlus

⚽ Loe uudist: https://www.bioneer.ee/saku-uus-kunstmuruga-jalgpalliv%C3%A4ljak-rajati-nullj%C3%A4%C3%A4tmetega
Add a comment...

Post has attachment
Public
Keegi ei vaidle, et kõige turvalisem valik karmideks talvisteks oludeks on tippklassi uus naastrehv. Ent Eestis elades tuleb tõeliselt raskeid talveolusid ette väga harva. Lamellrehvil on olulised eelised sõidumugavuses, need on vaiksed ning ei kuluta teekatet nii palju kui naastrehvid.

🚙 #Naastrehvid #Lamellrehvid #Rehvivahetus #Liiklus #Transport #Õhupuhtus #JoonasLaks

🚗 Loe mõttekäiku Bioneerist: https://www.bioneer.ee/millised-rehvid-siis-l%C3%B5puks-ikkagi-hankida
Add a comment...

Post has attachment
Public
Roheline temaatika on kõigi erakondade lähenevate valimiste programmides sees ja kahtlemata väidavad kõik, et just neil on olemas unikaalne kompetents, kuidas Eesti päästa ökokatastroofist, kirjutab Elurikkuse Erakonna asutaja Mihkel Kangur vastuseks Erakond Eestimaa Rohelised juhi Züleyxa Izmailova Bioneeris avaldatud pöördumisele. Züleyxa Izmailova võttis sõna pärast Toomas Trapido kirjutatud üleskutse ilmumist.

🦉 #Rohelised #Valimisedlähenevad #MihkelKangur #Arvamus #ElurikkuseErakond #ErakondEestimaaRohelised #EestimaaRohelised #Keskkond #Ökokatastroof

🌳 Loe arvamuslugu siit: https://www.bioneer.ee/mihkel-kangur-mitte-keskkonnal-pole-probleemid-vaid-inimkonnal
Add a comment...

Post has attachment
Public
„Milline on teie meelest keskkonnasõbralik elustiil?“ küsisin ühel koolitusel auditooriumi käest. Vastuseks kirjeldati mulle väikest majakest metsaveerel, kus on puuküte ja peenramaa tagahoovis. Küsimusele, kas ka linnas on võimalik sama säästvalt elada, sain eitava vastuse. Mõisted "linn" ja "keskkonnasõbralik" ei käi kokku, oli enamuse üksmeelne hinnang. „Olete te kindlad?“ küsisin vastu.

🧡 #Arvamus #CO2 #Linnaelu #Keskkonnasääst #Autovaba #Autovabaelu

🍓 https://www.bioneer.ee/miks-linnas-elamine-keskkonnas%C3%B5bralik
Add a comment...

Post has attachment
Public
Sel nädalavahetusel on toimumas Taimetoidumess. Sellel festivalil on võimalik vaadata ka dokumentaalfilmi "The End of Meat."

🐖#wonderpigEsther #EndoftheMeat #Taimetoidumess #Vegan #Lihavaba #Toit #Tulevik

🥗🥗🥗 https://www.bioneer.ee/kas-lihavaba-maailm-v%C3%B5imalik
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded