Profile cover photo
Profile photo
BestLighting.pl Specjalistyczne oświetlenie LED
5 followers -
Redukujemy koszty oświetlenia o 50-70%
Redukujemy koszty oświetlenia o 50-70%

5 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
U Szwedów w SCA w Oławie już prawie wszystko jasne..
Zobacz więcej realizacji na http://www.bestlighting.pl/realizacje.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stadion Śląski w Chorzowie nocą. Silesian Stadium in Chorzow by night.
Photo
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment
Koszt ulicznego oświetlenia gminy może stanowić od 30 do 50 proc. całkowitego kosztu energii elektrycznej. Wprowadzenie na rynek oświetlenia ulicznego LED daje szansę na znaczne oszczędności przy stosunkowo niskim okresie zwrotu inwestycji.
http://www.akademialed.pl/modernizacja-oswietlenia-ulicznego-przewodnik/
Add a comment...

Post has attachment
Wokół lamp LED krąży wiele błędnych mitów, które powtarzają przede wszystkim osoby sceptycznie nastawione do zmian. Tymczasem światło LED, podobnie jak pochodzące z innych źródeł, jest bezpieczne dla wzroku pod warunkiem spełnienia określonych wymagań technicznych. Zobacz więcej:
http://lighting.pl/oswietlenie-domowe/Swiatlo-LED-bezpieczne-dla-wzroku-_-obalamy-bledne-mity
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dostarczyliśmy oświetlenie LED służące oświetleniu kompleksu kortów tenisowych w Warszawie. Zredukowaliśmy zużycie energii o 60%. www.bestlighting.pl Wszystko jasne..
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zmodernizowaliśmy oświetlenie 5 naw produkcyjnych w zakładach Fiat Auto Poland w Tychach (obecnie FCA Fiat Chrysler Automobiles). Nowa instalacja generuje blisko 70% oszczędności a jej zwrot nastąpił w rekordowe 6 miesięcy. Zobacz więcej naszych realizacji www.bestlighting.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadziliśmy modernizację oświetlenia W Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach. Zobacz więcej realizacji: http://www.bestlighting.pl/pl/realizacje.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Światowy rynek oświetlenia LED 2015

Jak wynika z nowego raportu TrendForce, wartość przychodu globalnego rynku oświetlenia LED osiągnie w 2015 roku wartość 25,7 miliardów dolarów, a jego udział rynkowy wzrośnie do 31% wraz z wzrostem całego rynku oświetleniowego do 81,1 miliardów dolarów.

Największym rynkiem oświetlenia LED jest Europa. Z przyczyny wysokich cen energii elektrycznej, obowiązujących w krajach starego kontynentu oraz braku wielkoskalowych dotacji dla użytkowników oświetlenia LED, udział europejskiej branży oświetleniowej w światowym rynku LED wynosi 23%.
 
Chiny stanowią 21% całego rynku oświetlenia LED. Jako baza produkcyjna dla większości producentów oświetlenia LED, mogą poszczycić się kompletnym łańcuchem dostaw LED i niskimi kosztami pracy. Zgodnie z prognozami chiński rynek oświetleniowy powinien nadal rosnąć bazując na stabilnym popycie na oświetlenie. Jednakże, ponieważ jest to rynek wysoce konkurencyjny, a w jakości produktów różnych producentów istnieje nieznaczna różnica, sprzedawcy będą rywalizować w kwestii ceny, przez co wysokie jest prawdopodobieństwo wojny cenowej. Do opuszczenia rynku będą ponadto zmuszeni producenci nie posiadający odpowiednich kanałów dystrybucji.
 
Udział Stanów Zjednoczonych w ogólnym rynku oświetlenia LED wynosi 19%. Obecnie istnieje w branży nacisk na uzyskanie zaświadczenia Energy Star od Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych oraz Konsorcjum DesignLights (DLC), będącej organizacją non-profit zlokalizowaną w USA. Firmy, które otrzymały zaświadczenie od tych organizacji mają prawo do dotacji. Dodatkowo jakość produktów oświetlania LED ciągle rośnie, co ma wpływ na wzrost udziału oświetlenia LED w branży retail.
 
Japonia ma tylko 9% udziałów w światowym rynku oświetlenia LED. Mimo to, japoński rynek oświetlenia LED jest stosunkowo dojrzały. Oświetlenie LED jest już powszechne wykorzystywane w japońskich szkołach, szpitalach oraz sklepach. Największy potencjał wzrostowy leży obecnie w oświetleniu zewnętrznym i przemysłowym.
Wschodzące rynki, w tym rejonu Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschód i Ameryki Łacińskiej, obejmują 28% globalnego rynku oświetlenia LED. W 2015 roku, perspektywy wzrostu na tych rynkach są szczególnie obiecujące szczególnie ze względu na szybki wzrost populacji oraz korzystne polityki rządów.

Źródło: http://www.lednews.pl/swiatowy-rynek-oswietlenia-led-2015
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded