Profile cover photo
Profile photo
BiB pieczątki wizytówki drukarnia banery
123 followers -
BiB Olsztyn działa od 1991 roku
BiB Olsztyn działa od 1991 roku

123 followers
About
Posts

Post has attachment
Pieczątka - pierwsze zamówienie nowo powstającej firmy. Z naszymi Klientami spotykamy się w różnych okolicznościach. Czasem jest to sam początek działalności, a czasem jedno z zamówień na materiały reklamowe w ciągu wielu lat współpracy. Klienci po wielu latach współpracy z reguły wiedzą, czego chcą. Ci, którzy znaleźli się na początku drogi do własnego przedsiębiorstwa starają się zazwyczaj jak najbardziej ograniczać budżet na reklamę i podobne wydatki. Pieczątka firmowa to wciąż ważny element wizerunku firmy. Powinien zawierać wszystkie niezbędne informacje, zgodne ze stosownym wpisem oraz mieć schludną, wyraźną formę, a także odpowiedni wygląd. Za wyglądem idzie zazwyczaj jakość. Wszystko to prezentuje podejście właściciela firmy do całego przedsięwzięcia już od pierwszego dnia. Dbałość o szczegóły na każdym etapie działań jest dobrą inwestycją w przyszłość firmy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesna drukarnia Świat idzie do przodu, biznes drukarni również, trzeba sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klienta, wobec tak szybko idącego ku nowoczesności świata. Powstają coraz to nowsze technologie, przede wszystkim po to, aby poprawić jakość usług, jednocześnie, aby obniżać ceny. Nowoczesna drukarnia to taka, która posiada sprzęt, który jest przede wszystkim ekologiczny, tzn. niskie zużycie energii, redukcja zanieczyszczeń i hałasu. Dzięki tym wszystkim walorom, zmniejsza się koszt utrzymania drukarni, co za tym idzie? Cena usług. To także, ułatwienie komunikacji, między klientem a drukarnią, która może odbywać się w dowolnym miejscu, poprzez zlecenie usługi oraz płatnością za pośrednictwem internetu. Nowoczesna drukarnia to również, taka gdzie druk możemy otrzymać nie tylko na papierze, ale na wielu innych różnych powierzchniach. W nowoczesnej, drukarni liczy się również czas realizacji usługi, dzisiaj nikt nie lubi czekać, dlatego trzeba zadbać o dobrą, automatyzacje w swoim przedsiębiorstwie, oraz o odpowiedniej organizacji stanowisk pracy i dobrej komunikacji między nimi. Trzeba pamiętać, jak szybko czas idzie do przodu trzeba iść razem z nim, nie zwalniają tempa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pieczątka jest przydatnym narzędziem każdego przedsiębiorcy. Ułatwia wiele spraw administracyjnych w urzędach, sądach, bankach, czy firmach ubezpieczeniowych. Pozwala na sprawniejsze wypełnianie dokumentów, a co za tym idzie oszczędza czas i pieniądze. Rozważając zakup pieczątki warto zapoznać się z produktami oferowanymi na rynku. Wśród pieczątek, jakie znajdują się w sprzedaży możemy znaleźć wiele wersji - np.
- w zakresie kształtu:
--- standardowe prostokątne,
--- kwadratowe,
--- podłużne,
--- okrągłe i owalne
- w zakresie trwałości:
--- profesjonalne szkieletowe metalowe
--- szkieletowe plastikowe
--- kompaktowe
Ceny pieczątek standardowych wahają się w przedziale od 30 zł do 45 zł za sztukę. Cena uzależniona jest od wielkości, marki oraz materiałów, z jakich została wykonana. Do wyboru mamy różne rozmiary, od bardzo małych o wymiarach gumki 28 x10mm, poprzez najpopularniejsze - 47x18 mm do nawet 116x70 mm (te największe są znacznie droższe). Pieczątki klasyczne cechuje jednolity kształt niewielkiego prostokąta. Ze względu na swoją uniwersalność zawsze są dobrym wyborem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pieczątki laserowe to nowa jakość, która powstała kilkanaście lat temu dzięki zastosowaniu ploterów laserowych do wycinania wzorów w gumie pieczątkarskiej. Od tej chwili pieczątki mogą być bardzo precyzyjne i odwzorowywać dokładnie nawet bardzo skomplikowane kształty.

Jaki wpływ na wizerunek firmy mogą mieć pieczątki laserowe?
Firmy posługujące się takimi pieczątkami tworzą wizerunek firmy dokładnej i nowoczesnej. To istotny składnik wizerunku
Zapraszamy http://www.bib.olsztyn.pl/pieczatki-olsztyn/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarządzanie przygotowaniami do wesela nie jest zaliczane do najprostszych przedsięwzięć.
Wynika to z faktu, iż podczas całego procesu przygotowań mamy za zadanie wykonać szereg działań. Jednocześnie chodzi tutaj nie tylko o to, aby wszelkie aspekty związane z uroczystościami weselnymi przebiegały sprawnie, bo muszą one się również czymś wyróżnić. Tym samym organizatorzy starają się na wiele sposobów osiągnąć ów cel, a metod na to jest oczywiście bez liku. Często jednak w tej kwestii bagatelizowane są zaproszenia ślubne. Warto jednak skupić się właśnie na nich i tym samym przyczynić się do wzrostu nieszablonowych rozwiązań w trakcie naszego ślubu oraz wesela. W końcu jak zostało to przed momentem wspomniane jest to nisza i tym samym przekłada się to na duże prawdopodobieństwo, iż nikt nie podbierze nam naszych pomysłów. Można tutaj naprawdę się wykazać, gdyż występuje tutaj naprawdę szerokie pole do popisu. Bez większych przeszkód można zaproszenia ślubne zaprojektować samodzielnie. Dotyczy to nie tylko oprawy graficznej, treści, czcionki, ale również i doboru papieru. Tym samym możemy mieć 100% wpływu na finalny kształt tego jak będą się prezentować nasze zaproszenia ślubne. Pozwoli to indywidualnie dopasować je do okoliczności oraz poruszyć zaproszone na ślub osoby.
BiB poleca #zaproszeniaślubneOlsztyn ul. Zakole 17
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy próbowaliście kiedyś wstawić numer konta na pieczątce? Specjalne podłużne #pieczątkiTrodat zaprojektowano po to aby umieszczać na nich czytelne numery kont bankowych
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wkrótce nadejdzie wiosna. Warto odświeżyć ofertę swojej firmy i zamówić #ulotki http://www.bib.olsztyn.pl/ulotki-olsztyn/
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczona #agencjareklamowa od a do z. To krótka i trafna charakterystyka BiB Olsztyn. Zapraszamy http://www.bib.olsztyn.pl/agencja-reklamowa-olsztyn/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierniki na Święta? Obowiązkowo.
Podczas przygotowywania pierników można fantazjować. Wszystkie formy są dozwolone.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na Świętego Marcina musi być gęsina - To inspiracja nie tylko dla firm związanych z żywienie.
Photo
Photo
12.11.2016
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded