Profile cover photo
Profile photo
Biocesta.sk
5 followers -
bio, bio obchod, bio potraviny, bio produkty, zdravé svetlo, plnospektrálne žiarivky, chlorella, spirulina, maca, mladý jačmeň, zelený jačmeň, detoxikácia, internetový obchod
bio, bio obchod, bio potraviny, bio produkty, zdravé svetlo, plnospektrálne žiarivky, chlorella, spirulina, maca, mladý jačmeň, zelený jačmeň, detoxikácia, internetový obchod

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Sirup Čučoriedkový sladený fruktózou 250ml

Čučoriedky chránia pred voľnými radikálmi, čistia krv, dodávajú životnú energiu a omladzujú.

Čítajte viac na:
http://www.biocesta.sk/bio-obchod/cucoriedky-sirup-250ml/
Add a comment...

Post has attachment
Poznáte Camu Camu? 

Obsahuje 30 až 60 krát viac vitaminu C ako pomaranč. Zlepšuje imunitný systém.

Camu Camu je považované za ovocie s najväčším obsahom prírodného vitamínu C (kyselina askorbová). Obsahuje 30 až 60 krát viac vitaminu C ako pomaranč. Vitamín C je silný prirozený antioxidant, ktorý zlepšuje imunitný systém a kvalitu života. Ďalej Camu Camu obsahuje bielkoviny, aminokyseliny, minerálne látky (vápník, draslík, železo a fosfor), vitamíny (thiamín, niacín, riboflavín) a flavonoidy. 

Ker Camu Camu (Myciaria dubia) nájdete v Amazonskom dažďovom pralese vo Venezuele, Kolumbii, Peru alebo Brazílii. Plody majú červenú alebo fialovú farbu so svetlou dužinou. Sú kyslé, so sviežou citrónovou vôňou. 

http://www.biocesta.sk/bio-obchod/bio-camu-camu-prasok-80g/
Add a comment...

Post has attachment
Čokoláda Balance Horká, bez cukru

Čokoláda bez cukru sladená prírodným mantitolom, vhodná aj pre diabetikov. Doprajte si kvalitu z Belgicka za pohodovú cenu. Rôzne druhy.

http://www.biocesta.sk/bio-obchod/cokolada-bez-cukru-maltitol-balance-100g/
Add a comment...

Post has attachment
Depresia z nedostatku svetla v zimnom období? Takmer uhynuté kvety na parapetnej doske? Chodíte do práce za tmy a rovnako za tmy sa vraciate domov? Vyskúšajte simulátor slnka Nasli teraz v akciovej cene. Kto nevyskúšal, nepochopí, akú dôležitú úlohu v našich životoch zohráva slnečné svetlo.

http://www.biocesta.sk/bio-obchod/simulator-slnka-nasli/

Poštovné zadarmo a k tomu zľava 37,- EUR
Add a comment...

Post has attachment
Nechce sa vám platiť poštovné a tovar by ste chceli za ešte lepšiu cenu? Rozšírili sme ponuku cenovo výhodných balíčkov. Získať balíček na detoxikáciu či chudnutie je teraz ešte jednoduchšie...

http://www.biocesta.sk/cenovo-vyhodne-balicky/
Add a comment...

Post has attachment
Kokosový olej konečne v ponuke.

Kokosový olej chráni imunitný systém a je veľmi cenený pre svoj obsah kyseliny laurovej, kaprylovej, kaprínovej a myristovej. Kyselina laurová je v tele premenená na monoglycerid monolaurin, ktorý má schopnosť rozkladať bunkovú stenu baktérií i vírusov, zároveň reguluje črevnú mikroflóru. Vzhľadom k protiplesňovým, antivírusovým a antibakteriálnym schopnostiam je účinný proti infekciám alebo kvasinkám.

Kokosový olej sa v našom tele rozkladá na glukózu a dodáva tak telu energiu postupne. Neusadzuje sa v tele a preto sa odporúča ľuďom, ktorí potrebujú regulovať hladinu cukru v krvi, znižuje tiež záťaž nadobličiek a nezaťažuje štítnu žľazu. Jeho užívanie je priaznivé i pri redukčnej diéte, pár lyžičiek dokáže navodiť pocit nasýtenia na niekoľko hodín a zamedzí tak nárazovému prejedaniu, ktoré spôsobuje tzv. jo-jo efekt .

Užívanie kokosového oleja má aj iné prednosti. Výborný je ako telový olej pre suchú a citlivú pokožku. Má nádhernú jemnú vôňu a ľahko sa vstrebáva. Ošetruje suchú kožu na lakťoch alebo pätách, nechtové lôžka a účinný je i proti ekzémom a striám. Dojčiace ženy ho používajú na popraskané bradavky. Veľmi príjemný je ako masážna emulzia. Vďaka vysokému obsahu vitamínov A, C a E pôsobí ako antioxidant, spomaľuje starnutie pokožky a napomáha hojeniu rán a jaziev. Kokosový olej môžete používať k obnove vlasovej štruktúry a uľahčuje aj rozčesávanie.

http://www.biocesta.sk/bio-obchod/kokosovy-olej-bio-panensky-400ml/
Add a comment...

Post has attachment
Mladá pšenica a trávenie

Pšenica patrí medzi najstaršie obilniny.

Mladé výhonky pšenice obsahujú vyvážené množstvo všetkých živín, ktoré organizmus potrebuje k zdravému fungovaniu. Obsahuje celú radu vitamínov, minerálov, aminokyselín, enzýmov, chlorofylu a vlákniny. Presný obsah živín závisí od podmienok pestovania. Pri kupovaní mladej pšenice ako potravinového doplnku si treba všímať, či pochádza pokiaľ možno z ekologického pestovania na kvalitných pôdach a s vysokou intenzitou slnečného svitu. Vysoko kvalitné bývajú výhonky pestované v sopečných pôdach Austrálie a v niektorých oblastiach USA.

Mladá pšenica a trávenie

Aj keď všetky zelené potraviny sa vďaka chlorofylu, enzýmom a ďalších látkam vyznačujú blahodarnými účinkami na zdravie celej tráviacej sústavy, mladá pšenica je v tomto smere mimoriadne osožná. Priaznivo pôsobí pri zápalových ochoreniach, vredových chorobách, zápche, aj hnačkovitých stavoch. Má protizápalový účinok a zároveň priaznivý vplyv na regeneráciu a rast buniek. Odstraňuje nepríjemné telesné pachy – v dychu, aj fekálneho zápachu, ktoré súvisia so zlým trávením. Vďaka tráviacim enzýmom a aminokyselinám ničí anaeróbne baktérie, čím obmedzuje hnilobné a zápalové procesy v žalúdku, črevách a ďalších tkanivách. Pečeň sa zúčastňuje množstva procesov v organizme – od trávenia, cez prestavbu a skladovanie živín, až po detoxikáciu, zbavovanie sa škodlivín. V momente, keď sa jej akákoľvek funkcia naruší vplyvom infekcie, alebo zaplavením toxínmi, telo sa dostáva do vážnych problémov.

Naopak, zdravá, fungujúca pečeň je zárukou vitality, energie a dobrého stavu organizmu.

Mladé výhonky pšenice obsahujú množstvo látok, ktoré podporujú detoxikáciu, regeneráciu pečeňových buniek, správnu funkciu a taktiež zabraňuje ukladaniu tuku v pečeňovom tkanive, čo býva rizikom u ľudí s vysokým cholesterolom.

Mladá pšenica je nesmiernym prínosom aj pre ľudí trpiacich obezitou.

V tele obéznych pacientov sa nachádza len veľmi malé množstvo enzýmov zodpovedných za trávenie tukov. Pšeničné výhonky obsahujú značné množstvo lipázy a ďalších tráviacich enzýmov, čo môže pri znižovaní váhy výrazne pomôcť. Naopak, užívanie pšeničných výhonkov je vhodné aj u ľudí s nízkou hmotnosťou. Príčinou môže byť zahlienené tenké črevo, ktoré obmedzuje vstrebávanie živín.

Tak ako všetky zelené potraviny, aj mladá pšenica je prínosom pre množstvo ďalších fyziologických procesov v organizme.

Zlepšuje prekrvenie a zásobenie živinami všetky orgány, vrátane mozgu. Má priaznivý vplyv na spánok a celú nervovú sústavu. Zlepšuje krvotvorbu, má antioxidačné a antimutagenné účinky a priaznivý vplyv na dlhovekosť. Konzumácia výhonkov mladej pšenice môže byť formou džúsu, alebo prášku, z ktorého sa pripravuje nápoj, prípadne sa pridáva do jedla. Výrobky hľadajte v obchodoch zdravej výživy, alebo v sieti biopotravín. Mladú pšenicu si môžete pestovať aj doma.

http://www.biocesta.sk/bio-produkty/mlada-psenica/
Add a comment...

Post has attachment
Milé dámy, 

Prinášame Vám imtímnu hygienu MASMI v špičkovej kvalite, z organickej bavlny, bez chémie. Uvádzacie ceny. Vyskúšajte ten rozdiel!

http://www.biocesta.sk/bio-kozmetika/damska-intimna-hygiena/
Add a comment...

Post has attachment
Detoxikujte svoj organizmus pohodlne pomocou chlorelly.
Teraz v akciovej cene 31.90,- a navyše poštovné platíme za Vás.

Viac informácií na:
http://www.biocesta.sk/bio-obchod/chlorella-extra-300g/
Add a comment...

Vítame vás Google+ stránkach násho internetového bio obchodu biocesta.sk

www.biocesta.sk
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded