Profile cover photo
Profile photo
BiletPlaza
2 followers -
Biletplaza ile herşey daha kolay
Biletplaza ile herşey daha kolay

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Tüm Seyahat Firmaları, Biletler ve Kampanyalara Ulaşmanın En Kolay Yolu


Online bilet almanın en kolay ve güvenilir adresi olan www.biletplaza.com Türkiye'nin büyük, küçük tüm otobüs firmalarını ve seferlerini tek bir çatı altında toplayarak dilediğiniz firmadan anında bilet almanızı sağlayan online bir platformdur. Gideceğiniz yere ve tercihinize göre en seçkin firmalardan yerel firmalara kadar tüm sefer hizmetlerini ayağınıza getirir.


Esedaş Turizm: Yollarda Yılların Deneyimi


Aslen bir Erzurum firması olan Esedaş Turizm otobüs bileti konusunda Erzurum ve civarına en uygun fiyatları sunmaktadır. Esedaş kurulduğu 1983 yılından beri teknolojiyi takip etmiş ve yenilikleri kişilerin ihtiyaçlarına uygulamıştır. Sunulan pek çok aktarmalı sefer ile daha önce gitmekte zorlandığınız küçük yerler bile yakınınıza gelebilir. Böylece varış noktanıza rahatlıkla varabilirsiniz. Üstelik de kampanyalardan yaralanma şansı ve vezneler yüzünden ödemediğiniz ücretler ile çok daha hesaplı bir işlem olan online satın alma imkanlarını da sunmaktadır artık. Esedaş Turizm otobüs bileti kampanyaları sayesinde Türkiye'nin bir ucundan diğerine düşündüğünüzden çok daha uygun fiyata seyahat edebileceksiniz. Esadaş bugün Türkiye'de yaygın ulaşım ağındaki seferleri ve donanımlı 200 otobüslük filosu ile yılda 2 milyonu aşkın yolcu taşıyabilmektedir. Anlaşmalı olarak sunduğu pek çok kampanya bu uzun seyahatinizi ucuza getirecek, hatta belki size yeni biletler kazandıracak promosyanlar sunacak ve dolayısı ile daha sonraki seyahatleriniz için sabırsızlanmanızı sağlayacaktır.


Esedaş Turizm'in yılların verdiği güven ile yolcuları için sunduğu kampanyalar, hız ve kolaylık ile birleşerek çağa uyum sağlamıştır. Çevirim içi olarak ya da tüm büyük illerdeki veznelerinden Esedaş Turizm otobüs bilet fiyatları rahatlıkla öğrenilebilir, takip edilebilir ve hatta bu fiyatlar diğer firmaların fiyatları ile çevrimiçi şekilde karşılaştırılabilir. Öyle ki Esedaş Turzim'in özellikle İç Anadolu ve Doğu bölgelerinde sunduğu seferlerin bilgileri tek tıkla öğrenebilir, en uygun fiyatlı bileti bulabilir ve o bileti satın alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan her yere istediğiniz anda seyahat etmek ve özgürlüğünüzü keşfetmek artık elinizde. Sonuç olarak tabii ki güvenle Esedaş Turizm koltuğunuzu ayırtabilir ve hızla istediğiniz yere doğru yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolay Bir Seyahat İçin İlk Adres


Bir internet üzerinden seyahat bileti arama ve satın alma sitesi olan www.biletplaza.com dilediğiniz hareket noktasından varış noktasına sefer düzenleyen tüm firmaları bir araya toplayarak sunar. Üstelik sistem ihtiyaç duyduğunuz fiyat aralığını, tercih ettiğiniz firmaları, gün ve saat ayrıntılarını dilediğiniz gibi ayarlamanıza izin verir. Bu şekilde özenle filtrelenmiş tam ihtiyacını olan bir liste ile karşı karşıya kalır, bu listeden en uygun fiyatlı, en nitelikli hizmeti tercih ederek yolculuk için biletinizi hemen o anda temin edebilirsiniz. Biletplaza ailesi için müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Hem karada hem de havada kişilerin diledikleri şekilde ve ekonomik fiyatlarla seyahat edebilmesi de bunu sağlamak için en önemli kriterdir.


Fındıkkale Turizm İle Daima İleriye


Günümüzün başta gelen seyahat firmalarından biri olan Fındıkkale Turizm ulaşım hizmetlerinde mükemmeliyetçi olması ile tanınan 2010 senesinde kurulmuş altı yıllık, görece yeni bir firmadır. Fakat sunduğu müşteri hizmeti ve yol güvenliği şartlarına uyumu ile çoktan tanınmaya başlamıştır. Kaliteli yol ve yer ekibi ile çağdaş altyapıyı bir araya getiren firma en çok İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlere ve Ordu, Samsun, Uşak, Afyon, Burdur gibi yerel bir camiaya hizmet vermektedir. Tabii ki diğer pek çok bölgeye de dönemsel olarak Fındıkkale Turizm otobüs bileti bulmak mümkündür.


Hedefleri yüksek olan bu yerel firma pek çok diğer yerel firma gibi ulusallara kıyasla aynı hizmeti, kendi bölgesinde çok daha uygun fiyatlara sunmaktadır. Fındıkkale Turizm otobüs bilet fiyatları için ayrıntılı taramayı çevirim içi şekilde gerçekleştirebilir, fiyatlarını diğer firmalar ile de kıyaslayabilirsiniz. Ayrıca Fındıkkale Turizm'in dönem dönem sunduğu indirimler ile de karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılı Fındıkkale Turizm otobüs bileti kampanyaları bilgisi için kuruluşundan beri aktif olarak kullandığı müşteri destek hattını arayabilirsiniz. Bugün müşterilerine sunduğu kolay bilet bulmanın adresi olan çevirim içi bilet alışverişi sayesinde Fındıkkale, yolculukları çok daha ekonomik ve hızlı hale gelmektedir. Karadeniz'de ve Marmara'da istediğiniz her noktaya hemen şu anda ucuz bilet ayarlayabileceğiniz bu firma sayesinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Aksu Turizm ; Kahramanmaraş?tan Mersin, Sakarya, Bolu, Denizli, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Ankara, Antalya, Aydın, gibi birçok ilimize karşılıklı olarak otobüs bileti düzenleyen firma olan Aksu Turizm güvenli taşımacılığı kendine ve müşterilerine deneyimlemeyi vizyon edinen otobüs firmasıdır.


Aksu Turizm ; son model otobüsleri ile teknolojik alt yapısını güçlendiren ve müşterilerine eşsiz bir seyahat deneyimini yaşatmayı hedefleyen Aksu Turizm, 60 yakın şubesi ile Türkiye'nin en çok seyahat edilen illerine otobüs bileti düzenlemektedir. Hizmet verdiği yolucularının şikayet ve önerilerini 7/24 ulaşılabilen telefonu `444 44 46' numaralı çağrı merkezinden alıp, gelen şikayet ve önerileri sürekli değerlendirmeyi prensip haline getirmiştir.


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve onların görüşlerinin değerini ortaya koyan Aksu Turizm güvenli ve konforlu seyahatin adresi olmak için çok gelişmektedir.


Aksu Turizm 'e ait bütün seferlerinin otobüs bileti www.biletplaza.com adresinden ulaşabilir, COMADO SSL sertifikasının verdiği güvenli alışveriş keyfi ile satın alabilirsiniz.


Keyifli yolculuklar
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Adıyaman Gülaras Turizm ile nerelere seyahat edebilirim diyorsanız; Adıyaman-Adana, Adıyaman-Afyon, Adıyaman-Aksaray, Adıyaman-Akşehir, Adıyaman-Amasya, Adıyaman-Antalya, Adıyaman-Aydın, Adıyaman-Batman, Adıyaman-Bolu, Adıyaman-Burdur, Adıyaman-Bursa. Adıyaman-Denizli, Adıyaman-Didim, Adıyaman-Diyarbakır, Adıyaman-Eskişehir, Adıyaman-Giresun, Adıyaman-Isparta, Adıyaman-İstanbul, Adıyaman-İzmir, Adıyaman-Kahta, Adıyaman-Kahramanmaraş, Adıyaman-Karaman, Adıyaman-Kayseri, Adıyaman-Konya, Adıyaman-Malatya, Adıyaman-Mersin, Adıyaman-Ordu, Adıyaman-Osmaniye, Adıyaman-Samsun, Adıyaman-Trabzon, Adıyaman-Uşak ve Adıyaman-Tokat olarak sayabilir buralara otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Adıyaman Gülaras Turizm 'in bu ve tüm seferlerine www.biletplaza.com adresinden indirimli, kolayca ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded