Profile

Cover photo
Bg Lov
Works at Ловен портал БГ ЛОВ
Attended НХА
Lives in град София
83 followers|104,103 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Bg Lov

Shared publicly  - 
 
ЧЕСТИТА ДА Е НОВАТА 2014 година!
 ·  Translate
Честита да е новата 2014г.! Ловен портал БГ ЛОВ пожелава на всички български ловци, семействата им, съфорумци, приятели и партньори, да сме жи...
4
Lovno Varna's profile photo
 
С пожелание  за много здраве, щастие и Наслука.
 ·  Translate
Add a comment...

Bg Lov

Shared publicly  - 
 
Групов лов на дива свиня - ловен сезон 2013/14
 http://www.bglov.com/forum/index.php?showtopic=36513
2
Add a comment...

Bg Lov

Shared publicly  - 
 
Ловни видео клипове в БГ ЛОВ
 ·  Translate
2
Add a comment...
Have him in circles
83 people
ХЛАДИЛНИ И КЛИМАТИЧНИ СИСТЕМИ's profile photo
ПП Движение" Напред, България"'s profile photo
Yani Nikolov's profile photo
Страхил Цветанов's profile photo
Yasen Yankov's profile photo
Лилия Врачовска's profile photo
Rick Kennerknecht's profile photo
Houston Safari Club's profile photo
Aslı Omur's profile photo

Bg Lov

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Bg Lov

Shared publicly  - 
 
Сърната герой (видео)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bg Lov

Shared publicly  - 
 
Българка се класира втора на Балканиадата "Свети Хуберт" в Хърватия
 ·  Translate
2
Add a comment...

Bg Lov

Shared publicly  - 
2
Add a comment...
People
Have him in circles
83 people
ХЛАДИЛНИ И КЛИМАТИЧНИ СИСТЕМИ's profile photo
ПП Движение" Напред, България"'s profile photo
Yani Nikolov's profile photo
Страхил Цветанов's profile photo
Yasen Yankov's profile photo
Лилия Врачовска's profile photo
Rick Kennerknecht's profile photo
Houston Safari Club's profile photo
Aslı Omur's profile photo
Work
Occupation
Художник - дизайнер
Employment
  • Ловен портал БГ ЛОВ
    present
  • НИЛАНА ООД
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
град София
Contact Information
Home
Email
Work
Email
Story
Tagline
Ловец, дивеч и куче
Introduction
Собственик и администратор на Ловен портал БГ ЛОВ
Bragging rights
Щастлив татко на 3 хубави момчета
Education
  • НХА
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends
Birthday
July 22, 1970
Relationship
Married
Other names
vater