Profile cover photo
Profile photo
Bfshina
89 followers -
Продажа шин и дисков
Продажа шин и дисков

89 followers
About
Bfshina's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Нехай початок робочого тижня буде таким яскравим, як ці диски!
Вдалого дня, друзі😉👍
Photo

Post has attachment
Шановні водії, будь ласка, при купівлі нових колес переконайтеся, що розмір шини точно відповідає вимогам вашого авто та проконсультуйтеся з професіоналами!
Підібрати колеса вам допоможуть висококваліфіковані менеджери нашого магазину👍
http://bfshina.com.ua/
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Хочеш бути особливим і виділятися серед усіх?😎 Тоді тобі достатньо просто замовити стильні, оригінальні та надійні диски у нашому магазині👍
📲📲📲 http://bfshina.com.ua/avtomobilnye-diski

Post has attachment
Обручки у вигляді шин з різним малюнком протектора! Для особливих фанатів😎💍
Photo

Post has attachment
!ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КОЖНОГО ВОДІЯ!
Останнім часом почастішали питання автолюбителів з приводу віку покришок, які їм пропонують у різних точках продажу. Представники відомої компанії Michelin рішуче наполягають на тому, що першочерговим фактором терміну служби автомобільного «взуття» є не стільки дата виготовлення, скільки правильне використання шини і догляд за нею.

У Michelin рекомендують звернути увагу на кілька основних моментів, які набагато важливіші ніж дата виробництва шин. Це підтверджують дослідження філіппінського відділу компанії, які проводилися в країнах з різними кліматичними умовами - Саудівській Аравії, Південній Кореї та Німеччині. Результат цих тестів - покришки, які зберігалися на складі три роки і які ні в чому не поступаються зовсім новим комплектам за такими показниками, як економічність, міцність, зчеплення, аквапланування і керованість.

Також проведені тести в Michelin показали, що один сезон використання гуми «по старінню» дорівнює десятирічним комплектам, які пробули на складах. А комплект покришок, що пролежав 20 років при температурі повітря 40 градусів, за показниками гуми порівняний з покришкою, яка проїхала близько 40 тисяч кілометрів.

📍Правильний догляд за шинами допомагає економити📍

Перевірка тиску повітря в шинах і регулярне обслуговування, до якого входить ротація коліс, регулювання кутів установки і огляд, допоможуть вам заощадити гроші.

Правильний догляд за шинами допомагає економити термін служби ваших шин, і ви будете купувати їх рідше!

Такі прості речі, як перевірка правильності тиску повітря в шинах, можуть суттєво вплинути на їх термін служби. Надмірний або недостатній тиск можуть стати причиною нерівномірного зносу. Також, оскільки розподіл маси автомобіля на передню і задню вісь може стати причиною нерівномірного зносу, необхідно регулярно чергувати покришки. В такому випадку вони будуть зношуватися рівномірно і прослужать вам довше.

📍Що допоможе вам заощадити гроші на паливо?
📍Що гарантує безпеку?
📍Тиск повітря: що необхідно знати?
📍Вентиль: що необхідно знати?
📍Як оцінити знос малюнка протектора?
📍Ротація шин: що необхідно знати?
📍Балансування коліс: що необхідно знати?
📍Зберігання шин

Читайте повну статтю на нашому сайті http://bfshina.com.ua/page/news-ua/pravilna-ekspluatacija-shin-zaporuka-vashoyi

Post has attachment
!СПІВПРАЦЯ YOKOHAMA З БЕЛШИНОЮ!
Нещодавно делегація великої японської компанії Yokohama побувала з робочим візитом на заводі Белшини. Мета поїздки - обговорення майбутньої співпраці з одним із лідерів по виробництву автомобільних покришок в країнах пострадянського простору.

Зокрема, на зустрічі розглянули питання про створення Йокогамою дилерської мережі власної продукції на основі наявних баз Белшини. Білоруська сторона залишилася дуже задоволена тим, що саме їх обрали з десятки інших виробників в якості партнерів. Генеральний директор ОАО Белшина, Олексій Яковлєв зазначив:

- «Для нас дуже важливий інтерес з боку Йокогами. Ми протягом багатьох років працювали, щоб удосконалюватися і складати конкуренцію таким відомим брендам. І сьогодні з великою впевненістю можу сказати, що наша праця не минула даремно. Для нас відкрилися нові можливості, і ми зробимо все можливе, щоб про Белшину дізналися ще більше».

У 2016 році білоруська компанія випустила лінійку шин Artmotion. Саме появу цього продукту на шинному ринку керівництво Белшини називає своєю найбільшою вдачею. Не залишилися непоміченими нові покришки і в Японії. Їх якість оцінив і Таданобу Нагумо - голова ради директорів Yokohama:

- «Ми давно пильно стежили за успіхами наших нових партнерів. Белшина протягом багатьох років стрімко прогресувала у своєму розвитку, а їхня остання модель буквально увірвалася на топові місця в багатьох рейтингах. Ми побачили, наскільки професійний підхід до своєї справи присутній у робочих, які вкладають свої душу і серце не стільки в саму продукцію, скільки у забезпечення комфорту і безпеки для мільйонів водіїв, і їх пасажирів. Наша співпраця принесе дуже багато користі і для нас, адже це - новий досвід і новий виклик для всієї Йокогами».

Спільну роботу білоруська і японська компанії почнуть в 2018 році.
http://bfshina.com.ua/page/news-ua/spivpracja-yokohama-z-belshinojuPost has attachment
А за крутими дисками до нас на сайт ➡➡➡ http://bfshina.com.ua/avtomobilnye-diski
Photo

Post has attachment
Наші адреси шиномонтажних майстерень по всій Україні ➡➡➡ http://bfshina.com.ua/page/contacts-kiev
Photo
Wait while more posts are being loaded