Profile cover photo
Profile photo
BestOkna.pl - Najlepsze okna z Polski
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Stal zamknięta do okna PCV. Bardzo prosty środek do usztywnienia, ustabilizowania, zapewnienia większej trwałości i niezawodności okien. Zobacz dlaczego warto dołożyć kilka procent do ceny okien.

Post has attachment
Na naszej stronie pojawiła się kolejna cenna porada. Tym razem staramy się objaśnić na jakiej podstawie podjąć decyzję o wyborze odpowiednich okien. Zapraszamy do lektury!

Post has attachment
I Twój dom może mieć najwyższą klasę energooszczędności. Wystarczy, że będziesz dokonywać świadomych wyborów, a jeden z nich dotyczy okien. Sprawdź, jakie wybrać rozwiązanie, aby straty w ubytku energii i ciepła były jak najniższe.

Post has attachment
Co charakteryzuje okna zlicowane, okna półzlicowane i okna niezlicowane? Podstawowe różnice staramy się wyjaśnić w najnowszej odsłonie "Porad" na http://BestOkna.pl ,poświęconej profilom okiennym.

Post has attachment
Rozmiar ma znaczenie, ale jeszcze większe może mieć kolejność składających się na niego wymiarów. Jaka zasada obowiązuje przy podawaniu wymiarów okna? Dowiedzą się Państwo z działu "Porady":

Post has attachment
Trochę historii i ciekawostek o tym jak pojęcie "okna typowe" weszło do branży. Do przeczytania w dziale "Porady" na http://BestOkna.pl. Miłej lektury!

Post has attachment
W Niemczech w pełni sprawne 30-letnie okna PCV to nic szczególnego. Jak przez tak długi czas cieszyć się komfortem i wygodą ich posiadania? Wystarczy raz do roku właściwie je zakonserwować. Na http://BestOkna.pl podpowiadamy, na które elementy zwrócić uwagę:

Post has attachment
Montaż jest równie istotny, co wybór samego okna. Jak powinien przebiegać fachowy montaż okna i jakie zalety ma zlecenie go profesjonalistom, tłumaczymy w dziale "Porady" na BestOkna.pl:

Post has attachment
Niska cena i wysoka jakość. Czy da się je pogodzić? Owszem! Sprawdź dlaczego BestOkna.pl to strzał w dziesiątkę, jeśli myślisz o kupnie okna taniego i jednocześnie z gwarantowaną jakością - więcej w naszym dziale "Porady".

Post has attachment
Często najlepsze rozwiązania bywają niezwykle proste. Tak jest również w przypadku firmy BestOkna.pl, która w oparciu o trzy kluczowe dla jej działalności filary stworzyła mechanizm pozwalający zaoszczędzić nie tylko jej samej, ale przede wszystkim jej klientom. Sposób jego działania wyjaśniamy w poradniku na BestOkna.pl.
Wait while more posts are being loaded