Profile cover photo
Profile photo
Bioneer
11 followers -
Avalda arvamust, kirjuta kaastöö, soovita teemasid! Kodanikumeedia portaal Bioneer ootab Sind!
Avalda arvamust, kirjuta kaastöö, soovita teemasid! Kodanikumeedia portaal Bioneer ootab Sind!

11 followers
About
Bioneer's posts

Post has attachment
Maheda täissuitsuvorsti puhul on tegemist esimese omalaadse mahetootega Eesti turul, mille valmistamiseks kasutatakse eestimaist mahedat veise- ja sealiha ning suitsutatakse klassikalises suitsuahjus. "Eesmärk oli välja töötada klassikaline suitsuvorst, mis ei sisaldaks ühtegi e-ainet ega säilitusainena kasutatavat nitritsoola,“ selgitas Sirloin OÜ juhataja Lauri Bobrovski. „Soovime teadlikule tarbijale pakkuda võimalust süüa naturaalset lihatoodet."

Post has attachment
Sellel suplushooajal avatakse  rannamõnude nautijatele üle Eesti 54 avalikku supluskohta, mis on ühe võrra enam kui möödunud suplushooajal. Uue supluskohana avatakse Harjumaal asuv Vääna-Jõesuu rand, mis aitab Harjumaa lõpuks välja ühegi avalikku supluskohata maakonna staatusest.

Post has attachment
Külastades enne Seto Folki näiteks kolme RMK looduskeskust, saab kohapealt osta Seto Folgi passi 30% soodsamalt. Tõelisi loodushunte, kes jõuavad enne festivali külastada 10 või rohkemat RMK looduskeskust, oodatakse folgile tasuta!

Post has attachment
Meie esivanemate maailmavaates valitses väga kaua animistlik maailmavaade, elujõu- ja hingeusk. Animistlik on selline vaade elule, mille kohaselt kõik objektid looduses on elusad ja kõik elusad objektid on omakorda hingestatud.

Post has attachment
Maa-ametil on valminud kaks uut toodet: maakatte kõrgusmudel ja taimkatte kõrgusmudel, mis näitavad erinevate maastikuobjektide (puud, hooned jne) kõrgust maapinnast, kasutades selleks erinevaid värvitoone. www.bioneer.ee/eluviis/loodus/aid-18923

Post has attachment
Euroopas kehtestatud ehitusnormide järgi peaks tervisliku töökeskkonna jaoks iga uus töökeskkonnaks sobiv hoone olema vähemalt 20-30 protsendi ulatuses kaetud klaasiga, mis laseks sisse piisavalt päikesevalgust. www.bioneer.ee/eluviis/tarbimine/aid-18933

Post has attachment
Meistrilt tellimisel vormista tellimus kirjalikult, et vältida võimalikke hilisemaid probleeme (ehe erineb soovitust jne). Tellimuses peaks olema kirjas ehte mudel eskiisi või näidise järgi, kasutatav väärismetallisulam ja selle proov, kasutatavad kivid, ehte eeldatav mass, ehte valmistamise tasu (ettemaksu puhul selle suurus), tellimuse täitmise tähtaeg.

www.bioneer.ee/eluviis/tarbimine/aid-18936

Post has attachment
Maailma Kakaoliidu kohaselt on kakao õiglaselt kasvatatud, kui selle kasvatusmeetodid on keskkonna jaoks jätkusuutlikud ning tagavad talunikele majandusliku kindlustatuse. Fazeri eesmärgiks on kasutada oma toodetes alates 2017. aastast ainult õiglaselt kasvatatud kakaod, mille päritolu on võimalik kindlaks teha ja mis kannab sõltumatute sertifitseerimissüsteemide UTZ ja Rainforest Alliance või ettevõtte koostööpartnerite vastavate programmide märgistust.

http://www.bioneer.ee/eluviis/tarbimine/aid-18732/Fazer-hakkab-%C5%A1okolaadides-kasutama-ainult-%C3%B5iglaselt-kasvatatud-kakaod
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded