Profile cover photo
Profile photo
Best Global Yapı Ürünleri
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
EVİNİZDEKİ GİZLİ KIŞ BAHÇESİ

Çoğumuz şehrin taş ve beton yığınlarından bıkıp usanıyoruz. Kendimizi doğanın sakin ve huzurlu kollarına atmak istiyoruz. Ama bu çoğu zaman mümkün olamıyor. Yoğunluk, iş temposu derken eve geldiğimizde çoktan akşam olmuş oluyor. Yazın pikniğe, parka gitme fırsatı olsa da kışın gezme denince akla sadece avmler geliyor. Peki ya evimizin bir köşesine aradığımız o huzuru taşıma fırsatımız olsaydı. Ne güzel olurdu değil mi? Günümüzde artık bu mümkün. Doğayı, yeşili evinize taşıyabilirsiniz. Evinizin bir köşesini kış bahçesi olarak dizayn edebilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel tarafı Türkiye’nin her tarafında Akdeniz iklimini yaşayabileceksiniz. Size özel bu bahçede ister mandalina yetiştirin ister Benjamin türü bitkiler. Kesin olan şu ki evinizde bambaşka bir ortam yaratacaksınız.

Kış bahçesi dekorasyonları için sitemizdekısa bir araştırma ile gönlünüze göre bir dekorasyon yaptırabilirsiniz.Resimli örnekler mevcut.Bunlar içinde evinizle ve sizin tarzınızla en uyumlu olan dekorasyonu seçerek evinizde cennetten bir köşe oluşturabilirsiniz.Birçok dekorasyon seçeneği mevcut. Misafirlerinizin de evinizdeki bu özel köşeyi seveceğine eminim.

Yine de iyi bir sonuç almak için kış bahçesi sistemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var.Camlarınız ışığı olabildiğince fazla alması için geniş olmalı. Kış bahçenizdeki ısıtma sistemi de önemlidir. Oda sıcaklığına yakın birortam ısısı olmalı. Yine bitkileriniz için de nem dengesi önemlidir. Havalandırma sistemi buna uygun olmalıdır.Hayallerinizdeki kış bahçesini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze bağlı. Tabii evinizin yapısı da önemli. Evinizin şekline en uygun ve kullanışlı bir sistem sonrasında sizi de daha memnun edecektir. Ahşap görünümlü bir sistem de tercih edebilirsiniz. Tavanın ve yanların açılıp kapanır olması size daha fazla özgürlük sunacaktır. Led ışıklarla da bahçenizi zenginleştirebilirsiniz.Bütün bunlar için işini bilen, tecrübeli, güvenilir bir şirketle çalışmalısınız. Daha önce yaptıkları işlere bakarak bir fikir edinebilirsiniz. Sonuçtan büyük ihtimalle memnun kalacaksınız.Evet artık size özel bahçeniz hazır. Ayaklarınızı uzatıp çeşit çeşit çiçeklerinize, meyve ağaçlarınıza bakarak huzur içinde çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Evinizi böylesine şık pahalı bir otele dönüştürmüşkenuzun bir süre tatile gitme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz belki de. Ne dersiniz?
http://www.bestglobal.com.tr/evinizdeki-gizli-kis-bahcesi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KULLANIM AMACINA UYGUN KIŞ BAHÇE SEÇENEKLERİ

Sadece yaz ve bahar aylarında kullanıma açılan bir alan olan bölümlerin çok daha işlevli bir şekilde kullanımı mümkün olmaktadır. Kış bahçesi olarak tasarlanması durumunda yılın her günü kullanıma müsait olacaktır. Böyle bir isteğin olması durumunda her türlü ayrıntı kişinin isteğine göre tasarlanmaktadır. Tavan özellikleri, cam modelleri, zemin, kapı, mobilya gibi hususlar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Öncelikle kış bahçesinin amacı belirlenmelidir. Oturma alanı, yemek odası, hobi odası gibi farklı seçenekler vardır. Hobi olarak kullanılması durumunda tavanın cam olması tavsiye edilmektedir. Bu sayede aydınlık bir alana sahip olmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda imkân olması durumunda tavanın açılır kapanır tavan sistemi de olabilmektedir. Bu durumda yaz aylarında tavan tamamen açılma imkânı bulur. Bununla birlikte aynı durum cephe camları içinde geçerli olmaktadır. Açılır kapanır bir sistem düzenine sahip olan camların yaz aylarında tamamen açılması büyük bir olanak kazandırmaktadır. Isı yalıtım cam kullanılmasından dolayı da içerisinin soğuk olması mümkün olmayacaktır. Camın sürgülü ya da katlanabilir olması ise değişmektedir. Çok daha pratik ve az yer kaplamasından dolayı sürgülü camlar çok daha tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kapılarda önemlidir. Camlı kapı seçenekleri çok daha parlak bir görünüm kazandırmaktadır.

Zemin için ise parke, seramik ya da mermer kullanımı olmaktadır. Çok daha sıcak olmasının istenmesi halinde en uygun olanı parkedir. Mermer ve seramik zeminli kış bahçelerinin çok daha soğuk olacağı bilinmelidir. Isı yalıtımlı cam ve kapının yanında parke kullanılması ile kış bahçesi son derece kullanışlı bir odaya dönüşmüş olacaktır. Kış bahçesi dekorasyonları açısından mobilyalarda oldukça önemlidir. Modern bir kış bahçesi görünümü istenmesi halinde beyaz renkli oturma grubu kullanılabilir. Bunun dışında klasik görünüme sahip pastel renkli ürün seçimi de olabilmektedir.

Kış bahçesinin geniş olması durumunda ise bir bölümü oturma grubu yapılıp etrafı çiçekler ile süslenebilir. Otantik bir görünüm istenmesi halinde hasır ürünlerde tercih edilebilmektedir. Birçok farklı tasarım ve özelliğe sahip olan kış bahçesi sitemleri hakkında her türlü bilgi almak için 0212 295 92 54 telefon numarası vasıtasıyla firmamız ile iletişime geçmek yeterlidir.
http://www.bestglobal.com.tr/kullanim-amacina-uygun-kis-bahce-secenekleri/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KIŞ BAHÇESİ İÇİN FARKLI TASARIMLAR

Yıl içinde sadece birkaç ay kullanılabilen alanları işlevsel hale getirmek için kış bahçesi en ideal çözümlerden bir tanesidir. Bu sayede çok daha hoş ve şık bir görünüme sahip olan alan yaratılması mümkün olacaktır. Her türlü imkân için kullanılabilecek bu alanda farklı tasarım modelleri de oluşturmak imkân dâhilindedir. Kış bahçesi isteğe göre yapılmaktadır. Nasıl bir tarzda istendiği ayrıntılı olarak belirtilmesi durumunda uygun kombinler yapılmaktadır. Klasik tarzda kış bahçeleri olduğu gibi modern tarzda da olabilmektedir. Hobi odası, oturma odası, yemek odası olarak da kullanıma uygun bir şekilde yapılması mümkündür. Seramik, mermer veya parke kullanımı çok sık kullanılmaktadır. Ancak daha sıcak olmasının istenmesi halinde parke tavsiye edilmektedir. Alanın büyüklüğüne göre de farklı tasarımlar yapılabilir. Bir bölüm masa ve sandalyelerden oluşurken çiçekler içinde ayrı bir yer yapılabilir.

Hem şık hem de kullanışlı bir alan oluşturulması sürecinde dikkat edilmesi gereken unsurlar da vardır. Kış bahçesi dekorasyonları için en önemli hususlardan bir tanesi mobilyaların uyumlu olmasıdır. Cam tavan yapılması halinde içerisinin çok daha aydınlık ve berrak olacağı söylenebilir. PVC kaplamanın yanı sıra Alüminyum ve ahşap çerçeve modelleri bulunmaktadır. Çok daha rahat ve huzurlu olması için PVC kaplama tavsiye edilmektedir. Daha otantik bir görünüm için ise ahşap kullanılabilir. Aydınlık kış bahçeleri için beyaz mobilya tercihi çok daha iyi duracaktır. Pastel tonlarda olan renkler ise çok daha klasik bir hava katacaktır. Cephe camları içinde sürgülü modeller kullanışlı olmaktadır. Bunun dışında katlanabilir olanları da yine istenmesi halinde yapılmaktadır. Isı yalıtımlı cam kullanılmasından dolayı herhangi bir şekilde soğuk havanın geçmesi söz konusu değildir. Çelik taşıyıcıların kullanılması sayesinde kış bahçelerinin ömürleri de oldukça uzun olmaktadır.

Uzun zamandır kış bahçesi sistemleri çerçevesinde fikir sahibi olan kişilerin çok daha kaliteli hizmet anlayışına sahip firmalar ile çalışması da sağlıklı olacaktır. Çünkü bilinmelidir ki kaliteli malzeme kullanımının yanında işçilik de oldukça önemlidir. Herhangi bir nedenden dolayı yapılacak hatalı işlem sonucundan çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Her türlü sorularınızı 0212 295 92 54 numaralı telefon aracılığı ile iletebilir, daha detaylı bilgi elde edinebilirsiniz.
http://www.bestglobal.com.tr/kis-bahcesi-icin-farkli-tasarimlar/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KIŞ BAHÇESİ YAPTIRMANIN GETİRDİĞİ AVANTAJLAR

Yazın oldukça kullanılan balkon, bahçe ya da verandalar kış aylarında işlevini kaybetmektedir. Bu nedenle yıl içinde sadece birkaç ay verim alınabilen bir yer haline gelmektedir. Özellikle metrekare olarak da büyük bir alan olması durumunda kullanılamaması çok daha olumsuz bir husus olarak görülmektedir. Ancak ufak değişiklikler ile alanı kış bahçesi olarak tasarlamak mümkün olmaktadır. Birçok farklı tasarım ve fikir ile çok daha şık ve kullanışlı alanlar ortaya çıkarılmaktadır. İstenilen bölgeyi bu şekilde kış bahçesine çevirmek mümkündür. Kış bahçesinin oluşturulması ile mekânda değişiklikler olacaktır. Sabit veya açılabilir bir sisteme sahip olacak cam çatı ile aydınlık bir mekân olacaktır. Aynı zamanda ısı yalıtımlı cam kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ise çelik taşıyıcılar ile oluşturulduğu için kış bahçelerinin ömrü oldukça uzundur. Profillerde su tahliye sistemleri bulunmaktadır.Camlar güvenlikli olmasının yanı sıra farklı modellere sahiptir. Her camın tek başına açılabilme özelliğine sahip olabilmesi de mümkündür.

Birçok farklı cam modelinin yanında kış bahçe kapıları da özel ve değişik şekillerde üretilmektedir. Cephe camlarının katlanabilir olduğu gibi sürmeli şeklinde de yapılabilmektedir. Çok daha az alan kaplaması bakımından sürmeli cam modelleri çok daha kullanışlı olmaktadır. Oldukça şık bir görüntü istenmesi halinde ise kış bahçesi dekorasyonları özelinde firmamız geniş bir yelpazeye sahiptir. Kış bahçesini çiçekler ile süslemek mümkün olduğu gibi koltuk takımları da konulabilir. İstenmesi halinde ise yemek odası konsepti de yapılabilmektedir. Yapılacak işlemlerin ardından sert kış aylarında dahi herhangi bir soğukluk hissedilmesi söz konusu değildir. Bunun yanı sıra doğa ile iç içe yaşamanın hayalini kuran insanlar içinde önemli bir özlem dindirilmiş olacaktır.

Kış bahçesi yaptırmak istenmesi halinde çok daha kaliteli ve tecrübeli firmalar ile çalışılması gereklidir. Çünkü yapılış itibariyle önemli bir işçilik gerektirmektedir. Çok daha makul fiyatlar ile yaptırılması halinde kalitesiz ürün kullanımı olması mümkün olmaktadır. Bu durumda kış bahçesinin hem yetersiz hem de kısa ömürlü olmasına sebep olacaktır. Kış bahçesi sistemleri hakkında soru sormak ya da bilgi almak için 0212 295 92 54 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.
http://www.bestglobal.com.tr/kis-bahcesi-yaptirmanin-getirdigi-avantajlar/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KIŞ BAHÇESİ NASIL YAPILIR?

Soğuk hava şartlarında bile doğadan ve yeşilden uzak kalmamak ve aynı yaz ayı hissi uyandırmak için yapılan çeşitli tarzlarda ve değişik malzemeler ile uygulanan cam evlerdir. Kış bahçesi modelleri genelde binaların çatı katlarına veya bahçeli evlere yapımı istenmektedir.

Kış Bahçesi Nasıl Yapılır?
Kış bahçesi sistemleri 2016 yılında daha fazla ön plana çıkmıştır. Peki bu yapılar nasıl yapılır. Kış bahçelerine isteğe göre ısıtma ve soğutma sistemleri yapılabiliyor. Doğru havalandırma, gölgelendirme ve ısı yalıtım yapılırsa bu bahçeleri dört mevsim kullanma imkanı doğuyor. Proje özelliklerine göre uygulaması yapılacak malzemeler belirlenir. Çelik Konstrüksiyon ile aynı özelliği taşıyan alman profili olan pvc malzemeleri kış bahçeleri için ideal bir yapı malzemesidir. Bu malzeme ile yaz kış güvende olabiliriniz. İsteğe göre her renkte ve ahşap dokusunda kaplama yapılabiliyor.

Pvc sistemler yani pimapen kış bahçesi yapıları ısı ve ses yalıtımı için en ideal malzemedir. Çelik kafes içerişe pvc profillerle desteklenir. Dış yapısında ise elektrostatik alüminyum profiller bulunmaktadır. Katlanır devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun bir sistemdir. Çatılarda uygulanan kış bahçeleri isteğe göre cam kaplama ya da polikarbon kaplama olarak yapılmaktadır. Direk güneş yansımalarında ısı camlı güneş kontrol özelliğinden dolayı içeriye güneş ısısını direk yansımaz.
http://www.bestglobal.com.tr/kis-bahcesi-nasil-yapilir/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DOLU DOLU YAŞAMAK İÇİN: KIŞ BAHÇESİ

İçinde bulunduğumuz iklim kuşağı tüm iklimlerin yaşanabildiği bir bölgede yer almaktadır. Bu iklimlerin ekstrem sıcaklık ve soğukluklara neden olması gündelik hayatımızı zorlaştırmaktadır. Bu zorlaştırmanın yanında özellikle kış ve sonbahar ayları ile gelen kapalı havaların oluşturduğu karamsar ruh halleri iç sıkıtımıza havanın gösterebileceği en büyük etkiyi gösteriyor.

Bu iç sıkıntılardan kurtulmak için yapabileceğimiz en büyük girişim tabi ki kış bahçesi edinmek olacaktır.

Kış Bahçesi Nasıl Edinilir?
Kış bahçesi edinmek için yapmamız gereken tek eylem, evimizin güneş ışınlarına en fazla maruz kalan alanını seçmek. Bu alan bir balkon, bahçe ya da oda olabilir. Bu alanı cam desteği ile çevreleyip, üstüne de teras sistemi ile geçirilen bir cam yardımı ile kış bahçemizi hazır hale getirebiliriz. Peki, bu kış bahçesini oluşturmak bu kadar kolay mı? Tabi ki hayır. Kış bahçesini oluşturmak bununla bitmiyor. Kış bahçesi olarak kullanmayı düşündüğünüz alanı doğal bir dekoratif girişim ile kış şartlarından etkilenmeyecek doğal bir alana çevirmeniz gerekli. Tüm bu gereklilikleri yerine getirdikten sonra kış bahçesi sizin kış aylarında büyük bir iç rahatlığı ile kullanabileceğiniz, evinizin en rahat ve sıcak yeri haline gelecektir.

Kış Bahçesi Fiyatları Ne Kadar Bir Fiyatla Ücretlendiriliyor?

Kış Bahçesi fiyatları için sabit bir fiyat söylemek gerçekçi olmaz. Gerçekçi olmak gerekirse kış bahçesi fiyatları farklı özelliklere göre farklı fiyatlandırmalar gerektiriyor. Bu fiyatlandırmayı belirleyen unsurların başında kış bahçesinde kullanılacak materyallerin niteliği, kış bahçesinin yapılacağı alanın genişliği ve kış bahçesinin oluşturulmasında kullanılacak boya materyalinin niteliği belirleyici unsurları oluşturuyor. Bunun yanında kullanıcıların beklentileri doğrultusunda kış bahçesi ürününde yapılacak değişiklikler de farklı fiyatlandırmalara neden olacaktır. Sektörde adını altın harflerle yazdırmış yegane firmalardan bir tanesi olan Best Global ile iletişime geçebilir ve en ekonomik fiyatı alabilirsiniz.
http://www.bestglobal.com.tr/her-mevsimi-dolu-dolu-yasamak-icin-kis-bahcesi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KIŞ BAHÇESİ İLE DOĞAYI EVİNİZE GETİRİN!
Kış bahçesi nedir diye soracak olursanız; sizi kış mevsiminin bunaltıcılığından kurtaracak sistemdir.

Kış Bahçesi Nedir?
Dışarıda rahat bir şekilde zaman geçirdiğiniz yaz aylarının tersine kış mevsimi kapalı havası ise karamsar bir şekilde evinizde yaşamanıza neden olur. Özellikle doğadan uzaklaştığımız şu devirde karamsarlık iyice bunaltır bizi.

Bu sıkıntıları aşmak için kış bahçesi birebir çözüm.

Kış bahçesi, bahçenizin veya evinizin güneşten en iyi şekilde yararlanan bölgesinin, kış bahçesi için gerekli olan materyaller ile dekore edilecek şekilde düzenlenmesi sonucu oluşacaktır.

Bu ürün, etrafı cam ile çevrilerek sizi dış yaşamdan uzaklaştırmayacak tam tersine dışarıdaki hayatı evinize taşıyacaktır. İsterseniz üst bölümü teraslama yöntemi ile çevreleyebilirsiniz. Böylelikle kış aylarının sizde oluşturduğu karamsarlığı, doğal bir yaşam alanına dönüştürülen kış bahçenizde huzurlu ve rahat bir şekilde yaşayarak giderebileceksiniz.

Kış Bahçesi Ücretlendirmesi Nasıl Yapılır? Kış Bahçesi Fiyatları Nelerdir? Bu Alandaki Uzman Firma Kimdir?

Dekoratif ürünlerin doğası gereği sabit bir ücretlendirme söz konusu olamaz. Çünkü sizin beklenti ve yaşadığınız alanın gereklilikleri doğrultusunda kış bahçesi ürünün fiyatının belirlenmesinde farklılıklar söz konusu olacaktır.

Ürünün ücretlendirilmesinde, kış bahçesinden kullanılacak pencereler, perdeler, kapılar, camlar gibi maliyette artışa sebep olacak ürünler kış bahçesi fiyatının belirlenmesine doğrudan etki edecektir.

Kış bahçesi sistemini Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illeri başta olmak üzere, diğer bölgelerine de başarılı bir şekilde ulaştıran ve müşterilerinin memnun etmeyi başaran Best Global firması; sizin de beklentilerinizi karşılamayı vaat ediyor. Best Global firması ile irtibata geçerek istediğiniz kış bahçesini, istediğiniz özellik ve boyutlar ile elde edebileceksiniz.
http://www.bestglobal.com.tr/kis-bahcesi-ile-dogayi-evinize-getirin/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
FARKLI BİR EV TASARIMI İÇİN: KIŞ BAHÇESİ

Alışılageldik ev tasarımları size de mi hitap etmiyor? Farklılığınızı yaşam alanınıza yansıtmayı mı istiyorsunuz; o zaman kış bahçesi fikri sizin aradığınız yenilikçi bakış açısı olabilir.

Evinizin İçindeki Doğallık
Yaşam alanınızın farklı olması isteği yanında doğal olmasını da mı istiyorsunuz? Gittikçe yapaylaşan çevrenizde doğallığa kaçabileceğiniz bir alanı mı arzuluyorsunuz? O zaman bu kış bahçesi konusunu ciddi ciddi düşünün. Çünkü tüm bu ihtiyaçlarınızı tek başına yerine getirebilecek bir yaşam alanı dizaynı kendisi.

İdeal Bir Kış Bahçesi İçin Yapmanız Gerekenler

İdeal bir kış bahçesi tasarımı için en önemli konu, güneş ışınlarını tüm mevsimlerde en ideal şekilde alan bir alanı tercih etmenizdir. Güneş ışınlarından uzun süre yararlanabileceğiniz bu alan sayesinde, kışın soğuk ve içinizi sıkan havalardan kaçabileceksiniz. Bu alanda kış bahçesinin oluşturulmasında izlenecek yöntem şu: Alanınızın çevresini cam desteği ile çevreleniyor ve ardından isteğiniz doğrultusunda bu alanın üst kısmı teraslama yönteminden yararlanılarak kapatılıyor. Daha sonra bu alanı kış bahçesi istekleriniz doğrultusunda düzenleyebilir, kış bahçenizin size sunduğu imkanlardan gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Kullanım Alanları

Kış bahçesi sadece evinizde kullanım gören bir dizayn değil. Kış mevsiminde sıcak kahve ile iç ısıtan mekanları hedefleyen işletmelerde kış bahçesi dizaynından yararlanıyorlar. Bu sayede kış mevsiminde eve kapanmak zorunda kalan insanlar kendilerine alternatif yaşam alanları buluyorlar.

Kış bahçesi dizaynı konusunda kaliteli ve müşteriyi memnun eden yöntemler ile çalışan Best Global firması bu alanda öncü. Best Global firması hakkında ayrıntılı bilgi almak için Tel: 0 (212) 295 92 54 arayabilirsiniz. Ayrıca http://bestglobal.com.tr/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
http://www.bestglobal.com.tr/farkli-bir-ev-tasarimi-icin-kis-bahcesi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KIŞ BAHÇESİ KULLANIM ALANLARI

Kış Bahçesi, özellikleri dolayısıyla pek çok avantajı birlikte sunan yenilikçi tasarım sistemleridir. Kış bahçesi sayesinde ortaya ekstra yaşam alanları çıkmış olur ve bunlar onlarca farklı seçenek ile sunulur. Cam tavanların sabit, açılır kapanır ya da bir bölümü açılır şekilde yapılması da isteğe bağlı bir çeşitliliktir. Ayrıca açılabilen kısımları da sürmeli ya da katlanır olabilmektedir. Camlara dair fark renk seçenekleri de bulunmaktadır. Yani kış bahçesi ile ilgili bir katalogda, Best Global‘de size pek çok farklı seçenek sunulur.

İşletmeler, son dönemde kış bahçesi modellerini ilk sıraya koyarlar. Çok fazla talep bulunmaktadır. Doğayla iç içe bir şekilde çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ya da huzurla kitap okuyabileceğiz bu mekanlar oldukça revaçtadır. Çelik taşıyıcıları sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tasarımları arasında isteğe bağlı olarak ahşap görünüm de mevcuttur.

Peki bu kadar özellikli ve tercih edilen kış bahçeleri ne sunmaktadır?

Kış bahçelerinin sunduğu başlıca özellikler şunlardır:

1- Sabit ya da açılabilir cam çatı

2- Isı yalıtımlı camlar ile tasarruf fırsatı

3- Tavanda tente veya branda kullanabilme avantajı

4- Çelik taşıyıcılar sayesinde uzun ömürlü kullanım

5- Profillerde bulunan su tahliye sistemleri

6- Verimli ve güvenlikli özel camlar

7- Otomatik açılabilen özel kapı

8- Cephe camlarında katlanır veya sürme modelleri

9- Cephe boyunca stor perdeleme sistemleri

10- Her camın ayrı açılabildiği modeller

Tüm bu avantajları ve sistem özellikleriyle birlikte kış bahçesi sizin için oldukça şık ve faydalı bir dekoratif bölüm oluşturacaktır. Kullanım olarak da pek çok farklı amaçta kullanımı mevcuttur. Kimileri bahçelerinde kullanarak ayrı bir mutfak alanı oluşturmuş olmayı tercih ederken, kimileri de dinlenip doğanın tadını çıkarabileceği bir bölüm olarak kullanmaktadır.
http://www.bestglobal.com.tr/kis-bahcesi-kullanim-alanlari/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ NELERDİR?

İçinde yaşadığımız dönemde toplumlar giderek doğadan uzaklaşmakta, ancak insanlar bunun eksikliğini hissediyorlar. Bu sebeple balkonlarının küçük bir kısmını bahçeye çevirip oradaki doğallık ile yetinmeye çalışıyorlar. Ancak bu, kış aylarının gelmesiyle bitiyor. Kış aylarının kapalı ve insanı karamsarlığa iten havasından kurtulup biraz olsun rahatlamak istiyorsanız Kış Bahçesi tam da sizin aradığınız özellikleri yetirene getirecek bir tasarım.

KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ NELERDİR?
Kış bahçesi modelleri, kullanıcıların talepleri doğrultusunda düzenlenebilen tasarım ürünleridir. Evinizin yahut bahçenizin güneş ışınlarını alabilen bir kısmını camlar aracılığı ile kapatarak ve bu alanı bahçenin gereksinimlerine göre dekore ederek sizde kış bahçesine sahip olabilirsiniz.

Bahçeleriniz cam balkon sistemi yardımı ile kapatılıyor. Üst kısımları ise talebiniz doğrultusunda teras kapatma yönteminden yararlanılarak kapatılabilir hale getiriliyor. Çatılarda kullanılan camların yapım aşamasında sera etkisine maruz kalmayacak şekilde oluşturulması sıcak ve soğukların sizi olumsuz etkilemesinin önüne geçiliyor.

Kış bahçenizin çevresindeki camların katlanılabilir şeffaf bir görünüme sahip olması, bu alanınızı evinizin en rahat ve hoş alanı olmasını sağlıyor.

KIŞ BAHÇESİ FİYATLARI NELERDİR VE BU FİYATLARI BELİRLEYEN UNSURLAR NELERDİR?

Kış bahçesinin fiyatları, ürünü talep eden kullanıcıların talep ve beklentileri doğrultusunda değişim gösteriyor. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerine hizmet sunan Best Global firması kış bahçesi ürününde de müşteri memnuniyetini hedeflediği için kullanıcılar tarafından haklı bir ilgiye maruz kalıyor. Kış bahçesi ürünün detaylarını öğrenmek ve ürün dışında Best Global firmasının ürettiği diğer ürünler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız http://bestglobal.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir, ürünlerin siparişinin yanında aklınıza takılan diğer soruları gidermek için 0 (212) 295 92 54 numarasındaki güler yüzlü müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
http://www.bestglobal.com.tr/kis-bahcesi-modelleri-nelerdir-2/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded