Profile cover photo
Profile photo
sklep budowlany Betterial
1 follower -
Internetowy sklep budowlany Betterial
Internetowy sklep budowlany Betterial

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Chcesz zaoszczędzić na energii i zmniejszyć rachunki? Oblicz ile zaoszczędzisz wykorzystując do tego zebrane przez nas kalkulatory np. kalkulatory do analizy energetycznej budynku, kalkulatory oszczędności energetycznych.

https://betterial.pl/podpowiedzi/kalkulatory-budowlane-obliczeniowe-programy-budowlane.html
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z rzeczy , którą lubimy robić - to "kombinowanie" z blachami różnego typy. Nie spoglądamy na blachy jak rzeźbiarz , który widzi w nich tworzywo do kreacji czegoś pięknego. Nasz kierunek to - użyteczność - rzeczy , które z blachy wykonujemy. Co nie oznacza, że nasze "płaszcze blaszane" nie są "piękne" na swój sposób. Są w sposób oczywisty! Tu właśnie dochodzimy do tytułowego "świra". Ilekroć pokazujemy komuś " z boku" kolanko lub kaptur na zawór i opowiadamy o jego urodzie napotykamy na spojrzenia , które jednoznacznie sugerują wizytę i wiadomego lekarz. No cóż niektórzy ludzie mają "świra" , inni dziwne upodobania estetyczne :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-17
16 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Betterial.pl - dostawa materiałów budowlanych :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie dostarczaliśmy materiałów budowlanych na ten obiekt , ale walczymy o dostawy na renowacje! . W tym przypadku nie jesteśmy pozbawieni szans!!
Photo
Add a comment...

Witam wszystkich serdecznie. Jakiś czas temu otworzyliśmy budowlany sklep internetowy Betterial.pl - niezwykły sklep! Dlaczego niezwykły - to bardzo proste - wystarczy , że Państwo wejdziecie w betterial.pl i powody tego określenia staną się oczywiste. W czasie pracy nad Betterialem staraliśmy się nie używać skądinąd popularnych narzędzi przy tego typu pracach jak : "młotek", "matryca", "powielacz", "sztanca".  To pewnie zabrzmi nieskromnie , ale wiemy to na pewno!!! - niektóre z naszych rozwiązań staną się obowiązującymi standardami jak idzie o e-commerce w zakresie dóbr inwestycyjnych. Od lat jest tak , że nasze "produkcje" są powielane i naśladowane przez konkurencje. Na zdrowie. Ale mamy nadzieje , że wykonaliśmy dużą pracę nie tylko na zdrowie konkurencji, ale przede wszystkich to , że nasza praca zadowoli oby jak największą rzesze Klientów - zadowolonych i usatysfakcjonowanych obcowaniem i używaniem Betteriala Klientów. Gorąco zapraszamy do zakupów w Betterial.pl
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zakupów w internetowym sklepie budowlanym Betterial.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded